سیزده جدید کروناویروس موارد تایید شده در NSW به عنوان سه نیوکاسل سالن های بسته برای تمیز کردن

Category: کارما No comments

NSW ثبت 13 مورد جدید از coronavirus در NSW امروز صبح به عنوان سه سالن و یک دادگاه در نیوکاسل بسته پس از Sydneysiders مبتلا به کروناویروس در بازدید از شهرستان.

از روز موارد جدید هشت نفر بودند به صورت محلی به دست آورد و مرتبط شناخته شده خوشه NSW بهداشت تایید شده است.

یک مورد در ارتباط بود به آپولو رستوران در سیدنی Potts Point و یک مورد تا به حال با حضور Mounties هتل در کوه پریچارد.

یک مورد بود که شما را به مراقبت از کودکان مرکز در Merrylands شناخته شده به عنوان پیشرفته یادگیری اولیه.

NSW بهداشت گفت: پنج روز موارد تماس نزدیک از موارد شناخته شده اما ارائه اطلاعات بیشتر است.

سه تا از این موارد مشخص شد که در خارج از کشور مسافران ساکن در هتل قرنطینه در حالی که یک مورد اخیرا در بازگشت از ویکتوریا.

مقامات بهداشتی قادر به ردیابی منبع یکی جدید COVID-19 عفونت امروز بود که از نگرانی برای مقامات.

“در حالی که بسیاری از موارد در هفته گذشته همراه شده اند با محلی خوشه و تماس نزدیک با مورد شناخته شده و هفت نشده اند مرتبط شناخته شده موارد” NSW بهداشت گفت.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: دولت باقی مانده در بالا هشدار در مورد جامعه انتقال این ویروس به عنوان ویکتوریا موارد همچنان به افزایش است.

“بدون مرز غیر قابل نفوذ است … مهم نیست که چقدر سخت ما تا زمانی که این ویروس در داخل و اطراف ما در استرالیا وجود دارد خطر در NSW,” او گفت:.

او گفت: او را تحسین افرادی که تا به حال گرفته شده به پوشیدن ماسک و گفت: او را نگه داشته و یک ماسک در جیب خود را در تمام زمانها.

اما Ms Berejiklian سقوط کوتاه از تماس آن را به صورت اجباری برای NSW مردم را به پوشیدن ماسک و گفت مردم “نیاز به قاضی برای خودتان”.

“من پیشنهاد می کنم هر کس باید یکی در جیب یا کیسه های خود را و اگر آنها احساس آنها در یک وضعیت که در آن آنها نیاز به پوشیدن یک, آنها, باید,” او گفت:.

Ms Berejiklian تصریح کرد که ماسک مفید در زمان که در آن حفظ 1.5 متر فاصله بود و نه امکان پذیر است و هشدار داد خوشنودی می تواند منجر به یکی دیگر از شیوع بیماری در NSW.

“ما دیدیم که چه اتفاقی افتاد در تقاطع هتل — یک عفونی فرد تبدیل به 600 نفر داشتن به تماس گرفته شود و اطلاعات تماس در زیر اطلاعات تماس که مخاطبین” او گفت:.

در ضمن یک خانواده چهار نفر از جمله یک کودک تشخیص داده شد با کروناویروس در دولت مرکزی غرب پس از بازدید از ملبورن منطقه است.

محلی مقامات بهداشتی در وگگا وگگا تایید عفونت اما گفت که این خانواده شده بود خود منزوی پس از بازگشت خود به NSW و تا به حال شناخته شده تماس با ما.

خانواده متشکل از 52 سال که مقامات بهداشت گفت: در سلامت خوب همراه با پسر و دختر در قانون سالخورده در 20s و کودک نوزاد.

این اعداد در علاوه بر این به 13 نفر اعلام کرد NSW برتر در اوایل امروز.

A person dressed in white personal protective gear wipes down a table in front of a caravan.
عفونی سیدنی مرد بازدید وللسند سنج باشگاه که بسته به تمیز کردن.(Facebook: وللسند سنج)

سه سالن و یک دادگاه در نیوکاسل بسته شد یک شبه پس از دو Sydneysiders یکی از آنها آلوده شده با کروناویروس در بازدید از این شهر است.

شکارچی جدید انگلستان سلامت (HNEH) گفت: یک کارگر ساختمانی در 20s خود بازدید هتل Jesmond, وللسند سنج باشگاه و لمبتون هتل پارک در حالی که عفونی.

این مرد با حضور در هتل Jesmond در جولای 29 7:00بعد از ظهر و 9:00 بعد از ظهر لمبتون هتل پارک در جولای 30 7:00 و 9:00pm و وللسند سنج باشگاه در هر دو شب بین 9:00 و 11:00بعد از ظهر.

کاربران که برای بازدید از سالن های بین کسانی که در زمان حال خواست به دنبال COVID-19 تست و جدا باقی می ماند برای مدت دو هفته.

“باقی می ماند در انزوای کامل 14 روز حتی اگر تست منفی است [و] اگر COVID-19 توسعه علائم مجددا دریافت,” NSW بهداشت در بیانیه ای گفت.

هتل Jesmond و وللسند سنج باشگاه بسته شد برای تمیز کردن دیروز در حالی که لمبتون هتل پارک بسته است امروز.

“آنها انجام می دهند یک قطعه خاص از ساخت و ساز کار می کنند در حالی که آنها در اینجا و تنها بازدید از مکانهای آن,” HNEH دیوید Durrheim تایید کرد.

در ضمن دادگاه تورنتو خانه در دریاچه Macquarie بسته است امروز در سیدنی بر اساس عضو دادگاه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

NSW Department of جوامع و عدالت گفت: این فرد در دادگاه دوشنبه گذشته و به احتمال زیاد مربوط به سیدنی آپولو رستوران خوشه.

هشت نفر در بخش مراقبت های ویژه و پنج نفر تهویه مناسب از 8:00بعد از ظهر و شب گذشته.

NSW بهداشت گفت: 86 درصد از موارد در خارج از بیمارستان مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>