آخرین: Global کروز آغاز کرده اند قبل از همه گیر است پایان

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مستند به عنوان مردم به دنبال به سر کار و یا بازی.

— به روز جهانی کروز در طول بیماری همه گیر.

— استرالیا اپرا صابون برای از سرگیری برنامه های تولید کامل با جدید اجتماعی فاصله گرفته است.

___

بارسلونا اسپانیا — برخی از مسافران از یک کشتی کروز لوکس که سفر جهان برای 15 هفته در حالی که جدید کروناویروس گسترش بر روی زمین شروع به پیاده در شمال شرقی اسپانیا است.

روز دوشنبه پورت از تماس در بارسلونا آغاز تا پایان در اطراف جهان کروز کوستا Deliziosa که صاحب کاستاریکا Crociere یک شرکت ایتالیایی می گوید: هیچ مورد از این COVID-19 ویروس در هیئت مدیره.

قایق میره آخرین پنج هفته با و بدون تماس انسان با جهان خارج است.

صدها قایق را 1,831 مسافران از جمله 168 اسپانیایی ها بودند و انتظار می رود برای به دست آوردن قایق در اسپانیا و بقیه شد و انتظار می رود برای انجام این کار در آینده و آخرین توقف در جنوا, ایتالیا. این Deliziosa در اصل با توجه به بازگشت به ونیز در آوریل 26.

بر خلاف دیگر کشتی های کروز است که شیوع بیماری رنج می برد و اغلب قرار داده و در قرنطینه به محافظت از پورت شهرستانها Deliziosa شده است تقریبا یک شناور ویروس رایگان حباب اجازه می دهد مسافران برای استفاده از کشتی امکانات و تفریحات.

اسپانیایی مسافر کارلوس Payá آسوشیتدپرس گفت که در کشتی کروز بود “سکته مغزی موفق باشید.”

کشتی بادبان از ونیز در اوایل ژانویه متوقف ساخت بنادر تماس پس از خروج غربی استرالیا در ماه گذشته به جز ویژگی های سوخت گیری متوقف می شود.

___

کانبرا استرالیا — طولانی-در حال اجرا استرالیا اپرا صابون “همسایه” در بازگشت از سه هفته تولید استراحت در روز دوشنبه و برنامه های کامل برای از سرگیری تولید در هفته آینده با کروناویروس جدید پادمان.

“همسایه” شرکت تولید Fremantle استرالیا در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه آن را یکی از معدود سریال های تلویزیونی در جهان انگلیسی زبان به از سرگیری تولید در این بیماری همه گیر.

“همسایه” استرالیا طولانی ترین در حال اجرا, تلویزیون سری اول غربالگری در سال 1985. از آن فروخته شده است به بیش از 60 کشور و زیر بزرگتر در بریتانیا از استرالیا.

آن ملبورن استودیو جدا خواهد شد به سه صحنه از مناطق با هیچ خدمه مجاز به عبور از بین مناطق Fremantle گفت.

“خلاق ویرایش خواهد شد برای اطمینان از این است که حداقل تاثیر بر روی صفحه نمایش” Fremantle گفت.

Fremantle انتظار دارد که در صورت وجود COVID-19 تزریق در مجموعه تماس, ردیابی آسان خواهد بود با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما در حال رفتن به فرض اگر کسی مریض ما لازم نیست که برای خاموش کردن کل شلیک کنید. ما فقط آن گروه و حمل در” Fremantle اجرایی Chris Oliver گفت: Australian Broadcasting Corp.

که شامل صحنه های بوسیدن و دست در دست نخواهد بود با توجه استرالیا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ارتباطات و هنر وزیر Paul Fletcher استقبال درام را ادامه می دهد.

“من قطعا می خواهید آنها را به خوبی و بدون شک وجود دارد که بخش هنر بوده است آمار بسیار سخت اجتماعی فاصله,” فلچر گفت.

___

برلین — برخی از مغازه ها در حال بازگشایی در خیلی از آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا طول می کشد اول آن آزمایشی مرحله نسبت به شروع مجدد زندگی عمومی پس از چهار هفته shutdown.

مغازه با مساحت سطح تا 800 متر مربع (8,600 فوت مربع) هستند که مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه همراه با خودکار نمایشگاه دوچرخه مغازه ها و کتابفروشیها هر اندازه تحت یک توافق هفته گذشته بین دولت های فدرال و ایالتی.

