آخرین: آزمون مثبت در ارگ ریاست جمهوری افغانستان

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— حداقل 20 کارمند در افغانستان در کاخ ریاست جمهوری آزمون مثبت است.

— لاله خاک یکسان در پارک برای جلوگیری از جمعیت.

— هزاران نفر از شهرستان لا کارگران باید 26 کردند روز.

— مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش گرد و خاک و تولید شده است.

___

کابل — حداقل 20 کارمند در افغانستان در ارگ ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به گفته یک مقام ارشد دولت که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به اظهار نظر در مورد این موضوع.

این روشن نیست که آیا رئیس جمهور شده بود در تماس با هر یک از کارکنان و یا اینکه آیا او تا به حال تست شده خود را. کاخ ریاست جمهوری خودداری کرده است به نظر.

غنی شده حامل خود جدا اگر چه او هنوز هم در دیدار روزانه با برخی از مقامات ارشد. در 70 و سرطان بازمانده غنی در نظر گرفته شده است در معرض خطر بالاتر دسته.

افغانستان گزارش کرده است تنها 993 موارد مثبت حتی به عنوان دفتر بین المللی مهاجرت که نظارت بر حرکت از پناهندگان می گوید بیش از 200 ، 000 افغان را در بازگشت از ایران در دو ماه گذشته. ایران یکی از سخت ترین-آمار کشورهای منطقه با بیش از 82,000 موارد تایید شده و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

بسیاری از بازگشت پناهندگان پراکنده در سراسر افغانستان بدون, تست, تولید گسترده ترس از شیوع موارد است که می تواند پایمال کردن این کشور جنگ زده امکانات مراقبت های بهداشتی.

سازمان ملل خواستار آتش بس به درگیری ها در سراسر جهان اما هنوز هم جنگ در افغانستان به عنوان هر دو طرف در این درگیری طالبان و دولت افغانستان — داد و بیداد بیش از جزئیات یک توافقنامه امضا شده بین ایالات متحده و طالبان در ماه فوریه است.

— توسط رحیم Faiez

___

توکیو — ده ها هزار لاله در شکوفه کامل با خاک یکسان میشن در یک پارک برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری در میان نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

این 800,000 لاله مدت طولانی است که یک محور برای یک جشنواره سالانه در زیبا ساکورا Furusato مربع در شرق توکیو.

آوریل 1-26 جشنواره جذب حدود 100000 نفر در هر سال است. آن لغو شد پس از دولت ژاپن اعلام وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر در اوایل این ماه.

مردم هنوز هم جمع آوری شده به تحسین گل, ساخت اجتماعی فاصله دشوار است. لاله شد خرد مارس 14-15, Takahiro Kogo شهرستان رسمی نظارت بر پارک روز دوشنبه گفت:.

“ما البته آرزو برای بسیاری از مردم به دیدن ما گل اما این وضعیت در حال حاضر در مورد زندگی انسان است. آن قلب wrenching تصمیم, اما ما تا به حال به آن را انجام دهد,” او گفت:.

بعد از آن زرد و قرمز گلبرگ وضع شکست و پراکنده بر روی زمین است.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ژاپن تعداد حدود 250 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اما موارد گزارش شده در حال رشد بوده است به تازگی.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد این کشور باقی خواهد ماند و در سخت lockdown برای یک هفته دیگر قبل از تسهیل قوانین کمی اجازه می دهد تا برخی از بخش های اقتصاد به بازگشایی شده است.

نیوزیلند شده است در این مستند برای نزدیک به چهار هفته اجازه می دهد غیر ضروری کارگران به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا ورزش. آغاز هفته آینده کارگران در برخی از کسب و کار مانند ساخت و ساز و تولید خواهد بود قادر به ادامه شغل خود و برخی از مدارس را بازگشایی اگر چه پدر و مادر را تشویق به ادامه داشتن کودکان خود را یاد بگیرند از خانه.

نیوزیلند گزارش شده 1,440 موارد COVID-19 و 12 مرگ و میر.

___

لس آنجلس — هزاران نفر از شهر لس آنجلس کارگران باید 26 کردند روز — معادل 10% کاهش پرداخت — طی سال مالی آینده به این کشور را که دومین شهر می پردازد اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران است.

