نظر خود را: باور (سیاسی) علم

Category: تایمزلیدر No commentsآن را کتمان می گویند هر Pennsylvanian شده توسط نهفته بیماری همه گیر کوروناویروس. هزاران نفر با آن مواجه اند این ویروس بیش از یک میلیون کودک در مدرسه و بیش از 1.5 میلیون کارگر از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از رژیم صهیونیستی است. تام ولف را خاموش کردن.

فرماندار اطمینان ما تصمیمات خود هستند ‘data-driven که ما نیاز به “باور علم’ در مبارزه با COVID-19.

اما دقیقا همان چیزی است که داده های رانندگی این تصمیم گیری ؟ و آنچه که علم ما به این باور ؟

متاسفانه ما نمی دانیم. برای هفته گرگ را رد کرده است و درخواست های مکرر به انتشار اطلاعات خود در خاموش کردن سفارش. او نیز نادیده گرفته قانونگذاران درخواست برای اطلاعات اطراف خود را wavier روند توقیف باز ثبت دفاتر به بلوک رسانه ها و مردم را از دسترسی به اطلاعات و موفق به افشای کارشناسان پزشکی ما به اعتماد.

و در حالی که وزارت بهداشت و درمان فراهم می کند روزانه فقره COVID-19 مرگ و میر, منشی, راشل Levine را نادیده گرفته است درخواست برای ارائه اطلاعات در بهبود — به وضوح تمام ‘تعداد موارد گزارش روزانه فعال هستند. سنت لوک در بیمارستان به تازگی مرخص آن 500 COVID بیمار است. پیشتر در ماه آوریل به ما آموخته UPMC بود مرخص 130 COVID بیماران و تا به حال چند تا بیماران که آن را به از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. تعدادی از بهبود و تخلیه در سطح ایالت است که بدون شک به مراتب بالاتر است.

اما ما نمی دانیم که چگونه بالا چون گرگ دولت نمی خواهد به ما بگویید.

به ما گفته این ویروس تعیین جدول زمانی برای دوباره باز کردن و ما به سادگی با اعتماد به کارشناسان.

اما چه کسی این کارشناسان پزشکی?

یک نگاه رهبری ارشد در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت نشان می دهد نه تنها یک فرد است و هیچ مدرک پزشکی در بیماری های عفونی و بیشتر پزشکی درجه در همه. در عوض از یک اطفال (دبیر Levine) و یک پرستار بقیه باید تخصص به طور عمده در بهداشت عمومی مدیریت عمومی و اجتماعی کار می کنند.

حتی به تازگی اعلام کرد داشبورد دانشگاه کارنگی ملون در حال ساخت به کمک گرگ دولت گزارش شده است که در حال توسعه توسط “هیات علمی ، دانشجویان و محققان آموزش دیده در تکنولوژی و ریاضیات و سیاست.” نه کارشناسان پزشکی.

می تواند از آن پنسیلوانیا COVID پاسخ رانده شدن بیشتر توسط علوم سیاسی از واقعی علم ؟ ما دوست داریم به دانستن اما دکتر ولف (دکتری علوم سیاسی) نیست پاسخ دادن به سوالات.

ما نمی دانیم که در اجرای خود خاموش منظور او نمی مشورت با جامعه کسب و کار به طور مستقیم برای تعیین زندگی پایدار محصولات و یا خدمات موجب قطع بحرانی در زنجیره تامین. چگونه ما می دانیم او را در مشاوره با آموزش کارشناسان پزشکی یا انتقادی کسب و کار در برنامه ریزی برای دوباره باز پنسیلوانیا?

ما نمی. در عوض رژیم صهیونیستی است. گرگ می پرسد ساکنان نیوکاسل به اعتماد کورکورانه از او.

در ضمن او داده شده پلیس این لیست از کسب و کار است که باید — و — دریافت چشم پوشی از خاموش کردن سفارش در حالی که امتناع از ارائه همان لیست به قانونگذاران و یا عمومی است. و او را به ایجاد یک دله دزدی پورتال برای تشویق ساکنان نیوکاسل به گزارش های غیر سازگار با کسب و کار به دولت است.

مضحک است که کارکنان دولت قادر به ساخت این پورتال و نقد و بررسی شکایات زمانی که آنها نمی تواند جواب تلفن در دفتر بیکاری و یا پاسخ به راست-به-می دانم درخواست.

حتی رسانه ها نگران است به عنوان فرماندار حاضر به زندگی می کنند سوال از خبرنگاران در کنفرانس های مطبوعاتی خود را اجازه می دهد آنها را تنها به ارسال یک سوال در پیشبرد با هیچ فرصتی برای پیگیری است که بسیار حیاتی برای گرفتن جواب. این PennLive هیئت تحریریه به تازگی اشاره کرد رسانه های سازمان ها “در حال رشد بیشتر و بیشتر احساس خطر” در عدم توانایی به طور مستقیم سوال از گرگ و لوین.

آنها باید خواستار این هفته پیش. گرگ برگزار نمی زندگی می کنند چهره به چهره (اجتماعی فاصله البته) عمومی مطبوعات در دسترس بودن از مارس 13.

در واقع نمایندگان رسانه ها و عموم مردم باقی می ماند در تاریکی در مورد دقیقا چگونه گرگ قصد دارد به دوباره باز کردن اقتصاد است. او چند رنگ re-افتتاح فاز ارائه گیج کننده ‘معیارهای’ که حتی Levine نمی تواند توضیح دهد.

فرماندار عدم شفافیت خیره کننده است به خصوص با توجه به ده ها هزار نفر از معیشت او را بی ارزش نابود شده در بسته شدن کسب و کار است که می تواند با خیال راحت اما خودسرانه و یک جانبه تلقی “غیر ضروری” توسط فرماندار (و یا برخی از ناشناخته “متخصص”).

“اطلاعات محور” به معنی شما می توانید نقطه به داده ها. جایی که در آن است ؟ “باور به علم” به معنی شما می توانید مشخص کنید علوم رانندگی تمام عیار اقتصادی تعطیلی و نابودی معیشت. جایی که در آن است ؟ با تکیه بر “کارشناسان پزشکی” به معنی شما می توانید شناسایی مدارک از این کارشناسان است. آنها چه هستند ؟

به این سوالات بدون جواب باقی می ماند به نظر می رسد به طور فزاینده ای احتمال دارد که ” علم ” در پشت گرگ فاجعه اقتصادی نیست پزشکی یا اقتصادی بلکه سیاسی است و باعث می شود آن را سخت به این باور یا اعتماد او.

Matthew J. Brouillette است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مشترک المنافع همکاران مجلسی از کارآفرینان. www.thecommonwealthpartners.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>