NT تنها جایی است که در استرالیا با هیچ الزام قانونی برای از دور خارج

قلمرو شمالی تنها جایی است که در استرالیا که در آن هیچ الزام قانونی برای افرادی که به لحاظ جسمی در فاصله زمانی که خارج از منزل.

NT ارشد بهداشت افسر هیو stephen hughes که لغو سفارش در ماه ژوئن قبل از داروین سیاه زندگی موضوع اعتراض و به عنوان تماس با ما ورزش بازگشت.

اما در حال حاضر NT باز کرده است مرزهای خود را اجتماعی-دورى قوانین تنگ تر می شود دوباره و چرا آنها را تغییر دهید و در وهله اول ؟

A police roadblock in Alice Springs to enforce new travel restrictions, March 2020
حتی اگر NT مرزهای در حال حاضر به استرالیا پلیس باقی خواهد ماند در مرزها.(ABC اخبار: سامانتا Jonscher)

چرا هیچ الزام قانونی برای نگه داشتن ما فاصله ؟

در یک COVID-19 جهت به تاریخ ژوئن 11, Dr stephen hughes لغو الزام قانونی برای افرادی که در عهد جدید به نگه داشتن فاصله خود در حالی که در خارج از منزل و دیروز تایید کرد او تنها استرالیا رئیس بهداشت و درمان مامور به انجام این کار.

حرکت آمد و دو روز قبل از داروین برنامه ریزی, سیاه, زندگی, موضوع, اعتراض, اما,,,, Dr stephen hughes گفت: این مسیر تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این رویداد است.

در عوض,,,,, Dr stephen hughes گفت: زمان مربوط به مرحله سه قلمرو را ‘نقشه راه برای طبیعی جدید’ اجازه داده است که ورزش تماس برای بازگشت از ماه ژوئن 5.

“تا به حال جهت فاصله فیزیکی خارج از منزل نه باطل شده است و هر شرکت کننده در ورزش شده اند که ارتکاب یک جرم” Dr stephen hughes توضیح داد.

“تغییر الزامات قانونی در اطراف فیزیکی خارج از منزل فاصله بود و گام مهمی در کمک به عادی سازی زندگی در عهد جدید. به من گفته اند که علنا در تعدادی از موارد زمان اعلام شد کاملا نامربوط به زندگی ماده رالی در درون.”

البته Territorians هنوز در حال خواست برای حفظ 1.5 متر دور از مردم آنها را نمی دانم در همه زمان ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

COVID-19 restrictions
Territorians هنوز در حال خواست برای حفظ فاصله خود.(ABC اخبار: هنری Zwartz)

در داخل خانه آن کمی متفاوت است.

قلمرو کسب و کار نیاز به تسلیم COVID-19 طرح ایمنی قبل از آنها می تواند دوباره باز کنید. به عنوان بخشی از این طرح کسب و کار نیاز به طرح آنها چگونه برنامه را به مطمئن شوید که مردم از لحاظ جسمی فاصله.

این برنامه ها از نظر قانونی قابل اجرا و کسب و کار است که نمی چسبد به آنها می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

در حال حاضر مرزها در حال باز خواهد قوانین تغییر دوباره ؟

در جولای 17, NT باز مرزهای خود اجازه می دهد بیشتر مردم استرالیا به دیدار NT و حرکت آزادانه و بدون جداسازی ،

هر کسی که وارد NT از coronavirus کانون — که شامل پورت ستفنس این Eurobodalla شایر و بیشتر سیدنی — باید دو هفته از نظارت قرنطینه در هنگام ورود خود را در یک شخصی هزینه $2,500.

بیش از 16000 نفر عبور کرده اند به خاک پس NT بازگشایی مرزهای خود دارد و حدود 400 نفر در قرنطینه.

Dr stephen hughes خواسته بود اگر قانونی نیاز به جسمی فاصله باید بازگشت در حال حاضر بین ایالتی گردشگران بودند جسارت شمال.

“Territorians باید همچنان به رعایت اصول کلیدی که در دست خوب بهداشت جسمی فاصله گرفتن از مردم ما نمی دانند و ماندن در خانه اگر ما در حال نشان دادن علائم و همچنین به دنبال یک تست اگر ما بیمار,” او گفت:.

“اگر ما همچنان به اعمال این اصول کلیدی ما ادامه خواهد داد برای کنترل این ویروس در اینجا در این سرزمین است. اگر ما انجام این کار وجود خواهد داشت بدون نیاز به معرفی یک الزام قانونی در اطراف فیزیکی فاصله است.”

A playground at East Point beach in Darwin is fenced off to prevent the spread of coronavirus, April 2020.
در مارس NT مقررات اجازه پلیس به موضوع در نقطه جریمه برای نقض اضطراری برای بهداشت عمومی در جهت.(ABC: سعادت جیمز)

Territorians mingling با مردم بیشتر

Territorians در حال حاضر تعامل با, به طور متوسط 11.5 نفر در روز که در آنها زندگی نمی کنند با — بالاترین نرخ mingling در استرالیا. استرالیا به طور متوسط در حدود هشت نفر در روز.

Dr stephen hughes می گوید تا زمانی که Territorians نگه دارید پس از “اصول کلیدی” مانند شستن دست به طور منظم و در حال آزمایش هنگامی که بیمار NT ادامه خواهد داد برای کنترل گسترش coronavirus

“بر خلاف کشورهای دیگر و سرزمین های ما تا به حال هیچ مورد از جامعه انتقال است. چرا که موفقیت ما در برخورد با این ویروس Territorians هرگز مجبور به تحمل همان سطح از محدودیت به عنوان نفر دیگر در استرالیا.

“ما شده اند قادر به سهولت کنترل زودتر از دیگر کشورها و مناطق که به طور طبیعی منجر به افزایش غیر خانواده تماس بگیرید.”

Dr stephen hughes می گوید: کاهش کنترل اجازه داده است Territorians و NT کسب و کار برای بازگشت به حالت عادی اما تیم خود را حفظ خواهد کرد وضعیت را از نزدیک ادامه خواهد داد و به پایه تصمیم گیری در بهترین موجود شواهد اپیدمیولوژیک.

Two glasses of beer sitting on a pub counter.
بارها دوباره باز در 15 مه در عهد جدید.(ABC اخبار: James Carmody)

تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود همیشه وجود دارد بالقوه برای این ویروس به گسترش بدون در نظر گرفتن که در آن مردم زندگی می کنند, Dr stephen hughes می گوید.

“تا زمانی که ما یک واکسن ما مسئولیت شخصی است که همچنان به اعمال اصول کلیدی,” او اضافه شده است.

قبل از مرز, باز, وزیر Michael توپچی گفت: یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد کوروناویروس بود “اگر نه” NT ثبت آن در مورد آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im