“آنها باید معتقد’: خواستار تغییر پس از وحی به قتل همسر رد شد FVO

Category: کارما No comments

سه هفته قبل از او کشته شد توسط همسرش اولگا Neubert به دنبال یک خانواده خشونت منظور از پلیس. که درخواست رد شد.

یک پزشکی قانونی گزارش به مرگ او منتشر شده در چهارشنبه یافت Mrs Neubert شده بود شکست خورده توسط یک سیستم طراحی شده برای محافظت از او.

داستان او در حالی که غم انگیز و منحصر به فرد نیست و باعث شده است تا خواستار تغییر به یک سیستم طرفداران می گویند می تواند دشوار است به حرکت.

“این واقعا غم انگیز است که وقتی یک موضوع در مورد خشونت خانگی است که به زور این موضوع به این افسر پلیس, دلیل این که شما فکر می کنم که آنها را محافظت از شما را بدون در نظر گرفتن” فلورانس پارکر که از بنیانگذاران فیلیپینی, گروه حمایت از زنان در تاسمانی.

“اگر [زنان] می گویند که آنها قربانی خشونت خانگی و سپس آنها باید معتقد بودند در وهله اول. آنها باید برای متقاعد کردن شما که داستان واقعی است.”

خانم پارکر که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک عامل مهاجرت. گفت: آن را می شود سخت تر برای زنان از رنگ برای به دست آوردن حمایت آنها نیاز دارند چرا که آنها ممکن است در تلاش برای برقراری ارتباط است.

او گفت: چیزهایی نیز می تواند به عنوان رد “تفاوت های فرهنگی”.

“ممکن است برخی از مسائل مربوط به ارتباطات اما ما نیاز به مطمئن شوید که آن را درک است که اگر شما مطمئن نیستید [در مورد خود] شما بروید و عمل برای ایمنی از قربانی به جای صبر کنید تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:.

“بله ما باید تفاوت های فرهنگی است اما ما هم انسان هستند و ما نیاز به احترام ما نیاز به پذیرش راه ما هستند.”

Filipino Women's Support Group's Florence Parker stands in a park.
فلورانس پارکر می گوید زنان از رنگ گاهی اوقات نگرانی های خود را به عنوان رد “تفاوت های فرهنگی” زمانی که آنها به دنبال کمک.(ABC اخبار: لوسی مک دونالد)

در مورد خانم Neubert — که فقط گفته این افسر پلیس در مورد یک حادثه خاص با شوهرش و دیگران قبل از آن — Ms پارکر گفت: پلیس باید از او پرسید که سوالات بیشتر.

“خشونت چیزی است که بارها اتفاق افتاده است. آن را در نهایت به اوج می رسد به یک موضوع بزرگتر و در اولگا را مثال زندگی خود را,” او گفت:.

تاسمانی پلیس روز چهارشنبه گفت که آنها تا به حال اجرا “فرآیندهای جدید و روش” پس Mrs Neubert مرگ “را به اطمینان حاصل شود که هر گونه اطلاعات ارائه شده به پلیس در مورد افراد در یک رابطه صمیمی دستگیر شده است در یک سیستم”.

خواستار وکلا به آموزش در خانواده خشونت

اما پلیس نیست Mrs Neubert اولین نقطه تماس. او در اصل خواسته یک وکیل برای FVO اما توصیه شد سیستم دادگاه می تواند زمان را و او بهتر خواهد بود که تلاش پلیس.

گزارش پزشکی قانونی نیز نشان داد که در حالی که درست آن می تواند زمان را برای به دست آوردن یک FVO, آن را همیشه مورد نیست.

زنان خدمات حقوقی رئیس اجرایی ایوت Cehtel گفت: خانم Neubert شده بود اجازه پایین توسط هر دو طرف از سیستم.

او گفت: در حالی که دادستانی دادگاه بسیار پذیرای موقت سفارشات وکلا اغلب نیست آموزش دیده برای مقابله با خشونت خانوادگی قربانیان.

“زمانی که به کسی ارائه در یک وضعیت خشونت در خانواده ما همیشه به عنوان وکیل به طور کامل آموزش دیده در حیطه پر از آنچه که بدان معنی است و چه ارزیابی ریسک به معنی” او گفت:.

Yvette Cehtel at her desk
ایوت Cehtel می گوید: وکلا نیاز به روت برای مقابله با خشونت خانوادگی قربانیان.(ABC اخبار)

یک 2019 استرالیا قانون اصلاح گزارش کمیسیون در بر داشت وکلا نیاز به بهتر آموزش دیده و مطلع در مورد گزینه های برای خانواده قربانیان خشونت. آن توصیه می شود به طور منظم سالانه آموزش در خانواده خشونت در منطقه است.

“که برای هر کسی که دارای یک رابط کاربری با خشونت در خانواده و, خانواده, قانون رسیدگی به دلیل تاثیر آن بر یک سوم زنان” Ms Cehtel گفت.

“اگر ما می خواهیم که به طور جدی ما نیاز به مطمئن شوید که وکلا به اندازه کافی آموزش دیده در هر سال در خانواده خشونت و آنچه در آن ارائه می و انجام شبیه است.”

Ms Cehtel گفت: خانم Neubert را مورد نیز نشان داد که نیاز به یک متخصص در اطراف سرویس برای اتصال به مردم در خانواده خشونت مواقع با کمک از جمله مشاوره و کمک مالی.

“این سیستم واقعا به او اجازه دهید پایین اما من همچنین فکر می کنم آن را باید بهتر ذوات بنابراین ما می تواند بطور همه جانبه و نگاهی به آنچه که حمایت از زنان هستند که در مواجهه با خشونت خانوادگی به دلیل نیاز به مشاوره حقوقی است که تنها یک بخش کوچک از تصویر بزرگتر” او گفت:.

سرپناه برای توانمند سازی جامعه

هوبارت پناهگاه زنان در مشارکت با ایجاد برابری, women’s Health, تاسمانی و زنان خدمات حقوقی تاسمانی راه اندازی یک برنامه جدید در روز پنج شنبه متمرکز بر پیشگیری اولیه در درون جامعه است.

“[این مربیان در برنامه پیشگیری از خشونت است درباره] داشتن اعتماد به نفس و مهارت های لازم برای مداخله و اقدام در آن مداخله زودهنگام فضا به عنوان مخالف که پس از بحران فضای رویداد است که در آن چیزهایی مانند بحران مسکن نقش چنین بحرانی در نقش” هوبارت پناهگاه زنان صندلی میریام مرتن گفت.

صدها نفر از زنان و خانواده های آنها به دنبال حمایت از هوبارت پناهگاه زنان هر سال حدود 42 درصد در حال فرار از خشونت خانوادگی.

این برنامه جدید با هدف به اعضای جامعه درک درستی از چگونه به رسمیت شناختن و کمک به کسانی که تحت تاثیر خشونت خانوادگی.

“این می تواند همه چیز را از قادر بودن به اعتماد به نفس را از آنچه ممکن است یک سوال دشوار است از طریق به حمایت از کسی که به درک حقوق خود چه ممکن است کنترل شود و حمایت از کسی که به ما دسترسی داشته باشید حقوقی و یا سیستم عدالت” خانم مورتون گفت.

“این واقعا در اطراف ساختمان که جامعه ظرفیت به اعتماد به نفس بیشتر و آگاهی از چه داخلی و خشونت در خانواده است و چه نقش هر یک از ما باید در تلاش برای کاهش شیوع.”

اولین و مهمترین هر چند او گفت: این مهم است که مردم بر این باورند زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>