این تیم که موجب NBA خاموش کردن آن را به عقب در جریان این صبح

Category: کارما No comments

به نظر می رسد مانند سال پیش که ما از NBA تا به حال به تعطیل به دلیل coronavirus.

در مارس 11, بازیکنان از شهر اوکلاهما تندر و یوتا جاز شد و همه آماده بازی و بسیاری از آنها به خود گرم یو پی اس زمانی که لیگ مقامات دو سرعت بر روی دادگاه به همه بگویید به خانه بروم.

آن روز را به بازی در اطراف لیگ به پایان رسید و در یک چشم بر هم زدن یک مورد برای جاز مرکز رودی Gobert تا به حال تسریع یک لیگ خاموش کردن آن اجازه دهید صادقانه بود و اساسا به هر حال اجتناب ناپذیر.

در حال حاضر 141 روز بعد NBA است و تقریبا unrecognisable. پس چه برود ؟

هنگامی که NBA راه اندازی مجدد?

Zion Williamson reaches for the basketball in his NBA debut.
اولین پیش نویس انتخاب صهیون ویلیامسون ممکن است بازی در فصل reopener پس از خروج حباب برای تقریبا دو هفته است.(AP: جرالد هربرت)

NBA در حال آمدن است صبح امروز با دو بازی: یوتا در مقابل نیواورلئان و لا دربی بین کلیپرز و لیکرز.

تیم از سر گرفته و آموزش در اوایل این ماه با بازیکنان و کارکنان به تدریج راه خود را به NBA حباب در اورلاندو فلوریدا (بیشتر در مورد این بعد).

پس از یک زن و شوهر از عمل بازی آغاز شده است که در هفته گذشته چیزهای واقعی است لگد زدن به امروز.

جاز-پلیکان بازی شروع می شود در 8:30در (AEST) قبل از رویداد اصلی بازگشایی شب, LeBron James لیکرز مقابل کلیپرز شامل حاکم Finals MVP Kawhi Leonard at 11:00am می باشد.

هر دو بازی برگزار خواهد شد در اورلاندو است. که ما منجر به…

که در آن است بقیه NBA فصل که بازی کرد ؟

دیزنی جهان!

در ماه اوت سال گذشته دیزنی پرده برداری از تجربه NBA است که اساسا یک بسکتبال با مضمون بخش از اورلاندو رفت و آمد مکرر.

A top basketball executive speaks as he stands in front of microphones at a press conference.
آدم نقره ای NBA تشکیل سودآور با همکاری دیزنی در سال های اخیر است.(رویترز/Kyodo Kyodo)

بنابراین زمانی که coronavirus آمار و NBA به دنبال یک “امن” راه را برای از سرگیری این فصل تبدیل شده به سایت جدید خود را پارک دوستان در یکی از ایالات آمریکا با بدترین coronavirus اعداد و صحنه بسیاری از کسانی که ضد ماسک ویدئوها شما ممکن است دیده می شود در رسانه های اجتماعی, Florida.

برای چند هفته گذشته بازیکنان و کادر فنی از این تیم NBA زندگی شده اند در سه هتل در والت دیزنی جهانی توچال — گراند Floridian در “سحر و جادو پادشاهی” بخش از پارک کورونادو چشمه ها و باشگاه قایق بادبانی — با دسترسی به, ماهیگیری, گلف و فعالیت های دیگر.

انتخاب کاربران رسانه نیز وارد حباب برای بقیه فصل بعد از آنها پاک قرنطینه و آزمایش منفی, البته.

خوشبختانه برای NBA یکی از اصلی خود را broadcast partners, ESPN متعلق به دیزنی و در یک قطعه از همکاری و ادغام عمودی که والت خود افتخار همه بازی ها برگزار خواهد شد در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور و غیاببا اسکلت مربیگری و پخش خدمه در عرصه ساخت بازی نگاه و صدا کمی مانند آموزش اجرا می شود.

که در NBA بازی راه اندازی مجدد?

نه هر کس.

برای uninitiated NBA ساخته شده است تا از 30 تیم با 16 از آنها (هشت از کنفرانس شرق و هشت از کنفرانس غرب) ساخت برگشتی.

Ben Simmons holds the basketball and screams, wearing a white basketball singlet
بن سیمونز’ فیلادلفیا 76ers ساخته شده از برش و امید زیادی عمیق حذفی اجرا.(AP: مریم Altaffer)

زمانی که coronavirus مجبور لیگ به توقف در این فصل به طور منظم حدود سه چهارم انجام می شود به این معنی وجود دارد برخی از تیم ها بودند که در حال حاضر در خارج از در حال اجرا برای این پست از فصل است.