شهردار اریک Garcetti از اعلام روز یکشنبه در خود احساسی ایالت شهر آدرس به او هشدار داد از نظر اقتصادی ضربه به مراتب بدتر از رکود اقتصادی سال 2008 زمانی که رهبران شهر گذاشته شدن صدها نفر از کارگران و حذف هزاران شغل.

“شهر ما مورد حمله قرار گرفت. زندگی روزانه ما است غیر قابل تشخیص,” Garcetti گفت.

“ما در حال متمایل شدن و ما فرسوده شده است. ما عزادار ما مرده” شهردار ادامه داد: به عنوان او مبارزه اشک است. “اما ما نه شکسته و نه ما تا کنون بود.”

اخبار ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در شهرستانها در سراسر کالیفرنیا می توانید انتظار به عنوان دولت عهده به دلیل شیوع کروناویروس توقیف غیر ضروری کسب و کار. این رقم به سختی شروع به حساب آسیب انجام می شود به جهان پنجمین اقتصاد است.

درآمدهای مالیاتی در خواهد آمد به مراتب کمتر از پیش بینی ها به دلیل یک کاهش عمده در, رزرو هتل و فرودگاه ترافیک مسافری Garcetti گفت. این شهر در حال حاضر شنود گذاشته 70 میلیون دلار از بودجه ویژه و صندوق ذخیره برای پوشش هزینه ها از پاسخ به همه گیر, او گفت:.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش تولید از سواب مورد استفاده برای تست برای coronavirus.

بسیاری از فرمانداران باید برای هفته ها خواست کاخ سفید بیشتر به بیرون کشیدن فدرال قدرت به افزایش خصوصی در صنعت تولید لوازم پزشکی به عنوان مقامات بهداشت کار به سرعت گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی تمایلی به انجام این کار.

اما رئيس جمهور گفت: در جلسه یکشنبه شب که او با استفاده از اندازه گیری برای افزایش تولید از سواب و که او را به زودی اعلام کند که رسیدن به تولید 10 میلیون در هر ماه.

تاکید بر نقطه تهمت دست تکان دادند یک سواب در مقابل خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس را نگه دارید تماس بگیرید با فرمانداران در روز دوشنبه برای بحث در مورد تست و ارسال لیست آزمایشگاه امکانات در کشورهای خود را.

___

پکن — چین روز دوشنبه گزارش 12 جدید کروناویروس موارد هشت نفر از آنها آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر.

یکی دیگر از 992 نفر جدا شده و تحت نظارت برای موارد مشکوک و یا مثبت آزمون و بدون نشان دادن علائم. ووهان یک بار کانون جهانی همه گیر گزارش هیچ مورد جدید. چین در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 4,632 مرگ و میر و 82,747 موارد است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 13 بیشتر موارد از coronavirus آن 19 روز در یک ردیف با یک روزانه پرش زیر 100 به عنوان عفونت در ادامه به افول در سخت ترین ضربه در شهر Daegu.

آمار و ارقام از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 10,674 موارد و 236 مرگ و میر. حداقل 1,006 موارد مربوط به ورود از خارج از کشور بیشتر دانش آموزان و دیگر کره جنوبی اتباع که به خانه بازگشت در هفته های اخیر در میان شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

با آن caseload کاهش, کره جنوبی تا به آرام برخی از آن های اجتماعی فاصله دستورالعمل از جمله بلند کردن اجسام اداری سفارشات که توصیه کلیساها ورزشگاه و بارها به نزدیک است. مدارس بسته باقی می ماند در حالی که ارائه به کودکان آموزش از راه دور.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun روز دوشنبه خواستار هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس در حالی که آموزش مقامات در قرعه کشی “ظریف anti-virus اقدامات” برای جلوگیری از خطر انتقال به عنوان مردم خود را افزایش دهد اجتماعی و فعالیت های اقتصادی.

___

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد دستورالعمل جدید نیاز به خانه های پرستاری در سراسر کشور به گزارش به بیماران و خانواده های آنها و دولت فدرال هنگامی که آنها را مورد کوروناویروس.

Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: در طول پنج شنبه شب در کاخ سفید نشست خبری که قوانین جدید را دستور که خانه های پرستاری گزارش موارد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. او گفت: این حرکت با هدف افزایش شفافیت در مورد گسترش ویروس در امکانات که در آن جمعیت را می توان به ویژه آسیب پذیر به اثرات آن است.

شده اند وجود دارد 7,121 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن.

