آخرین: Virus طول می کشد تلفات در نیواورلئان Zulu باشگاه

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— پس از COVID-19: پاسخ اول پشت کار

— رئیس هیئت مدیره Zulu اجتماعی کمک و لذت بردن باشگاه منعکس کننده بر روی مردم است.

— پزشکان از کوبا برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

— دادگاه قانون بازگشایی در دانمارک.

___

NEW ORLEANS — حداقل هشت نفر از 800 نفر از اعضای Zulu اجتماعی کمک و لذت بردن باشگاه تایید شده است به درگذشت COVID-19 در حالی که دیگران ممکن است کشته شده اند توسط coronavirus و هنوز در حال مبارزه برای زندگی خود گفت: این باشگاه و رئیس هیئت مدیره جی H. بانک ها نیز New Orleans, عضو شورای شهر.

تلفات در باشگاه تكیه مردی Gras رژه تشکیل شد که بیش از یک قرن پیش در بخشی به ارائه خدمات مراسم تشییع جنازه به مردم منعکس outsized تاثیر است که این بیماری همه گیر است که با داشتن بر مردم سیاه و سفید. آمریکایی های آفریقایی تبار نمایندگی بیش از 56 درصد از لوئیزیانا 1,670 coronavirus و میر عمومی دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش روز شنبه.

بانک گفت: او از منبر در مراسم تشییع جنازه روز جمعه از بابی گری کاپیتان روح رزمندگان که در خدمت به عنوان اسکورت به پذیرفتن شاه در باشگاه مراسم. “مردم پخش شده بودند در pews در یک پیچ خورده شطرنجی و هر کس با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

“من فکر می کنم که این نکته که مردم نیاز به درک ظلم و ستم از این چیزی که در حال انجام است. آن را نه تنها در نظر گرفتن زندگی; آن را به قتل زندگی بیش از حد. از آنجا که شما چگونه سوگواری توسط خودتان ؟ فکر می کنم در مورد آن — we ain’t got هیچ کس را به تکیه.”

___

ژوهانسبورگ — بیش از 200 پزشک از کوبا وارد شده اند در آفریقای جنوبی برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

پزشکان از جمله سلامت جامعه و متخصصان بیماری های عفونی وارد در اوایل صبح روز دوشنبه.

آفریقای جنوبی درخواست کمک از دولت کوبا که ارسال بیش از 1000 پزشکان به 22 کشور از جمله کیپ ورد اسکودوی کیپ ورد و آنگولا در آفریقا است. آفریقای جنوبی دارای بالاترین تعداد تایید COVID-19 عفونت در آفریقا با حداقل 4,546 موارد و 87 و میر.

کوبا پرسنل پزشکی را در دو هفته قرنطینه قبل از شروع کار. آنها وارد آفریقای جنوبی در حال افزایش است جامعه تست به خصوص در فقیر محله های شلوغ.

___

کپنهاگ, دانمارک — دادگاه قانون در سراسر دانمارک بازگشایی دوشنبه به عنوان اسکاندیناوی کشور ادامه داد: فاز یک از آنچه در آن است به نام “کنترل بازگشایی” از جامعه است.

“ما به دنبال به جلو به آینده را به دادگاه اتاق اما این باید انجام شود در یک سلامت-مسئول راه هم برای ما کاربران و کارکنان گفت: Kristian هرتز رئیس دانمارکی دادگاه دولت.

با توجه به اجرایی دستورالعمل یک قاضی می تواند به محدود کردن تعداد افراد داخل اتاق دادگاه اگر او سنج که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم است.

از آنجا که تعدادی از موارد انباشت اشیاء بدست آمده در طول هفته گذشته موارد مربوط جدی قانون مجازات جرائم به کار گرفته خواهد شد برای اولین بار و پس از کمتر جرائم و پرونده های مدنی.

دانمارک در حال حاضر اجازه داده است برخی از مردم به کار از جمله آرایشگری دندانپزشکان تاتو سرو فیزیوتراپیست ها در میان دیگران و بعضی از کلاس ها اجازه داده شد به بازگشت به مدرسه.

___

در پاریس شروع به کار دوشنبه تا دوباره اماده کار کردن در سایت های ساخت و ساز در آتش آسیب دیده کلیسای جامع نوتردام برای محافظت از کارگران از ویروس و اجازه می دهد تا پاکسازی تلاش برای از سرگیری.

