نظر خود را: قانونگذاران باید حمایت گرگ تلاش برای صندوق CASA

Category: تایمزلیدر No commentsاین بیماری همه گیر کوروناویروس قطعا ایجاد چالش های متعدد به صورت مشترک المنافع. شهروندان شغل خود را از دست کسب و کار شده اند توقیف مدارس و مهد کودک بسته شده اند و تمام خانواده ها شده اند محدود به خانه های خود.

متاسفانه این تلاش لازم را قرار داده اند در کودکان افزایش موقعیت به معرض سوء استفاده و یا غفلت.

در 2020-2021 بودجه دولتی تام گرگ به رسمیت شناخته شده نیاز نیست که قبلا خطاب توسط دولت. به طور خاص, فرماندار پیشنهاد کرده است با استفاده از منابع دولتی برای حمایت از پنسیلوانیا دادگاه منصوب ویژه مدافع (CASA) – یک برنامه اختصاص داده شده به ترویج بهترین بهره را از آزار یا غفلت از کودکان است. علاوه بر این پنسیلوانیا یکی از تنها سه متحده در این کشور است که پشتیبانی نمی کند آن ایالت CASA سازمان است.

CASA استخدام و آموزش داوطلبان که منصوب وابستگی قضات دادگاه. این داوطلبان کمک به این دادگاه با توجه به آنچه که در کودک ، CASA داوطلبان منصوب به کار با یک کودک به تمرکز تلاش ها در کودک است. داوطلب با این نسخهها کار به عنوان یک تیم با دیگر دادگاه و اجتماعی سازمان پرسنل و جمع آوری اطلاعات از هر فرد است که لمس زندگی کودک – بیولوژیکی پدر و مادر, پدر و مادر پرورش, معلمان, مشاوران و دیگران. بر اساس تلاش خود را به داوطلب پس از آن فراهم می کند دادگاه گزارش با اطلاعات حیاتی در این کودک بودن از جمله توصیه هایی برای نحوه رسیدگی به نیازهای کودک است.

CASA است به عنوان مثال کامل از خصوصی و عمومی مشارکت. کودکان اختصاص داده CASA داوطلب قابل ملاحظه ای کمتر احتمال دارد به صرف زمان در دراز مدت نگهداری و کمتر احتمال دارد که مجددا کودک رفاه سیستم. کمتر از 1 ٪ از کودکان اختصاص داده CASA داوطلب دوباره وارد سیستم نگهداری در سال 2018 نسبت به 24.5 درصد از کل پرورش و مراقبت از مردم است. به عبارت دیگر یک کودک با یک دادگاه منصوب CASA داوطلب را ترک خواهد کرد این سیستم است و کمتر به احتمال زیاد برای بازگشت – نتیجه حذف هزینه به سیستم و حفظ منابع عمومی است.

متاسفانه حتی قبل از همه گیر ضربه مشکلات شدید. اظهار داشت وجود دارد که تقریبا به اندازه کافی CASA داوطلبان و یا برنامه های به کار از طرف دولت ما واقعا کودکان نیازمند. برنامه های موجود تنها باید از این منابع برای خدمت به 22 درصد از کودکان واجد شرایط برای CASA. علاوه بر این تنها 21 برنامه های محلی در حال خدمت فقط 27 از دولت 67 شهرستانهای استان است. اکثر شهرستانها در پنسیلوانیا لازم نیست که یک برنامه به ارائه آزار یا غفلت از کودکان با یک داوطلب مدافع برنامه.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ به رسمیت شناخته شده است که نشان از موفقیت کسا شبکه و نیاز برای برنامه های بیشتر و داوطلبان. بودجه خود را پیشنهاد 1.3 میلیون شود کسا برای اجرای برنامه های جدید و ارتقاء برنامه های موجود و آموزش داوطلبان. پنسیلوانیا هرگز صرف هر گونه پول برای کاسا و فرماندار به رسمیت شناخته شده است که نقش حیاتی کسا. در پایان روز این دلار را به طور چشمگیری افزایش و گسترش خدمات به آزار و غفلت از کودکان در پنسیلوانیا است.

Coronavirus همه گیر خواهد شد و زندگی خواهد رفت. آنچه باقی مانده است دیده می شود خواهد بود که تاثیر آن را در کودکان و در نهایت وابستگی به دادگاه. برای آینده فشار در سیستم, CASA داوطلبان پشتیبانی توسط کمک های مالی از دولت نمایندگی بهترین گزینه برای آدرس و کاهش فشار. مجمع عمومی باید با حمایت از این موثر و کارآمد در برنامه آن نهایی بودجه.

جنیفر DeBalko مدیر اجرایی PA کاسا و جان Aciukewicz مدیر اجرایی کسا از Luzerne County است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>