آنگلا مرکل رئیس ستاد Helge براون گفت: n-tv تلویزیون است که مغازه های بزرگ “قرعه کشی تعداد زیادی از مردم را به شهر آنها بالا تعداد مشتری و نیست که ممکن است در گام اول است.”

دولت مسئول اعمال و شل شدن خاموش شدن اقدامات و منطقه ای وجود دارد تغییرات. برلین و همسایه براندنبورگ در حال انتظار برای بازگشایی مغازه های کوچک در اواخر این هفته. ایالت شرقی تورینگن در انتظار است تا دوشنبه آینده. به طوری که بایرن با وجود آن که امکان تبادل نظر و مغازه باغ به بازگشایی دوشنبه.

شرقی ایالت زاکسن تنها تا کنون به نیاز است که مردم با پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

چند متحده نیز در حال شروع دبیرستان پايان امتحانات هر چند مدارس نمی رود برای شروع بازگشایی در یک مقیاس بزرگتر برای دو هفته دیگر.

___

کپنهاگ, دانمارک — دانمارک در زمان یک گام کوچک به سمت بازگشایی جامعه زمانی که سالن مو و دندانپزشکان و فیزیوتراپیست ها تو سرو و رانندگی مدارس, در میان دیگران اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه.

اجتماعی فاصله حذف از مجلات در انتظار منطقه امکان برای هر دو کارکنان و مشتریان به شستن دست های خود را تمیز کردن کامل و منتقل کار زمان کلیدی برای بازگشایی مجدد کسب و کار وزیر سیمون Kollerup اضافه کرد: “این می رود بدون گفت که شما نمی تواند اجتناب از تماس با یک ماساژ دهنده یا آرایشگاه. اما دستورالعمل جدید نیاز به کاهش عفونت است.”

این کشور اسکاندیناوی به حال اجازه برخی از کلاس های از پیش دبستانی تا کلاس پنجم — به بازگشت به مدرسه با مشابه اقدامات احتیاطی.

در کشور همسایه نروژ مهد کودک بود که تعطیل از مارس 12 بازگشایی شد در حالی که طبقات بالا بودند و انتظار می رود برای راه اندازی مجدد قبل از تابستان شکستن نروژی آژانس خبری NTB گزارش شده است.

دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و بینایی سنج ها نیز مجاز به شروع دوباره, دوشنبه, NTB نوشت.

___

سنگاپور — سنگاپور عفونت ویروس شات به حدود 8,000 پس از یک رکورد 1,426 موارد گزارش شد دوشنبه.

کوچک شهر-دولت در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد در جنوب شرقی آسیا در 7,984 یک خروش عظیم از فقط 200 در 15 مارس. مقامات می گویند در بسیاری از موارد جدید دوباره مرتبط با کارگران خارجی که حساب برای بیش از یک میلیون نفر از سنگاپور نیروی کار است.

بیش از 200 ، 000 دستمزد پایین کارگران از آسیا زندگی می کنند در محکم بسته بندی خوابگاه که شد virus نقاط پس از آنها نادیده گرفته شد زودتر توسط دولت است. بیش از نیمی از ثبت 43 خوابگاه اعلام شده است “مناطق جدا شده” با کارگران قرنطینه در حالی که چندین هزار نفر منتقل شده اند به سایت های جایگزین به منظور کاهش ازدحام.

دولت گفت: موارد انتظار می رود که مذاکرات در حال انجام تست در خوابگاه اما امیدواریم که بخشی از مستند تا مارس 4, اجباری پوشیدن ماسک و سخت اجتماعی فاصله اقدامات کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس.

___

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره انتظار توافق روز دوشنبه در یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

به مذاکرات ادامه داد: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود یک “فرصت خوبی” برای رسیدن به یک توافق دو حزبی با دموکراتها.

“ما بسیار نزدیک به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در کاخ سفید ،

همراه با کسب و کار کوچک افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مذاکره کنندگان به دنبال “کمک به ما در بیمارستان” در خصوص سخت-آمار روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مجلس سنا قرار است برای یک طرفدار forma جلسه دوشنبه اما هیچ رای تعیین شده است.