بیش از یک سال پس از آتش سوزی کارگران هنوز هم به پایان رسید ثبات کلیسای جامع قرون وسطی بسیار کمتر بازسازی آن است. و coronavirus شیوع بیماری های ناشی از کنترل انصارالله: کار در کلیسای جامع آمریکا و کوبا در اواسط ماه مارس زمانی که فرانسه تحمیل سخت سلول اقدامات است.

روز دوشنبه کارگران شروع به تنظیم مجدد سایت ساخت و ساز به این ویروس ایمن, با توجه به رسمی با آژانس در امور نظارت بر پروژه. این سایت که توسط موانع بالا.

نوتردام پیشوا Mgr پاتریک Chauvet به خبرنگاران گفت: که شامل مرتب دوش و cloakrooms اجازه می دهد تا فاصله بیشتر بین کارگران و نصب یک محل به غذا خوردن چون تمام رستوران در فرانسه در حال حاضر بسته شده است. او گفت: کارگران خواهد ماند در نزدیکی خالی هتل ها به طوری که آنها نمی خواهد که به حمل و نقل عمومی.

پاکسازی کار خود را برنامه ریزی شده است برای شروع و به تدریج با از سرگیری هفته آینده.

___

بلگراد صربستان — در گروه مخالفان خواستار روزانه تظاهرات پر سر و صدا از پنجره ها و بالکن پس از هزار ضرب دیده گلدان و منفجر سوت در طول شب حکومت نظامی در روز یکشنبه مقابل صربستان را پوپولیستی مقامات.

این اجازه را غرق بلگراد گروه می گوید در بیانیه ای اعلام کرد که تظاهرات در پایتخت و دیگر صربی شهرستانها به معنای نشان می دهد که روزانه و آخر هفته مقررات منع رفت و آمد می تواند به توقف مبارزه برای دموکراسی در کشور بالکان است که به طور رسمی به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا.

صربستان را خودکامه رئیس جمهور Aleksandar Vucic مواجه شده است به اتهام ممانعت از دموکراسی و آزادی های رسانه ها با وضعیت اضطراری که تحمیل شده به عنوان بخشی از اقدامات در برابر جدید کروناویروس.

مقامات شروع به کاهش جزئی از قوانین سختگیرانه با بازگشایی برخی از کسب و کار و اجازه می دهد افراد بالای 65 سال جنبش محدود اما آنها همچنین اعلام کرد که 83-ساعت منع رفت و آمد برای آینده ممکن است روز آخر هفته.

صربستان گزارش شده بیش از 8000 عفونت و 156 مرگ و میر. کارشناسان گفته اند که وضعیت تثبیت شده در گذشته روز اما احتیاط این است که هنوز هم لازم است.

___

دهلی نو — نارندرا نخست وزیر هند گفت: monthlong مداوم مستند را به همراه داشت نتایج مثبت و که این کشور موفق به نجات “هزاران نفر از زندگی است.”

مودی که تا به حال یک ویدئو کنفرانس با سران متحده روز دوشنبه گفت: تاثیر coronavirus اما باقی خواهد ماند و قابل مشاهده در ماه های آینده با توجه به بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط دفتر او.

در این جلسه با دولت سر مودی حمایت اجتماعی فاصله حداقل دو متری (6 فوت) و استفاده از ماسک صورت به عنوان یک واکنش سریع برای مقابله با COVID-19.

او گفت که دولت باید تلاش های خود را تبدیل به نقاط یا مناطق قرمز به رنگ نارنجی “و پس از آن مناطق سبز.”

هند هفته گذشته کاسته مستند اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی و تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی برای کمک به میلیون ها فقیر روزانه دستمزد حقوق بگیران. اما هزینه های اقتصادی این کشور مستند در ادامه به کوه در یک کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

مودی قرار داده است که هند تحت سخت مستند در 25 مارس نگفت اگر مستند محدودیت را گسترش دهد پس از آوریل 3.

هند تایید کرده است بیش از 27000 موارد coronavirus از جمله 872 مرگ و میر.

___

مادرید — اسپانیا ضبط 331 جدید مرگ و میر با کروناویروس در 24 ساعت گذشته از روز یکشنبه 288 در حالی که سیاسی و اجتماعی بحث با تمرکز بر راه خروج از یکی از اروپا و دقیقترین مستندات.

