ملبورن طوفان کوچک سه در حال پخش قسمت ها وجود دارد اما یک حساب در آینده برای یکی از آنها

به قول توماس جفرسون و جیمز مدیسون در همیلتون می تواند ما را در بازگشت به فوتبال لطفا ؟

پس از یک هفته بحث و گفتگو در مورد آن بارها و باربر مغازه های مربیان و بازیکنان بود یا نه و اینکه که آیا یا نه را تشکیل می دهند سرشار از بریزبن Broncos’ امنیت زیستی حباب آن طراوت برای دیدن ملبورن و سیدنی خروس دو اصل نخست وزیری رقیب پوشش در برابر هر یک از دیگر در روز پنج شنبه شب.

متاسفانه به لطف خروس’ آسیب لیست در حال رشد و حتی بیشتر مضحک در شب بازی به هیچ وجه نزدیک به استاندارد طلایی-نقطه کلاسیک از دور هشت.

خروس در حال حاضر نه بازیکن از 2019 grand final جانبی در حاشیه. ما می دانیم که حداقل دو نفر از آنها در حال آمدن به عقب در این فصل است.

A Sydney Roosters NRL player grimaces as he attempts to walk during a match against the Melbourne storm.
در حال حاضر مبارزه خروس به سختی می تواند آتش یک شات هنگامی که لوقا Keary چپ این زمینه است.(AAP: دن Himbrechts)

و در حالی که هیچ تیمی در لیگ می تواند در آب و از دست دادن 11 خود را بالا 17 بازیکن به خصوص در حباب, خروس مربی ترنت رابینسون اذعان کرد که این خروس رو “outfootied” تمام شب.

که با وجود این واقعیت طوفان نیز شمارش هزینه های نجومی که در آن صدمات به نظر می رسد به احتمال زیاد به بازی نقش بزرگتر از حد معمول با superstars Cameron Smith و کامرون مونستر به علاوه نقش کلیدی بازیکنان قادر به کت و شلوار.

پس چگونه باید این طوفان موفق به حفظ سطح خود را از بازی در پی آسیب به خود تاثیر گذار ترین بازیکنان این سال ؟

و در معنای وسیع تر, چگونه باید آنها را نگه داشته و سلسله زنده پس از از دست دادن بازیکنانی مثل بیلی اسلاتر و کوپر Cronk در چند سال گذشته?

آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک کشش به استفاده از یک بازی در برابر یک مجروح حریف را برجسته نگهداری از یک دهه اجرای موفقیت اما 24-6 برنده بیش خروس بود یک عالم صغیر که چرا این تیم بزرگ است و شما لازم نیست که به نگاه بسیار بیشتر از چند بازیکن.

Jahrome هیوز 25

Jahrome هیوز است که هنوز هم به عنوان یک بیمارستان در NRL.com و طوفان وب سایت.

آن را نمی ممکن است به نظر می رسد اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت او را تبدیل به یک مناسب NRL هافبک پس از آمدن به این باشگاه به عنوان یک فرعی قطعه استخدام به ملبورن دستگاه از ساحل طلا.

Two male NRL players jump in the air as they try to catch a football.
به نظر می رسد یک عمر پیش بود اما فقط در سال گذشته که Jahrome هیوز آغاز شده به عنوان ملبورن اولین-انتخاب بیمارستان.(AAP: Hamish بلر)

او شروع به در سال گذشته به عنوان اسلاتر را جایگزین بیمارستان و تفننی در نیمه قبل از مربی Craig Bellamy ساخته شده خود را تغییر بزرگ سه هفته از فینال به حرکت هیوز به هافبک, axing برودی باغچه و به طور موثر به پایان زمان خود را در ملبورن.

در حالی که آن را به حال شده است به جای Cronk با کسی که به نوعی شبیه به او که او یک مربع-جاوید پسر سفید با موهای تیره با یک نام است که صدا کمی شبیه Cronk آن کار نمی کند و هیوز بود بیشتر آسیب رساندن به بازیکن.

با وجود جزئی نخست وزیری مقدماتی و نهایی اسکله های در حال اجرا نیمی مانند هیوز در کنار دیگر در حال اجرا و نیم در مونستر نمی به طور کامل کار سال گذشته است.

اما در این سال و به خصوص در برابر Roosters در پنجشنبه هیوز رشد کرده است به سنتی که عدد هفت نقش بدون از دست دادن آنچه در مجموعه او از هم جدا مخلوط قابل توجه خود را شتاب و بازی در حال اجرا با بازیسازی غرایز از یک هافبک با تجربه تر.

