آخرین: یوفا می فرستد $75M به باشگاه از یورو 2020 درآمد

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

UEFA های تقریبا 70 میلیون یورو ($75.5 میلیون دلار) در میان 676 باشگاه منتشر شد که بازیکنان برای مسابقات مقدماتی قهرمانی اروپا و سازمان ملل بازی های لیگ در دو سال گذشته.

یوفا می گوید آن را انتشار پول اولیه به کمک “در زمان بحران و مشکلات مالی بسیاری از باشگاه های روبرو” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک توافق بین یوفا و باشگاه اروپا انجمن تضمین باشگاه حداقل 200 میلیون یورو (216 میلیون دلار) از یورو 2020 درآمد برای جبران انتشار بازیکنان به وظیفه ملی در 2018-20 چرخه.

پرداخت به علت بودند پس از یورو 2020 اما در حال حاضر ارسال مقدار مورد نیاز پول نقد به باشگاه پس از شیوع کروناویروس مجبور مسابقات به تعویق افتاد ،

بالاترین درآمد باشگاه را دریافت خواهد کرد 630,000 یورو ($680,000) محاسبه pro rata هر بازیکن به نام بر یک تیم ملی را در بازی ورق. که باشگاه شناسایی شد.

یوفا می گوید 2.7 میلیون یورو ($2.9 میلیون دلار) از پول را به باشگاه پس از 16 کشور یورو 2020 برگشتی بعد از این سال.

بازیکنان انتخاب شده برای یورو 2020 مسابقات را کسب حداقل 130 میلیون یورو (140 میلیون دلار) بیشتر برای باشگاه خود را از یوفا.

___

West Ham مدیر دیوید مویس شده است با ارائه میوه و سبزیجات به سالمندان ساکن در روستای خود در فوتبال را مستند میان شیوع کروناویروس.

سابق منچستر یونایتد مربی می گوید: او را دیدم یک نشانه در پنجره یک فروشگاه محلی برای درخواست داوطلبان به رانندگان تحویل.

مویس به تماس پاسخ داده و می گوید: “تمام من انجام شده بود حذف شد (بسته) در درب ضربه زدن و سپس رفتن به دور. آن را زیبا و بزرگ جعبه های میوه و سبزی.”

او همچنین تا به حال به درخواست برخی از ساکنین برای پرداخت اگر آنها تا به حال انجام داده آنلاین.

مویس می گوید: یکی از حادثه “با این خاص تر بانوی من فکر می کنم آن را 16.80 پوند ($20.70) برای یک جعبه میوه و سبزی. او به من 20 پوند توجه داشته باشید و گفت: پسر فقط حفظ کرد.”

لیگ برتر متوقف شده است از مارس 13. بود که روز بعد از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای ویروس.

مویس تا به حال به خود منزوی پس از آن به خاطر او آمده بودند به تماس نزدیک با Arteta روز قبل.

___

آن را هنوز هم روشن نیست که فوتبال یا بیس بال سر گرفته خواهد شد در ژاپن, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد بدون طرفداران هنگامی که آن را ندارد.

که تصمیم گرفت که سر از حرفه ای بیس بال و فوتبال ملاقات در جلسات آنلاین.

ژاپنی بیس بال کمیسر Atsushi سایتو می گوید: “احساسات من است که من می خواهم برای شروع فصل بدون تماشاگر تغییر نکرده.”

بیس بال و فوتبال مقامات هر دو توافق کردند که هیچ چیز می تواند آغاز خواهد شد تا وضعیت اضطراری برداشته شد در ژاپن است. اولین که اتفاق می افتد این است که ممکن است 6. انتظار می رود آنها را به صبر کنید تا زمانی که تاریخ قبل از حرکت رو به جلو است.

J-لیگ برتر دو فوتبال بخش بودند به حالت تعلیق در فوریه. ژاپنی بیس بال بازی برخی از بازی های پیش فصل بدون طرفداران قبل از همه بازی متوقف شد.