ورما همچنین در مورد برنامه اجازه می دهد تا اعمال جراحی الکتیو به سر پس از اینکه در انتظار قرار داده در طول بیماری همه گیر.

که حرکت در حال آمدن است به عنوان بخشی از بزرگتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد و ورما گفت: لغو محدودیت خواهد بود تدریجی — و نه مانند کوه در می رم در یک سوئیچ نور اما “بیشتر شبیه به یک طلوع.”

___

چین کالیفرنیا. — کالیفرنیا اصلاحات مقامات یکشنبه اعلام کرد اولین زندانی زندان مرگ از عوارض مربوط به COVID-19.

اهل بیت درگذشت, در یک بیمارستان پس از ابتلا به کروناویروس در کالیفرنیا موسسه برای مردان در سن برناردینو کانتی وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی در بیانیه ای گفت.

هیچ جزئیات بیشتری منتشر شد برای محافظت از اهل بیت پزشکی و حریم خصوصی و بعد از قوم و خویش مطلع شد ،

در سطح ایالت 115 زندانیان و 89 اصلاحات کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان کالیفرنیا ترین جمعیت های آسیب پذیر از جمله مردم ساکن در خانه های سالمندان در خیابان ها و یا در پناهگاه بی خانمان.

___

کلمبو — سریلانکا است بخشی از لغو یک monthlong حکومت نظامی در تلاش برای بازگرداندن عادی زندگی عمومی را مختل گسترش coronavirus.

دولت در لغو حکومت نظامی در بیش از دو سوم کشور دوشنبه. حکومت نظامی بوده و در اثر طول کل کشور از مارس 20.

باقی مانده در هفت منطقه از جمله پایتخت کلمبو حکومت نظامی خواهد ماند در اثر تا چهارشنبه.

دولت تصمیم می آید را به عنوان کشور برتر سلامت رسمی دکتر آنیل Jasinghe اعلام کرد که COVID-19 است که “تحت کنترل” در سریلانکا.

با وجود حکومت نظامی آرام بودن مدارس و سینما باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. اما ادارات دولتی, شرکت ها و بانک ها خواهد کار به عنوان معمول است.

دولت دستور داده است که اتوبوس و کامیون و واگن راه آهن باید حمل و نقل تنها نیمی از مسافران از ظرفیت کامل به منظور اطمینان اجتماعی فاصله و پرسید: برای ضد عفونی کردن تمام وسایل نقلیه.

تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 271 یکشنبه در سریلانکا. هفت نفر فوت کرده اند از این ویروس پس از آن بود که اولین گزارش در ماه ژانویه در حالی که 96 نفر بهبود یافته اند.

___

برلین — می گوید این قاره در حال حاضر بیش از 1 میلیون مورد تأیید و تقریبا 100,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

با توجه به شمارش شده در ECDC سایت یکشنبه, اسپانیا بيشترين موارد در منطقه با 191,726 پس از ایتالیا و آلمان و بریتانیا و فرانسه است.

آن ذکر شده ایتالیا به عنوان داشتن بیشترین مرگ و میر در اروپا با 23,227 پس از اسپانیا و فرانسه و انگلیس و بلژیک.

با توجه به شمارش اروپا حساب برای تقریبا نیمی جهانی مورد بار و بیش از نیمی از کل مرگ و میر.

___

نیویورک — coronavirus مرگ و میر در نیویورک کاهش یافته و دوباره نشانه آن است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: یکشنبه معنی دولت است “از طرف دیگر از فلات” و مداوم اجتماعی فاصله شیوه های در حال کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کومو گفت: 507 نفر در روز شنبه کاهش 33 از روز قبل. بستری شدن در بیمارستان و پزشکی دیگر شاخص ها روند رو به پایین.

اما کومو و شهردار, بیل د Blasio خود را حفظ هشدارهای که مردم در شهر نیویورک و بقیه دولت نیاز به ماندن هوشیار.

د Blasio لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت یکشنبه که رئیس جمهور این است که خیانت به همکار خود نیویورکی با عدم فشار برای میلیاردها دلار اضافی فدرال کمک های مورد نیاز برای کمک به این شهر مقابله با کروناویروس بحران اقتصادی است.

د Blasio اشاره بدنام تلخیص تیتر “فورد به شهرستان: رها کردن مرده” — از سال 1975 هنگامی که پس از آن رئیس جمهور جرالد فورد محروم کمک به فراغت نیویورک از ورشکستگی است.