در 33 دقیقه روز پنج شنبه در طوفان شکست طریق وسط خروس و متوقف شد در نیمه راه. این تیم شد تا 14-0 بود و دفاع عقب نشینی; هیچ چیز اشتباه است با تحکیم با چند اجرا می شود تا جرات برای رسیدن به یک نقطه خوب برای پنجم-مقابله با گزینه.

به جای هیوز نگاه کرد و Tedesco شد تا در خط بنابراین او به ارمغان آورد او وینگر در پشت سر او و سون به فضا گرفتن توپ به جلو و در در هدف. Tedesco آیا درخشان به خوبی برای گول زدن تعقیب هیوز و Suliasi Vunivalu و نه تن یک خط ترک تحصیل— ما انتظار می رود چیزی کمتر — اما هیوز’ استادانه لمس کنید چیزی جدید است.

Melbourne Storm halfback Jahrome Hughes hugs Sydney Roosters halfback Cooper Cronk after the 2019 NRL preliminary final.
می تواند با دقت اشاره کردن لگد زدن دقت بود گذشت از فرد به فرد از طریق hug?(AAP: دن Himbrechts)

او (و Tedesco) همین دوباره در 67 دقیقه پیدا کردن در-هدف از طرف اشتباه از نیمه راه. او همچنین در زمان بیش از سهم شیر از لگد زدن در بازی به ثمر رساند امتحان کنید تا مجموعه ای دیگر ساخته شده را امتحان کنید-محافظ در Siosiua Taukeiaho در نیمه دوم و در 15 دقیقه گذشته به عنوان خروس شکار بعید است باز گشت هیوز ساخته شده مهم می پردازد در Tedesco و جاش موریس و همچنین تمیز کردن جیک دوستان زحمتکش.

رایان Papenhuyzen, 22

A male NRL player runs with the ball held with bis left arm as two opposition players lie on the ground behind him.
رایان Papenhuyzen ساخته شده است یک عادت ترک سامانه دفاع روی چمن.(AAP: دن Peled)

مانند هیوز, Ryan Papenhuyzen بود offcut از یک باشگاه دیگر.

Wests Tigers نمی تواند او را نگه دارید (بله ببر از دست جیمز Tedesco و Papenhuyzen بازگشت به عقب در 2017/18) وقتی طوفان شروع به آواز خواندن خود آژیر آهنگ با هیوز در ابتدا اشغال شروع fullback نقطه در آذر سال گذشته Papenhuyzen به دنبال در قدم به قدم از Cronk در بازی یک کلاس وزن به عنوان یک نیمکت سودمند معنی او صرف مقدار زیادی از زمان در جلو.

با وجود ساخت بیشتر شبیه به یک مرد آهن از لیگ راگبی نیروگاه او با هدف بالا پاشیده در چند انتخاب برجسته که در آن امکان پذیر است و زمانی که باغچه-Hughes سوئیچ اتفاق افتاد این بود که بسیار مورد گرفتن Papenhuyzen بیشتر زمان بازی بیش از هر چیزی اتفاق می افتد در نیمه.

در سال 2020 او را به دست آورده دولت از مبدا وزوز و دو هفته پیش او به سابق فوتبال لمسی رقیب Kalyn Ponga حمام به عنوان طوفان ضرب و شتم نیوکاسل.

در حال بارگذاری…

Papenhuyzen در برابر شوالیه خیلی جامع — 248 متر 63 پس از تماس با یک سعی و هفت مقابله با معافیت — که بلامی به او این هفته در برابر Bulldogs قبل از او تا به حال برای مطابقت با عقل با Tedesco.

همانطور که معلوم شد او نمی لزوما به آن نیاز دارید چرا که او به نام در به انجام تمام است که در برابر Roosters اما صرف این واقعیت که او سر به سر با بهترین بازیکن در بازی در نظر گرفته شد بن بست تنها دو هفته پس از او به خود جلب کرد نه به طور کامل بی اساس مقایسه به اسلاتر عهد است که تا چه حد او می آیند.

در حالی که اجتناب ناپذیر مقایسه به اسلاتر احتمالا ناعادلانه Papenhuyzen غیر قابل انکار است بهتر توپ بازیکن در این نقطه در زندگی حرفه ای او اسليتر بود در همان نقطه خود را تا حد زیادی به خاطر او و بقیه از امروز fullbacks سر شروع به تشکر به تماشای اسلاتر تبدیل موقعیت بیش از یک دهه و نیم است.