___

سه الماس لیگ جلسات نمی خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Prefontaine کلاسیک در یوجین اورگان در ژوئن 7 و دیدار در پاریس در ژوئن 13 باید هر دو به تعویق افتاد با تاریخ جدید مجموعه. این Bislett بازی در اسلو در ژوئن 11 خواهد بود rebranded به عنوان غیر ممکن است بازی و تبدیل به یک رویداد نمایشگاه.

نه برنامه ریزی حوادث 15-دیدار فصل تمام در حال حاضر هم به تعویق افتاد موکول و یا کاهش داد. سالگرد بازی در لندن در جولای 4 در حال حاضر قدیمیترین برنامه ریزی رقابت های این فصل است.

وجود یک پنجره بزرگتر به reschedule دیدار در نیمه دوم سال به دلیل توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد 2021.

سازمان دهندگان گفت: این دیدار در اسلو هنوز هم ارائه جایزه پول از $50,000 سهم جهانی دو و میدانی. از آن خواهد شد از ویژگی های 400 متر با مانع قهرمان جهان Karsten Warholm تلاش یک رکورد جهانی در به ندرت شتافت 300 موانع.

___

فرانسه وزیر ورزش رکسانا Maracineanu می گوید از سرگیری رویدادهای ورزشی در کشور است نه میان دولت اولویت است.

فرانسه قفل شده است و تا مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و گمانه زنی ها افزایش یافته است و به تازگی به عنوان اینکه آیا این کشور در لیگ فوتبال می تواند رزومه در اواخر ماه ژوئن.

Maracineanu می گوید: “آنچه مسلم است این است که ورزش را در اولویت جامعه ما است.”

تور فرانسه مسابقه دوچرخه سواری موکول شده است برای شروع Aug. 29 و پایان سپتامبر. 20. روز آخر مصادف با همان روز موکول باز فرانسوی مسابقات تنیس است برای شروع.

Maracineanu صحبت شد در مصاحبه با کارتهای تلویزیون در شب چهارشنبه. او می گوید لیگ به طور بالقوه می تواند شروع در ماه سپتامبر و یا باید خود را در بازی های باقی مانده لغو در دسترس نباشد. وجود دارد 10 بازی های لیگ چپ به بازی در فرانسه, برترین لیگ فوتبال. راگبی بالا 14 لیگ رسیده است و در مرحله نیمه نهایی.

مجامع عمومی ممنوع در فرانسه حداقل تا اواسط ژوئیه اما Maracineanu می گوید که آنها می تواند تمدید شود تا “حداقل سپتامبر است.”

Maracineanu سابق المپیک شناگر. او می گوید: “نمی توان آن را پایان جهان” اگر Tour de France برای لغو می شود.

___

یوفا به تعویق انداخته است سال آینده زنان قهرمانی اروپا مسابقات فوتبال به جولای سال 2022.

کمیته اجرایی یوفا تصمیم گرفت که تاریخ جدید برای 16 کشور مسابقات در انگلستان خواهد بود جولای 6-31.

سوئیچ ساخته شده بود پس از یوفا و کمیته ملی المپیک تصمیم ماه گذشته در یک سال تعویق برای یورو 2020 و توکیو بازی های المپیک است. انگلیس و هلند و سوئد را در بازی فوتبال زنان مسابقات در بازی های المپیک است.

ورزشگاه ومبلی در لندن خواهد مرحله هر دو مردان و زنان اروپایی نهایی.

یوفا می گوید موکول زنان مسابقات را حفظ همان 10 استادیوم. آن باز می شود با انگلستان بازی در اولدترافورد در منچستر.

___

حکم صادر شده توسط دولت مجارستان اجازه می دهد تا حرفه ای ترین باشگاه های ورزشی و فوتبال, تیم به قطع حقوق بازیکنان و دیگر پرسنل مانند مدیران و مربیان تا 70%.

این حکم امضا شده توسط نخست وزیر ویکتور اوربان می گوید: کاهش دستمزد می تواند اجرا شود تا زمانی که وضعیت اضطراری اعلام کرد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باقی مانده است در اثر.

مجارستانی نمایندگان مجلس با تصویب یک وضعیت اضطراری در مارس 30, بدون پایان تاریخ. که به دولت حق قانون توسط فرمان در مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر به عنوان طولانی به عنوان آن را در نظر آن لازم است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>