این اولین پاسخ دهندگان ضرب و شتم COVID-19. در حال حاضر آن را به کار می کنند.

Category: تایمزلیدر No comments

توسط استفانی DAZIO, MICHAEL R. سیساک و جیک BLEIBERG

این مراقبت می کند در مورد یک لباس آبی رنگ یا براق نشان.

این بیمار هزاران نفر در امریکا اولین پاسخ دهندگان و کشته شدن ده ها تن بیشتر است.

اما بسیاری از آنها بهبود یافتند و آنها در حال رفتن به محل کار — بازگشت به صحنه جرم بازگشت به آمبولانس بازگشت به زندان است.

:

___

هریس شهرستان کلانتر معاون شکار واشنگتن

در معاون شکار واشنگتن تیم ملی, خودرو, خطر, سواری, تفنگ ساچمهای. تهدید او چهره در, از خود راضی گشت در اطراف هوستون معمولا بیشتر فوری از گزارش برخی از جدید نهان ویروس. اما پس از مبارزه با خود را مورد COVID-19 واشنگتن به در تکیه می کنند نه فقط یک نشان و تفنگ بلکه یک ماسک و دستکش به ایمن ماندن.

___

FDNY پیراپزشک الکس TULL

Paramedic الکس Tull از New York Fire Department احساس از نفس پس از بالا رفتن از چند تا پرواز از پله ها و سرفه است که فقط نمی خواهد ترک. اما پس از دو هفته convalescing در خانه او برای بازگشت به کار. بدون قطعی اثبات این که او مصون از گسترش و یا به بیماری های دوباره Tull ترس خود را آزار دهنده سرفه آلوده ممکن است شریک زندگی خود را و یا بیماران خود را.

____

شفق قطبی رئیس پلیس کریستن ZIMAN

شفق قطبی, ایلینوی, رئیس پلیس کریستن Ziman صرف ساعت در یک تنگ کنفرانس اتاق استراتژیسازی در راه برای نگه داشتن او 306 افسران پلیس ایمن از coronavirus. معلوم است آنها نیاز به دور ماندن از رئیس. Ziman, همراه با یک گشت فرمانده و شهردار این شهرستان به احتمال زیاد قرارداد COVID-19 در طول این استراتژی جلسات.

____

L. A. شهرستان کلانتر بازداشت دستیاران سونیا MUNOZ و کریستوفر LUMPKIN

لس آنجلس کلانتر بازداشت دستیاران کریستوفر Lumpkin و سونیا Munoz به احتمال زیاد قرارداد coronavirus کار شیفت در 184-تخت اهل بیت بیمارستان در برج های دوقلو در زندان است. Lumpkin بازگشت به کار در بخش, اما Munoz — 10 پوند سبک تر و ضخامت یکنواخت کمربند محکم به آخرین درجه یک — منتقل شده به یک فرفره که در آن او می تواند خط تا سه بطری ضد عفونی کننده دست روی میز او.

___

آسوشیتد پرس videojournalist آلن G. نژاد در رالی کارولینای شمالی و ارشد videojournalist John L. Mone در هوستون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>