بنابراین با ورزش تماس هنوز هم خطرناک چشم انداز حتی با بی پایان اقدامات امنیت زیستی در محل NBA می خواستم برای محدود کردن تعداد تیم (و با فرمت مردم) مجبور به بازی.

آنها این کار را با گفتن پایین هشت تیم در لیگ — کلیولند آتلانتا, دیترویت, نیویورک, شیکاگو, شارلوت, طلایی دولت و مینه سوتا — به استراحت طولانی.

که در سمت چپ 22 تیم بودند که خواسته سر به دیزنی جهان به هشت بازی به طور منظم فصل هر بازی برای تصمیم گیری حذفی رده بندی است.

اگر برخی از کسانی که در تیم های خارج بالای هشت در هر کنفرانس در چهار بازی از حذفی نقاط وجود خواهد داشت یک بازی کوتاه-در مسابقات برای رسیدن به پلی آف. اشتباه نشده است ؟

بالاتر رتبه بندی تیم ها فقط باید برای برنده شدن در یک بازی به امن نقطه خود را در حالی که کاهش-رتبه بندی تیم ها را به پیروزی در دو. آن را کردم ؟

پس از آن و تنها پس از آن که سری حذفی آغاز خواهد شد در اوت 17.

NBA نهایی تنظیم شده برای شروع در سپتامبر 30, با آخرین تاریخ ممکن برای یک پتانسیل بازی هفت به عنوان ذکر شده در اکتبر 13.

با 2020/21 فصل در حال حاضر میله میله برای شروع در اوایل دسامبر NBA نمی توانیم بسیاری از, اگر هر گونه موانع.

چگونه است که NBA حباب کار ؟

آن را ایمن می گویند آن است که یک کیسه مخلوط.

Wash hands NBA shoes for coronavirus
وجود خواهد داشت مقدار زیادی از شستن دست در NBA حباب.(ایسنا: برایان Spurlock)

برخی از بازیکنان هیجان زده شد به عقب بر گردیم به سخت کار کردن و یک شانس برای رفتن شکوه اما دیگران نمی خواهم به رزومه برای دلایل مختلف.

لیکرز گارد Avery Bradley نشسته است بقیه فصل بیش از coronavirus نگرانیکرد و گفت: “در یک زمان مثل این من نمی توانم تصور کنید که ساخت هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است قرار دادن خانواده ام سلامت و رفاه در حتی کوچکترین خطر است.”

Brooklyn Nets ستاره Kyrie Irving نمی خواهد بازی به دلیل آسیب دیدگی شانه, بلکه رهبری یک ائتلاف از بازیکنان که به نام لیگ برای شروع مجدد در وسط COVID-19 همه گیر و آب و هوا از تجدید تاکید در زندگی مهم جنبش است.

در این جبهه بازیکن باید این گزینه از نمایش یک پیام همبستگی با جنبش در پشت خود کشباف.

در حال بارگذاری

ما نیز دیده می شود تعدادی از بازیکنان از جمله استرالیا Phoenix Suns مرکز Aron Baynes, تست مثبت برای coronavirus اگر چه به نظر می رسد که هر کس در این حباب در حال حاضر روشن است.

به نگه داشتن آن است که راه لیگ راه اندازی آنچه شناخته شده به عنوان Snitch تدریس خصوصی در خانهبرای تولد در هر کسی دیده می شود با شکستن قوانین.

ساکرامنتو را Richaun هلمز مارس کاهش یافته است قربانی که زمانی که او مجبور شد به قرنطینه برای ترک کردن بخش خود را از رفت و آمد مکرر به انتخاب کنید تا مواد غذایی از یک راننده تحویل.

اما بهترین داستان می رود به کلیپرز گارد لو ویلیامز بود که اعطا مرخصی از حباب به حضور پدر بزرگش در مراسم تشییع جنازه شد در یک باشگاه زمانی که اینترنت sleuths جاسوسی جانباز در رپ جک هارلو را Instagram داستان.

او در حال حاضر محدود به اتاق هتل خود را به عنوان بخشی از سخت قرنطینه قوانین.

آن را OK ، او مطمئن باشید هر کس او فقط وجود دارد برای مواد غذایی است. و منظورم این است که می تواند شما را سرزنش او ؟

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>