تور فرانسه به تعویق افتاد می توانید شروع به در اواخر ماه اوت

Category: تایمزلیدر No comments


 The Tour de France is known for fans packed along the routes to cheer, raising concerns during the coronavirus pandemic. Christophe Ena | AP file photo

تور فرانسه شناخته شده است برای طرفداران بسته بندی شده در طول مسیر به تشویق افزایش نگرانی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کریستف Ena | AP فایل عکس

<p>Swarms of fans can clog city streets during stretches of the Tour de France, one reason it won’t be able to start in its traditional late-June window.</p>

Swarms از طرفداران می تواند به مسدود کردن خیابان های شهر در امتداد تور دو فرانس یکی از دلایل آن را نمی قادر خواهد بود برای شروع در سنتی آن در اواخر ماه ژوئن ،

پاریس — پس از دو هفته برگزاری امیدواریم که Tour de France خواهد بود قادر به رفتن پیش به عنوان برنامه ریزی شده جهان معروف ترین مسابقه دوچرخه سواری شد و در نهایت به لیست اضافه از رویدادهای ورزشی به تعویق افتاد coronavirus بیماری همه گیر.

سه هفته مسابقه هنوز هم می تواند محل را در این سال با روزنامه های فرانسوی گزارش اواخر روز سه شنبه که یک شروع جدید در تاریخ تنظیم شده برای ماه اوت است. هر دو l’equipe و Le Parisien گفت: سازمان در حال حاضر امید به مرحله مسابقه از اوت. 29-سپتامبر. 20.

که جدید شکاف زمان را به پایان مسابقه در شانزه لیزه فقط به عنوان موکول باز فرانسوی مسابقات تنیس شروع می شود چند کیلومتر دورتر در غرب پاریس.

تور سازمان Amaury Sport Organisation را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای تایید از آسوشیتد پرس. اما مقامات محلی در, Haute-Savoie منطقه توییتی که آخرین مراحل کوهستانی را از طریق آن ناهموار و دلهره آور صعود در سپتامبر. 17 در مسابقه را 18 مرحله است.

تور تنظیم شده برای شروع در ژوئن 27 در Riviera شهر خوب است. اما که به طور موثر غیر ممکن شد و دوشنبه شب زمانی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد در سخنرانی خود به ملت که تمام وقایع عمومی با جمعیت زیادی لغو شده حداقل تا اواسط ماه جولای.

“داده است که آن را در حال حاضر غیر ممکن است که این تور شروع می شود در آن تاریخ برنامه ریزی شده ما در حال مشورت با (بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه) را امتحان کنید و پیدا کردن تاریخ های جدید,” ASO بود گفت شنبه.

آخرین باری که تور برگزار نمی شد و در سال 1946 با ملت هنوز در حال ظهور از جنگ جهانی دوم است. آن را نیز متوقف شد و در طول جنگ جهانی اول.

برگزاری مسابقه بدون سپاه از طرفداران در کنار جاده و کوه می گذرد فرانسه — ایده قبلا پیشنهاد شده توسط وزیر ورزش رکسانا Mărăcineanu — چیزی است که سازمان دهندگان به احتمال زیاد به نفع.

میلیون ها نفر از طرفداران سازمان دیده بان هر سال مسابقه در یک فضای جشن در سراسر بسیاری از مناطق. این رویداد را سال دارای 21 مرحله با طولانی ترین آنها کشش 218 کیلومتر (135 مایل). هزاران نفر از افسران پلیس در حال مورد نیاز برای نگه داشتن جمعیت تحت کنترل و کمک به مذاکره عبور امن برای دوچرخه سواران.

سواران هم باید از نظر فیزیکی آماده برای مقابله با خسته کننده مسابقه — و قادر به در واقع آن شرکت کنند. پس از دو هفته حبس رقبا به احتمال زیاد نیاز به چند هفته بیشتر به مسابقه شکل.

مرزها را باید, باز, هم, پس, روروک مخصوص بچه ها مثل سال گذشته برنده — کلمبیا سوار اگان برنل — می تواند سفر به فرانسه.

دستکاری دوچرخه سواری تقویم نیز از روی حیله و تزویر به دلیل مسابقات مختلف برنامه ریزی شده در طول فصل از جمله Giro d’italia و اسپانیایی در این رقابت ها.

این تور که تعیین شده بود برای مه نامیده می شد در اواخر ماه گذشته.

اسپانیایی, نژاد, که آن هم متعلق به ASO هنوز هم در برنامه برای Aug. 14-سپتامبر. 6 اما بهطور می تواند حرکت رو به جلو توسط یک یا دو هفته به طوری که به برخورد با تور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>