آخرین: آموزش فوتبال همچنان در ویروس-ضربه کلن

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

کلن بازیکنان در ادامه به آموزش با وجود این سه تست مثبت برای coronavirus در باشگاه که بی قراری آلمانی در لیگ فوتبال را راه اندازی مجدد برنامه.

ادکلن روز جمعه گفت که سه نفر در حال آزمایش مثبت اما آیا نام آنها را می گویند و یا اینکه آیا آنها بازیکنان که در حال حاضر آموزش در گروه های کوچک.

“کارشناسان ارزیابی آن را به عنوان چنین است که با توجه به بهداشت و پیشگیری از عفونت اقدامات گروه های آموزشی ما می توانید در ادامه به آموزش با کسانی که آزمایش منفی به ما بوده است,” دکتر تیم پل کلاین گفت: روی سایت باشگاه روز شنبه.

کلاین اضافه شده هیچ کس در باشگاه در نظر گرفته شد “دسته یک” در رابطه با این سه نفر که به نمونه های پنج شنبه. که به طور معمول کسی که یا زندگی با فرد آلوده یا تماس نزدیک با آنها.

___

فرمول یک و امیدوار است در نهایت به شروع فصل با دو ضربه سر در به طور طبیعی جدا شده از محیط اطراف محل برگزاری این جایزه بزرگ اتریش.

با وجود این برای اولین بار 10 مسابقه شده لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هدفمند شروع تاریخ 5 جولای در اتریش. F1 هنوز پیش بینی برگزاری 15 تا 18 از 22 برنامه ریزی Grands جایزه بزرگ.

یک راه برای جبران زمان از دست رفته است که با داشتن متوالی تعطیلات آخر هفته در یک مدار مانند Red Bull Ring در اسپیلبرگ. F1 مدیر موتورسواری راس براون می گوید این “واقعی در نظر گرفتن” تا زمانی که آهن-تنگ مقررات ایمنی هستند دیدار کرد.

“یکی از چالش های لجستیکی گرفتن همه تست شده و پاک وارد محیط مسابقه گفت:” یک مقام رسمی F1 پادکست. “ما می تواند شامل هر کس در آن محیط و در نتیجه هنگامی که ما وجود دارد این است که جذاب به یکی دیگر از مسابقه هفته بعد.”

ردبول حلقه محل در اشتایر کوه باعث می شود آن را به طور طبیعی جدا شده است.

___

20 لیگ برتر باشگاه های همه می خواهم برای تکمیل فصل, اما هم وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه بر وستهام معاون صندلی Karren بردی در روز شنبه است.

باشگاه ارائه شد با لیگ “پروژه راه اندازی مجدد” قصد دارد در نشست روز جمعه و گفته شد که باقی مانده 92 مسابقات از یک 2019-20 فصل متوقف شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس باید از بازی پشت درهای بسته و در هشت تا 10 خنثی استادیوم که می تواند ثابت کند یک نقطه sticking.

“در جلسه روز گذشته هر باشگاه گفت که می خواهد این فصل را به راه اندازی مجدد” بردی گفت: خورشید ، “همه ما می دانیم آن است که رفتن به یک مقدار زیادی از کار با هم خوب و ایمان و فکر دقیق و سازش اگر ما هر گونه شانس است که اتفاق می افتد.

“تنها موضوع مشترک از همه باشگاه ها این است که هر گونه سازش باید منصفانه و با رعایت صداقت از این بازی است. بازیکنان و مدیران باید کلید تصمیم گیران در این پروتکل وجود دارد به عنوان یک راه طولانی برای رفتن از جایی که ما در حال حاضر به واقع شدن بازی دوباره. وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه بر و بدون شک بسیاری از سازش را.”

“پروژه راه اندازی مجدد” به تاریخ 8 ژوئن به عنوان پتانسیل اولین تاریخ برای مسابقات.

___

دولت استرالیا داده نیوزیلند رزمندگان اجازه برای سفر به استرالیا و قطار در طول 14 روز انزوا دوره با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس بهبود ملی راگبی لیگ شانس از سرگیری فصل on May 28.

دو دور بودند قبل از بازی فصل را به حالت تعلیق در مارس 23 با توجه به همه گیر. رسانه های استرالیا گزارش روز شنبه که NRL برنامه 20 در طول فصل در یک تجدید نظر در برنامه فینال مسابقات به مصاف Oct. 25.

این بازی در مکانهای مشخص نشده اگر چه همه آنها انتظار می رود برای بازی در نیو ساوت ولز دولت است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>