آخرین: لالیگا برای از سرگیری جلسات آموزشی فردی

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

بازیکنان از باشگاه های لیگ خواهد بود و مجاز به ادامه آموزش در روز دوشنبه به اسپانیا برطرف برخی از مستند اقدامات بود که در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت است که اجازه می دهد بازیکن را به قطار به صورت جداگانه در باشگاه’ امکانات در حالی که با رعایت یک سری از اقدامات ایمنی قبل از تاسیس لیگ و مقامات محلی.

لیگ آماده مفصل چهار مرحله آموزش پروتکل است که در حال حاضر توزیع شده به باشگاه. کوچکتر جلسات گروه و تیم کامل جلسات به احتمال زیاد اجازه داده می شود در هفته های آینده.

همه بازیکنان انتظار می رود که در آزمایش COVID-19 قبل از از سرگیری جلسات آموزشی خود.

لیگ اسپانیا است که انتظار می رود برای از سرگیری مدتی در ماه ژوئن.

___

سری A باشگاه های فوتبال در برزخ با مناطق مختلف ایتالیا اجازه می دهد بازیکن برای شروع تمرین به صورت فردی در مراکز آموزشی در روز دوشنبه در حالی که دولت تعیین کرده مارس 18 بازگشت به میدان تمرین برای تیم است.

وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora است که به دنبال روشن شدن از دولت تکنو-علمی coronavirus کمیسیون.

Emilia-Romagna, کامپانیا, لاتزیو و ساردینیا که با توجه به رفتن پیش رو برای تیم های خود در مناطق شروع به آموزش فردی. این مناطق شامل هشت سری A باشگاه های: بولونیا Sassuolo Spal پارما ناپولی لازیو رم و کالیاری.

سری A متوقف شده است از مارس 9, زمانی که دولت دستور داد در سراسر کشور مستند.

دولت اعلام کرد که یک هفته پیش که فردی ورزشکاران می توانند رزومه آموزشی در روز دوشنبه 4 در حالی که تیم می تواند راه اندازی مجدد ممکن است 18.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de