کل مرگ و میر می ایستد در روز دوشنبه بیش از 23,500 در حالی که تعدادی از عفونت است که بیش از 200 ، 000 با توجه به آخرین تعداد از وزارت بهداشت و درمان است که سوابق تنها مورد تایید از طریق تست های آزمایشگاهی.

با نظارت و کودکان زیر 14 مجاز به لذت بردن از یک ساعت از هر روز از روز یکشنبه اسپانیایی ها در حال حاضر تنظیم چشم در آینده آرامش از زندان در حال حاضر ورود آن هفته هفتم. از روز جمعه در مردم از همه سنین خواهد شد مجاز به رفتن در پیاده رو و یا تمرین های ورزشی در خارج از منزل نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرده است.

جزئیات بیشتر در مورد این و دیگر اقدامات جدید انتظار می رود به اتو کردن در روز سه شنبه زمانی که دولت دارد یک جلسه. شل شدن بیشتر است که می تواند کمک به فعال کردن اقتصاد از جمله بازگشایی غیرضروری مغازه و یا رستوران است که هنوز هم مورد بحث است.

مقامات بهداشتی در حال نورد در دوشنبه 8 هفته نظرسنجی در میان 36,000 اسپانیایی خانواده ها با یک سری از آزمایشات است که باید روشن چه سهم از جمعیت است که غلبه بر COVID-19 بیماری است.

___

لاهه — هلند ملی جشن تولد خود را شاه خاموش امر لقب پادشاه روز را در خانه به دلیل coronavirus محدودیت.

پادشاه ویلم-الکساندر اش را جشن می گرفت 53 روز تولد دوشنبه با خانواده اش در کاخ خود در یک جنگل در لبه لاهه پس از یک توده جشن در جنوب شهر ماستریخت لغو شد با توجه به کوروناویروس.

در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی به ملت او به پرداخت ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران مبارزه با ویروس و امیدوار برای بار بهتر آینده.

Flanked توسط همسرش ماکسیما و سه دختر ویلم-الکساندر گفت: تعطیلات سالانه خواهد بود منحصر به فرد “ویژه منحصر به فرد به دلیل من امیدوارم که از آن خواهد شد کاملا آخرین پادشاه روز در تاریخ است.”

پادشاه روز است که معمولا در سراسر کشور جشن های مربوط به خیابان احزاب و کودکان فروش دست دوم اسباب بازی های موقت در فروش گاراژ به عنوان شناخته شده “بازار آزاد” در سراسر کشور.

اما در اوایل روز شنبه, شد و هنوز هم تا حد زیادی خالی از سکنه جدا از صف خریداران اجتماعی رعایت فاصله دستورالعمل خارج نانوایی فروش سنتی پادشاه بعد شیرینی تزئین شده با رنگ نارنجی رویه خامهای کیک یا شیرینی.

___

پکن — چین در مبارزه علیه خواستار رسیدگی به نقش آن در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به گسل با آمریکا در واکنش به شیوع و خواستار واشنگتن خود را به اعتراف به خطا.

“ما امیدواریم که آمریکا در پاسخ به نگرانی های ایالات متحده و جامعه بین المللی است. شاید سازمان بهداشت جهانی نیز می تواند دعوت به کمک در تحقیقات” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در روز دوشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید که تعلیق در پرداخت به این که که ایالات متحده بزرگترین حامی مالی و گفت: این پاسخ ضعیف به این بیماری همه گیر و نشان داده شده است یک حرفه ای-چین تعصب.

چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته قاطعانه رد اتهام از سوی ایالات متحده و دیگران که آن را سرکوب اطلاعات در مورد شیوع آن اجازه می دهد به گسترش به مراتب گسترده تر از آن ممکن است و تاخیر در پاسخ از کشورهای دیگر است.

همچنین دوشنبه رسمی شین هوا اخبار آژانس زد تفسیر متهم آمریکا سیاستمداران جمهوری خواه به دنبال به دست آوردن امتیاز سیاسی با حمله به چین بیش از همه گیر.

“ایالات متحده محافظه کاران’ حرکت برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود را با تغییر سرزنش و توجه عمومی را تنها آسیبی کسانی که هنوز در گیر و رندر جهانی مبارزه بسیار سخت تر” تابناک گفت.

___

مسکو — روسیه پیشی گرفتن چین با مجموع آن تعداد از تایید coronavirus موارد در روز دوشنبه.

دولت روسیه گزارش 87,147 موارد در روز دوشنبه است که تقریبا 4000 بیشتر از چین رسمی تلفات 83,912. تقریبا 6,200 عفونت های جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته.

