نظر خود را: پستی حامل کارگران ضروری. آنها نیاز به یک محرک بیش از حد.

Category: تایمزلیدر No commentsU. s. خدمات پستی نقش حیاتی در کشور ما سلامت و ثبات در این زمان بحران. متاسفانه این کمبود مالی — و فقط خرده در 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تازگی تصویب شده توسط کنگره است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ یک جریان اتهامات نادرست است.

“آنها از دست دادن پول در هر زمان آنها ارائه یک بسته برای آمازون و یا دیگر این شرکت های اینترنتی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر آنها می خواهم افزایش قیمت در واقع بسیاری سپس شما می خواهم پیدا کردن که اداره پست می توانید پول و یا حتی شکستن. اما آنها که نمی کنند.”

برای سال در حال حاضر تهمت های مکرر است دروغ که USPS از دست می دهد پول در این تحویل حتی اگر یک نیروی کار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی در سال 2018 مغایر با آن است. در آن در سه ماهه اخیر بیانیه USPS گزارش 2.3 درصد افزایش در درآمد از تحویل بسته و افزایش درآمد در هر بسته.

علت واقعی خدمات پستی فوری بحران مالی است coronavirus بیماری همه گیر. حجم پست الکترونیکی کاهش یافت تحت اقتصادی shutdown و تحویل بسته سود نمی تواند از دست دادن. USPS مدیریت هشدار داده است که ایمیل حجم و درآمد می تواند رها کردن 50 درصد یا بیشتر از این سال است.

پشتیبانی از خدمات پستی عبور خطوط حزبی. شما می خواهم فکر می کنم کمی بیشتر شفقت ممکن است به منظور در زمانی که پستی کارگران در خطوط مقدم زور زدن برای دیدار با بالا رفتن سرسام آور نیاز برای خانه تحویل کالا ضروری است.

اما بازی بیس بال در بحران کمک به تهمت و دولت او به اهرم آنها بوده ام به دنبال برای سال روده عمومی خدمات پستی.

خرده در محرک قانون به میزان 10 میلیارد دلار در بدهی های اضافی منوط به شرایط اعمال شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. در مقابل آمریکا پیشنهاد کرده بود $25 میلیارد دلار تزریق پول نقد برای جلوگیری از خدمات پستی از سقوط ممکن است.

در این قانون نهایی USPS رقبای فدرال اکسپرس و یو پی اس یک معامله خیلی بهتر از خدمات پستی. تحت هواپیمایی نجات هر دو از این شرکت های واجد شرایط برای بخشی از $4 میلیارد دلار کمک نقدی برای حقوق و دستمزد پشتیبانی و یکی دیگر از 4 میلیارد دلار در وام و وام برای تضمین حامل محموله هوایی.

در حالی که Mnuchin وام شرایط عمومی هستند و آنها به احتمال زیاد اکو توصیه از سال 2018 نیروی کار او به ریاست که شامل بخشی خصوصی شدیدی به کاهش دستمزدها و خدمات و حذف کارمند چانه زنی جمعی و حقوق.

بر خلاف بسیاری از دیگر صنایع خدمات پستی نمی کردند کارگران و هنوز هم رسیدن به آن ضروری ماموریت. مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای و پاسخ گوی اضطراری پستی کارگران ضروری برای بهداشت عمومی ما چون خود را تحویل این امکان را برای مردم به ماندن در خانه و نه گسترش ویروس.

میلیون ها نفر از مردم هستند که با تکیه بر آنها برای تحویل داروها و دیگر کالاهای ضروری و همچنین به عنوان محرک چک آنها در حال انتظار برای کمک به پوشش صورتحساب خود را. آمده نوامبر پستی کارگران نیز خواهد شد مورد نیاز برای حفاظت از یکپارچگی از انتخابات ما سیستم با تسهیل رای از طریق پست.

بدون خدمات پستی شبکه از 157 میلیون تحویل روزانه و امتیاز 35,000 دفاتر پست وجود خواهد داشت هیچ راهی برای انجام این فعالیت های ضروری. سرقت نرخ تحویل بسته در حال حاضر به عنوان برگ برنده خواستار صدمه خواهد پستی مشتریان به خصوص در مناطق روستایی — فقط زمانی که آنها نیاز به این خدمات بیشتر است.

پستی کارگران در حال افزایش به چالش بحران بر خلاف ما تا کنون تجربه کرده اید. آخرین چیزی که آنها نیاز است که برای رئیس جمهور به اخراج گرانش خدمات پستی وضعیت مالی.

آمریکا پستی اتحادیه کارگران سازمان یافته یک طومار خواستار فوری حمایت مالی برای USPS. مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره باید توجه خود را تماس بگیرید و ذخیره عمومی ما خدمات پستی — و بسیاری از کسب و کار و خانواده است که در آن بستگی دارد.

سارا اندرسون هدایت اقتصاد جهانی پروژه در موسسه مطالعات سیاست. این op-ed اقتباس شده از Inequality.org و توزیع توسط OtherWords.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>