به علاوه او می تواند حافظه 35 متری زمینه اهداف در کلاچ.

Brandon Smith 24

Brandon Smith and Cameron Smith shout as they hug during the Melbourne Storm's NRL win over the Newcastle Knights.
همان مشابه اما متفاوت … Brandon Smith and Cameron Smith.(AAP: Darren Pateman)

طوفان باید واقعا تصمیم گیری سخت آینده و در حالی که این یکی از آن “خوب” سردرد برای یک تیم به آن هنوز هم یک سردرد است.

Cameron Smith است که هنوز هم در سطح نخبگان در 37, Brandon Smith کنونی کیوی ساختگی نیمی از ورود نخست زندگی حرفه ای او و هری اعطای بود در نزدیکی بالای گذراندن M رای گیری قبل از آسیب cruelled شانس خود را در برنده شدن آن در rookie سال در ببر. متاسفانه همه آنها در همان موقعیت.

طوفان خواهد بود دیوانه نمی خواهید کمک مالی در پایان یک سال وام است که او را فرستاده شده به ببر در ازای خارج پشت پل Momirovski اما Brandon Smith می خواهد به یک شروع هوکر رفتن به جلو به طوری نگه داشتن هر دو در کتاب و خوشحال به نظر می رسد بعید است.

تا همین اواخر معادله آسان تر بود. اگر شما می خواهید یک گلوله توپ در پاها که بیشتر تمایل به اجرای خود را به عنوان شماره نه نگه داشتن آنها تماس گیج کننده پنیر. اگر شما می خواهید بازیسازی جایگزینی که نزدیک تر به آینده جاودانه تخلیه نیوجرسی, re-sign گرانت.

اما کامرون اسمیت آسیب داده براندون این شانس را به نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد و طوفان بدترین/بهترین ترس را متوجه شده است. او می تواند نوع آن را تمام انجام.

روز پنج شنبه پس از طوفان در نیمه اول تسلط فقط به ترجمه دو تلاش می کند طوفان شد peppering خروس’ خط در شکار برای پاداش بیشتر.

سرپا نگه داشتن و مرد از مسابقه مسیحی ولش offloaded: با وجود توجه چهار tacklers. اسمیت نبود انتظار تصویب بود و یک دست پشت سر خود را هنگامی که آن را پرتاب شد اما واکنش نشان داد و در یک فلش, توپ رو زیر باسن خود را بلافاصله تبدیل به سمت چپ و دیدم … یکی بیش از حد چند طوفان کشباف.

مانند اسمیت چپ مرکز جاستین Olam انتظار ولش به مقابله و کاهش یافته است به آماده شدن برای بازی بعدی واکنش نشان داد و به آرامی زمانی که بازی ادامه داد: ترک اسمیت با گزینه های کمتر از او می خواهم.

به جای پرتاب یک پاچه 20 متری تصویب به جناح جاش Addo-Carr یا نقب زدن سر خود را به خط به عنوان او تبدیل شده است به طوری معروف برای, انجام, او با استفاده از سر خود را برای هدف دیگری (یعنی تفکر).

او نگاه کردن دیدم, خروس’ سمت راست دفاع را شگفت زده کرد و از آن شکل ایده آل جاسوسی شکاف در مرکز به رسمیت شناخته شده است که Olam که از موقعیت به او داده بود باند فرودگاه و lobbed 10 متری که عبور شناور از طریق هوا کاملا به پایان رسیده برای ورود Olam که سقوط کرد بیش از یک امتحان کنید. و همه که به فکر اقدام و واکنش از اسمیت اتفاق افتاده در فضای حدود دو و نیم ثانیه است.

سپس با بازی در حال حاضر برنده و دو دقیقه به سمت چپ براندون رفت, کامل, کامرون, ظاهر بینی خود را پایین blindside از ساختگی نیم و حفاری توپ از فقط در خارج از 30m خط فقط در داخل خروس’ 20m منطقه برای 40/20 در نمونه ظالم ملبورن طوفان مد.

گرانت و اسمیت هر دو قرارداد از طریق 2022 و با دومی او را به دور از یک ترفند جانور کیسه داری شبیه خرس های طوفان را “خوب” سردرد ممکن است فقط تبدیل به یک میگرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im