نظر خود را: قدرت امید

Category: تایمزلیدر No commentsوجود دارد بسیاری از دلخوشیها و لذت در زندگی وجود دارد اما نگرانی ها و مشکلات بیش از حد. نگرانی می تواند ما را به شدت پس محسوسی که ما به طور غریزی می دانیم که زندگی را هرگز همان خواهد بود.

این سختی بوده است چند ماه برای همه ما است. ما با تجربه مرگ عزیزان. ناگهانی بیماری در حال پاره شدن خانواده ها از هم جدا. نرخ بیکاری سر به فلک کشیده است و کسب و کار در حال بسته شدن در اطراف ما. ما در مواجهه با عدم اطمینان از فردا. ما در مواجهه با انواع مشکلات.

و حقیقت این است که غم و اندوه در زندگی خود ما و در شهر ما و در جهان ما در واقع می تواند احساس کاملا قریب به اتفاق ترسناک و حتی می تواند ما را فلج. در این bleakest بار بسیاری از ما احساس می کنیم که به سختی در یک موضوع.

حتی زمانی که هیچ تضمینی وجود ندارد که بهتر است فردا ما همچنان به از خواب بیدار هر روز صبح. فکر می کنم در مورد تاریخ ما به عنوان یک ملت در وقت و زمان دوباره ما استقامت است. ما همچنان به زندگی می کنند زندگی ما است. به نوعی از درون ما برگزار می شود تنگ به شجاعت برای دریافت هر روز و حرکت به بعد. ما همچنان به امید. زیرا این چیزی است که ما انجام می دهیم.

امیدوارم که این قدرت را به شما را به انجام غیر ممکن است.

ما به طور معمول فکر می کنم امیدوارم به عنوان یک احساس است که چیزی پیش بینی شده است به احتمال زیاد اتفاق می افتد. بر خلاف یک آرزو و یا یک میل و امید حاکی از انتظار به دست آوردن آنچه که انتظار می رود. در زبان عبری امید است کلمه tikvah. در اساطیر یونانی Elpis تجسم و روح امید. در آن Speranza و در آلمانی ترجمه برای امید hoffe یا hoffnung. بنابراین مهم نیست که در چه زبانی امید یک نیروی قدرتمند است و احتمالا مهم ترین عامل وقتی که می آید برای غلبه بر بزرگترین چالش های زندگی. بدون آن همه چیز را از دست داده است.

در حالی که آن را سخت به در خوش بینانه در طول زمان دشوار است فکر می کنم از آن را به عنوان تنها سلاح خود استفاده از آن را به مبارزه با و شما در نهایت پیدا کردن راه خود را. فقط نشستن وجود دارد در حال انتظار برای بدترین اتفاق می افتد چرا که همیشه وجود دارد یک چیز بیشتر است که شما می توانید انجام دهید. شما فقط در مورد آن فکر نکرده است.

برخی از مردم بیشتر خوشبین و امیدوار طبیعت, اما حتی آنها نیاز به کمی اطمینان در هر حال حاضر و پس از آن که همه چیز بهتر خواهد شد. اقامت درگیر; داوطلب وقت خود را به کمک دیگران نیاز دارند. پیشنهاد تشویق به غریبه مجازی و تماس با آن مردمی که محدود به خانه های خود و اجازه دهید اولین پاسخ دهندگان می دانم که چگونه سپاسگزار ما برای خود اختصاص داده و خدمات.

هنگامی که شما امیدواریم که همه چیز به احتمال زیاد به نوبه خود از راه شما می خواهید آنها را به. چرا ؟ از آنجا که شما مایل به انجام همه چیز را در آن طول می کشد آن را به اتفاق می افتد. امید است که موضوع است که ما همچنان به نگه داشتن بر روی طول تاریکی محزون ؟ gloomiest لحظات در زندگی خود ما و در جهان ما. آن است که موضوع مشترک است که ما را نگه دارید بر روی همیشه آنقدر محکم که چیزی است که وعده داده شده هیچ چیز تضمین شده است.

تمام بشریت است که بر اساس مفاهیم از آنچه که می تواند با تمرکز بر آینده و نه حال حاضر. به ندرت کسی واقعا کاملا راضی به زندگی آنها زندگی می کنند ترجیح می دهند به فکر می کنم از زمان به آمده به عنوان یک مکان ایده آل که در آن آرمان های خود را می تواند برآورده شود.

امید است که این باور است که همه چیز کار خواهد کرد به ویژه هنگامی که آن را به نظر می رسد در غیر این صورت. این کمک می کند تا به شما اقامت آرام و مسالمت آمیز که چیزی کمتر از مطلوب پدیدار می شود. امید معتقد است که شما را از طریق آن دریافت کنید. امیدوارم که به خاطر بار شما آن را از طریق. امیدوارم که تیم با ایمان و معتقد است که غیر ممکن است.

بنابراین بدون توجه به آنچه شما در حال رفتن را از طریق, می دانم که شما به تنهایی نیست.

Gary برنشتاین در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی جامعه یهودی داد از شمال شرقی پنسیلوانیا است. برنشتاین به افتخار این نویسنده یک کتاب با عنوان اصول بازاریابی ورزشی با Sagamore نشر و غیر انتفاعی ورزشی و برنامه های تفریح و سرگرمی: اصول و شیوه های رهبری و مدیریت توسط Sentia ناشران. Gary مکرر شرکت کننده در محل مجله تناسب اندام. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید گری برنشتاین در 757-667-0293 و یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>