توبی گرین ستاره به عنوان GWS غول ضرب و شتم ریچموند در فینال AFL re-match

توبی گرین پرسیده است: GWS شکار برای ازدواج AFL نخست وزیری بوت پنج گل به ارائه غول 12-نقطه برنده بیش از ریچموند در یک بسیار نزدیک مسابقه نسبت به سال گذشته grand final.

GWS از جان گذشته به ایجاد یک بیانیه پس از لغزش 13th روی نردبان به مراتب از بی عیب اما حفر عمیق به غلبه 9.8 (62) به 6.14 (50) در غول ورزشگاه سیدنی.

گرین بود که در بازگشت از درد ساق پا لگد حداقل هدف در هر سه ماهه به بهترین روی زمین است.

سال گذشته هنجار اسمیت مدال داستین مارتین مشتعل سوم-چهارم باز گشت توسط ببر با دو سریع به اهداف Shai بولتون تهدید به ربودن پیروزی برای بازدید کنندگان در یک کوره چهارم نهایی.

اما این گرین که جاست تحویل سیلر برای GWS با بیش از پنج دقیقه باقی مانده در مسابقه crumbing چه چیزی ثابت می شود که تنها هدف در دوره چهارم.

Lachie Whitfield بود که منتقل کردن بال انداخته و به عنوان یک بازگشت مدافع و جاش کلی نیز مهم است برای میزبان.

غول کاپیتان استیون Coniglio تحت فشار به آسانسور با توجه باشگاه خود را کاهش یافته بود چهار قبلی خود شش بازی از AFL بازگشت از آن COVID-19-اجرا خاموش کردن نیز به شدت تاثیرگذار است.

پیروزی را پاک گرین خاطرات 89-نقطه چکش که ببر مقعر در بزرگترین مسابقه حرفه ای خود را در سال گذشته بزرگ نهایی در MCG زمانی که ستاره رو به جلو یکی از بسیاری از غول های خود را رنگ کاهش داد.

اما گرین و همکار خود را به جلو نشان داد که چرا برخی از صاحب نظران احساس آنها می تواند چالش برای یک پرچم در سال 2020 است.

در حال بارگذاری

شتاب تغییر اغلب و به شدت در این فینال re-match با سه ماهه سوم اثبات کامل تصویر لحظهای از درهم و برهم تقل.

غول لگد دور به 27 نقطه منجر شود که گرین کردن سالم دیلن Grimes, مشخص شده rainmaker و لگد حاصل هدف این بود که چهارم خود را برای شب.

ببر در پاسخ با سه گل در ده دقیقه, از جمله یک هدیه برای مارتین زمانی که هیت شاو قرار دادن توپ در کامل تر و تمیز به غول’ بافر به هشت امتیاز در سه چهارم زمان است.

Bolton جوانی جیک Aarts و کلید رو به جلو تام لینچ پس از آن فرصت های از دست رفته برای ریچموند قبل از گرین شدت به یخ مسابقه

ببر مربی دامین هردویکک را به قلب از واقعیت او را به یاد بیاورید صالح کاپیتان ترنت Cotchin برای روز شنبه را در برخورد با غرب Bulldogs و ایده آل برای شش سال دیگر وزیری بازیکنان قبل از فینال.

GWS and Richmond AFL players stand in formation as they observe a minute's silence in memory of Shane Tuck.
ببر و غول به یاد داشته باشید شین پهلو که در روز دوشنبه.(AAP: Dean Lewins)

قبل از جمعه شب مطابقت با هر دو طرف پرداخت خود را احترام به سابق ریچموند بازیکن شین پهلو که روز دوشنبه در سن 38.

پهلو بازی 173 ارشد مسابقات ببر از سال 2004 تا 2013.

او پسر افسانه ای زالزالک بازیکن میشل پهلو که موفق به کسب هفت premierships با شاهین از جمله چهار عنوان کاپیتان.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im