“آیا شما با رفتن به نجات شهر نیویورک” شهردار گفت: “یا شما گفت به شهر نیویورک ‘رها کردن مرده؟'”

___

فرانسه نخست وزیر روز شنبه که هموطنان خود را نیاز به “یادگیری برای زندگی با ویروس” پس از این کشور در آسانسور آن مستند.

مردم احتمالا نیاز به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و کسانی که از خانه کار می کنند باید در ادامه انجام این کار حتی پس از فرانسه شروع به کاهش سلول قوانین مارس 11, نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت.

و او پیشنهاد کرد که هیچ کس نباید برنامه ریزی دوردست تعطیلات تابستان.

این ویروس به آمار فرانسه به خصوص سخت و کشته شدن نزدیک به 20000 نفر از یکشنبه و قریب به اتفاق آن مشهور در سیستم بهداشت و درمان.

در حالی که این ویروس به نظر می رسد به اوج خود رسید در فرانسه در اوایل این ماه و در حال حاضر به عقب کشیدن “به آرامی اما مطمئنا” فیلیپ هشدار داد: “ما زندگی پس از مارس 11 همان خواهد شد به عنوان قبل از. … و احتمالا برای یک مدت زمان طولانی است.”

او هشدار داد که بحران اقتصادی در فرانسه بدترین پس از جنگ جهانی دوم “بی رحمانه خواهد بود.”

فیلیپ گفت: فرانسه “دور از گله ایمنی” با استناد به برآوردهای است که حدود 2 میلیون به 6 میلیون مردم فرانسه شده اند آلوده به ویروس و یا حدود 3 درصد به 9 درصد از جمعیت. او نداد در بینی.

___

برلین — رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است کشورهایی که در حال حرکت به سهولت خود را همه گیر مستندات به آماده برای پاسخ به سرعت به هر گونه تجدید حیات.

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی نشست وزرای بهداشت از G-20 گروه عمده در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور جمعه است که او “تشویق” توسط این واقعیت است که چند “شروع به برنامه ریزی چگونه به سهولت اجتماعی محدودیت.”

اما او گفت: “این مهم است که این اقدامات مرحله به مرحله روند.”

Tedros گفت: وزیران که “بلند کردن اجسام به اصطلاح مستند محدودیت است نه پایان اپیدمی در هر کشور; این فقط آغاز مرحله بعدی.”

او گفت که “آن را حیاتی در این مرحله بعدی است که کشورها آموزش تعامل و توانمندسازی مردم خود را برای جلوگیری و پاسخ به سرعت به هر گونه تجدید حیات; برای اطمینان از آنها باید از این ظرفیت برای تشخیص, تست منزوی و مراقبت برای هر مورد و ردیابی هر تماس; و برای اطمینان از سلامت خود سیستم باید از این ظرفیت برای جذب هر گونه افزایش در موارد.”

Tedros همچنین ابراز نگرانی در مورد در حال رشد با سرعت از این بیماری همه گیر در کشورهای فقیر که فاقد منابع برای مقابله با عمده شیوع.

در آشکار تلافی به رهبران چنین به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ناودان سازمان در پاسخ به همه گیر Tedros اصرار داشت که: “از ابتدا که زنگ خطر به صدا زنگ با صدای بلند و روشن است.”

او همچنین خواست وزیران “به ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر با عزم هدایت علم و شواهد است.”

___

میلان — ایتالیا روز یکشنبه با ثبت کمترین تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در یک ماه با تلفات رو به افزایش 433 در 24 ساعت گذشته.

که به ارمغان می آورد ملی در مجموع به 23,660 هنوز دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد مثبت افزایش بیش از 3000 به 178,972 — کمترین افزایش در بیش از یک ماه است.

به دلیل عدم تست جامع بهداشت مقامات تخمین می زنند که تعداد موارد و مرگ و میر شده است به طور قابل توجهی دست کم گرفت.

ایتالیا اولین کشور غربی به آمار coronavirus در اواخر فوریه. در حالی که این بیماری همه گیر منحنی همچنان به فلات مقامات را آغاز کرده اند که بحث در مورد چگونه به راحتی در سراسر کشور مستند که تمدید شده است از طریق ممکن است 3.

فشار در بیمارستان همچنان به سهولت اما فقط 26 تخت در روز یکشنبه با 25,033 مردم در بیمارستان بستری و 2,635 در بخش مراقبت های ویژه.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>