تعداد واقعی عفونت در هر دو کشور این است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. همچنین بسیاری بر این باورند که دولت در هر دو روسیه و چین می تواند دستکاری آمار برای اهداف سیاسی.

روسیه تا به حال شده است در گزارش نسبتا کم تعداد coronavirus موارد تا آوریل و کرملین اصرار داشت که وضعیت تحت کنترل است. در اواسط ماه آوریل روسها قرار بود به رای دادن برای اصلاح قانون اساسی است که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 و کرملین منتقدان استدلال دولت کم اهمیت جلوه دادن بحران پیش از رای دادن. در اواخر ماه مارس در اعتراض به تعویق افتاد آرا به طور نامحدود. تعداد تایید coronavirus موارد در حال رشد بوده است نمایی از آن.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید بریتانیا رسیده است لحظه ای از “حداکثر خطر” در coronavirus شیوع این استدلال که بلند کردن اجسام از سراسر کشور مستند بیش از حد به زودی خواهد اجازه می دهد تا یک دوم سنبله از عفونت.

صحبت های خارج از 10 داونینگ سنت در روز اول خود را پشت در محل کار پس از سه هفته بیمار با این ویروس جانسون گفت: این کشور آغاز شد و به “به نوبه خود جزر و مد.”

جانسون دولت محافظه کار تحت فشار به مجموعه ای از یک طرح برای کاهش مستند است که hobbled فعالیت های کسب و کار و در زندگی روزانه از مارس 23. این محدودیت ها با توجه به آخرین تا زمانی که حداقل مارس 7.

جانسون گفت: او را درک مردم و کسب و کار مشتاق بودند برای بازگشت به کار, اما “من از شما به خود را شامل بی حوصلگی دلیل من معتقدم که ما در حال آمدن به پایان فاز اول این جنگ و با وجود تمام درد و رنج ما تا حدود موفق بوده است.”

جانسون صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه. زمانی که او مرخص شد در مارس 13, Johnson تشکر پزشکان در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود. او شده است برای دوره نقاهت از دو هفته گذشته در Chequers کشور عقب نشینی است.

___

مسکو — در مجموع 874 خدمتگزاران در ارتش روسیه در حال آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید از ماه مارس, روسیه, وزارت دفاع روز یکشنبه گفت. تقریبا نیمی از آنها — 379 نفر — جدا شده در صفحه اصلی; دیگران در حال درمان های مختلف تجهیزات پزشکی. چهار نفر هستند در معرض بیماری از جمله یک در یک.

روسیه تا کنون گزارش 80,949 تایید موارد ویروس ها و 747 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق مناطق این کشور شده اند در مستند از اواخر ماه مارس با تنها ضروری کسب و کار — مغازه ها ، داروخانه ها ، بانک های عامل و به مردم دستور داد تا در خانه بماند.

در اوایل این ماه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به طور نامحدود به تعویق افتاد سنتی مارس 9 رژه نظامی به مناسبت سال 1945 شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم به دلیل رشد شیوع.

واحدهای نظامی در حال حاضر تمرین رژه — فیلم هایی از این تمرینات نشان داد صدها نفر از خدمتگزاران حفاری در خارج از مسکو بدون رعایت اجتماعی فاصله. سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت که ارتش خود را به حال انزوا و دورى از پروتکل های اجازه داده است که آنها آزادی بیشتر.

___

پراگ — جمهوری چک وارد فاز دیگری از آرامش بخش محدود اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس افتتاح فروشگاه ها با یک سطح به 2500 متر مربع. متر (26,900 sq. پا).

در همان زمان وحش و گیاه شناسی و پارک ها و مراکز تناسب اندام و رانندگی در مدارس در حال بازگشت به کسب و کار. مجامع عمومی تا 10 نفر مجاز از دو.

دولت قوانین اجتماعی فاصله و اجباری ماسک صورت در محل باقی می ماند.

در افزایش, اقتصاد, سه, چک, گیاهان Skoda Auto که متعلق به آلمان خودروساز فولکس واگن تجدید تولید در روز دوشنبه. این شرکت با استخدام برخی از 34,000 شغل.

یک نفر کشته از COVID-19 روز یکشنبه در مجموع 221 در حالی که 73 بيمار مبتلا به این بیماری نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان های دوم کمترین تعداد از آوریل 1.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>