قبایل سوال تسکین بودجه برای بومی آلاسکا شرکت

Category: تایمزلیدر No comments

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — بومی رهبران آمریکایی در حال بالا بردن سوال در مورد چگونه 8 میلیارد دلار در فدرال coronavirus برای کمک به قبایل توزیع خواهد شد با این استدلال که برای سود بومی آلاسکا شرکت ها نباید از بودجه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده است وظیفه به طور آهسته از پول اواخر مارس برای کمک به قبایل در سراسر کشور شناور باقی می ماند پاسخ به این ویروس و بازیابی پس از تعطیل و قمار و گردشگری عملیات و کسب و کارهای دیگر که در خدمت به عنوان اصلی moneymakers.

“این چیزی است که کشور هند را تکیه می کنند برای شروع دوباره گفت:” ملت چروکی اصلی رئیس چاک Hoskin جونیور “و کنگره مطمئنا قصد ندارد قرار داده و قبیله ای دولت ها هستند که به ارائه مراقبت های بهداشتی, آموزش و پرورش, شغل, کار, آموزش, و همه نوع از برنامه ها به رقابت در برابر این آلاسکا منافع شرکت های بزرگ که به نظر می رسد مانند یک چنگ زدن به پول نقد.”

داخل بخش که نظارت بر اداره امور هند گفت: بومی آلاسکا شرکت های واجد شرایط برای سرمایه گذاری با اشاره به تعریف که شامل آنها را به عنوان یک “قبیله” در لایحه فدرال. شرکت های منحصر به فرد هستند به آلاسکا و خود را بیشتر سرزمین مادری در این دولت کمتر از یک سال 1971 حل و فصل اما نه قبیله ای دولت.

قبایل استدلال می کنند که داخل بخش گرفته شده است یک دیدگاه محدود از تعریف و که کنگره در نظر گرفته شده برای این پول برای رفتن به این کشور 574 فدرال قبایل به رسمیت شناخته شده است که یک دولت به دولت و رابطه با آمریکا

وزارت خزانه داری ارسال شده در یک فرم آنلاین دوشنبه برای قبایل به ارسال اطلاعات به دریافت کمک مالی از جمله زمین های خود را پایه تعدادی از قبایل شهروندان, شرکت, سهامداران, کارمندان و هزینه های. مهلت پاسخ جمعه است.

معلوم نیست چگونه این آژانس تصمیم خواهد گرفت که قبیله چه می شود. ایمیل های فرستاده شده به وزارت خزانه داری بدون جواب رفت پنج شنبه.

برای برخی از قبایل شنبه بود و اولین بار آنها را دیدم هر ذکر است که بومی آلاسکا شرکت خواهد بود واجد شرایط برای قبیله ای بودجه. آنها تا به حال برای پاسخ به سرعت به این دلیل که مهلت وزن در بودجه فرمول بود همان روز.

Jonodev Chaudhuri, رئیس, هندی, حقوق و سیاست در قانون شرکت Quarles و بردی LLP گفت: زمان است در مورد.

“دولت فدرال مسئولیت به مشورت با قبیله ای سازمان ملل است که بر اساس نه تنها دیرینه سیاست های, اما آن را نیز بر اساس استانداردهای مهم از احترام گفت:” Chaudhuri, یک کشور سابق بخش رسمی. “مشاوره است که به معنی دار و به موقع.”

مقامات فدرال برگزار می شود مذاکرات دو با قبایل توسط تلفن 2 آوریل و مارس 9, نقشه کشی بیش از 3000 شرکت کنندگان با توجه به داخل بخش. تارا Sweeney که مسئول نظارت بر اداره امور هند برگزار تماس جداگانه با آلاسکا منافع دوشنبه.

برخی از قبایل پیشنهاد کرده اند که Sweeney دارای انگیزه های شخصی در تضمین بومی آلاسکا شرکت های دریافت کمک های مالی. یک اینوپیک اسکیمو از آلاسکا, North Slope, او برای نزدیک به دو دهه برای قطب شمال شیب منطقه ای Corp. — یکی از بزرگترین و بیشترین سود از بومی شرکت های بزرگ در آلاسکا است.

این شایانی رودخانه سو قبیله در داکوتای جنوبی گفت: این آمادگی به فایل یک چالش دادگاه به توقف توزیع بودجه ادعا Sweeney توصیه می شود حداقل 3 میلیارد دلار به آلاسکا بومی شرکت های بزرگ.

داخل بخش گفت: Sweeney ساخته شده است که توصیه و پشتیبانی از تمام مردم بومی در ایالات متحده آمریکا

“نشان می دهد او دارای انگیزه های شخصی و یا که او در تلاش برای منحرف کردن بودجه دور از سرخپوستان آمریکایی است کاملا نادرست” این گروه در بیانیه ای گفت. “رویکرد او همواره متمرکز بر شمول شفافیت و مشارکت.”

آمریکا رهبر اقلیت سنا چاک شومر متهم Sweeney در یک شنبه از انحراف بودجه برای قبیله ای دولت به شرکت های بزرگ.

او در پاسخ خود او : “حتی برای شما این است که یک نادان و despicably حمله کم است که نمی تواند بیشتر از حقیقت. شاید شما باید به عنوان خوانده شده قانون شما مذاکره و رای دادند به عنوان بومیان آلاسکا مجاز به دریافت کمک های مالی از @USTreasury.”

آلاسکا فدراسیون بومی پشتیبانی Sweeney گفت: اگر داخل بخش بود انحراف از قانون آژانس وکیل گرفته اند عمل است. آلاسکا نزدیک به 230 فدرال به رسمیت شناخته شده دولت های قبیله ای.

دشت بزرگ قبیله ای رؤسای انجمن های بین قبیله ای شورای پنج متمدن قبایل کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی و ملت ناواهو نیز گفت: بومی آلاسکا شرکت ها نباید در رقابت با دولت های قبیله ای.

___ آسوشیتد پرس نویسنده استفان نخلستان در سریع شهرستان داکوتای جنوبی کمک کرده به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>