خانه اعلام کرد این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای رای گیری در دستور بسته با توجه به برنامه به روز رسانی از رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md.

___

توکیو — یک استاد بیماری های عفونی می گوید او “بسیار بدبینانه” به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک می تواند باز در 15 ماه.

“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده” Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی و کوبه دانشگاه گفت: در حالی که صحبت کردن در زبان انگلیسی در یک تلفنی. “برگزاری بازی های المپیک دو شرایط; یکی از کنترل COVID-19 در ژاپن و کنترل COVID-19 در همه جا.”

Toshiro Muto مدیر عامل شرکت توکیو المپیک کمیته سازماندهی ابراز مشابه رزرو 10 روز پیش. پس از کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک باید گفت وجود “طرح ب” غیر از کار برای بازی های المپیک باز در جولای 23, 2021.

“من بسیار بدبینانه در مورد برگزاری بازی های المپیک تابستان آینده مگر اینکه شما در برگزاری بازی های المپیک در یک کاملا متفاوت با ساختار جمله هیچ مخاطبان و یا بسیار محدود مشارکت” Iwata گفت.

“شما باید به دعوت بسیاری از ورزشکاران از بسیاری از مکان هایی است که بسیار سازگار با این COVID-19 عفونت است که باعث یک بیماری همه گیر. ژاپن ممکن است قادر به کنترل این بیماری در تابستان آینده. و من آرزو می کنم ما می تواند. اما من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد در همه جا بر روی زمین است.”

ژاپن در امان ماند در طول مرحله اولیه از شیوع کروناویروس. اما موارد در حال حاضر خونتان به خصوص در توکیو و دیگر شهرهای بزرگ از روز شنبه وجود دارد در مورد 12,000 شناسایی عفونت در ژاپن و حدود 250 مرگ و میر.

___

دهلی نو — هندوستان ثبت کرده است بزرگترین واحد-بعد سنبله در coronavirus موارد به عنوان دولت برطرف یکی از دقیقترین مستندات اجازه می دهد تا برخی از تولید و کشاورزی فعالیت خود را از سر گرفت.

اضافی 1,553 موارد گزارش شده بیش از 24 ساعت بالا بردن ملی در مجموع بیش از 17000. حداقل 543 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

این پناهگاه در محل سفارشات اعمال شده در هند در مارس 24, متوقف, اما خدمات ضروری است. اما آغاز و تا روز دوشنبه, محدود, صنعت و کشاورزی اجازه داده شد به رزومه که در آن کارفرمایان می تواند پاسخگویی اجتماعی فاصله و بهداشت هنجارها و کارگران مهاجر می توانید سفر در داخل متحده به کارخانه ها و مزارع و کار های دیگر سایت.

اما دولت نظر سنجی در مرکز هند ایالت ماهاراشترا بدترین ضربه منطقه را پیشنهاد چند شرکت واجد شرایط برای راه اندازی مجدد عملیات روز شنبه خواهد بود قادر به انجام این کار به دلیل نیاز به حمل و نقل و پناهگاه کارگران است.

اما دولت نظر سنجی در مرکز هند ایالت ماهاراشترا بدترین ضربه منطقه را پیشنهاد چند شرکت واجد شرایط برای راه اندازی مجدد عملیات می توانید انجام دهید چرا که آنها نیاز به حمل و نقل و پناهگاه کارگران به عنوان یک ویروس پیشگیری از.

___

کابل — حداقل 20 کارمند در افغانستان در ارگ ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به گفته یک مقام ارشد دولت که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به اظهار نظر در مورد این موضوع.

این روشن نیست که آیا رئیس جمهور شده بود در تماس با هر یک از کارکنان و یا اینکه آیا او تا به حال تست شده خود را. کاخ ریاست جمهوری خودداری کرده است به نظر.

غنی شده حامل خود جدا اگر چه او هنوز هم در دیدار روزانه با برخی از مقامات ارشد. در 70 و سرطان بازمانده غنی در نظر گرفته شده است در معرض خطر بالاتر دسته.

افغانستان گزارش کرده است تنها 993 موارد مثبت حتی به عنوان دفتر بین المللی مهاجرت که نظارت بر حرکت از پناهندگان می گوید بیش از 200 ، 000 افغان را در بازگشت از ایران در دو ماه گذشته. ایران یکی از سخت ترین-آمار کشورهای منطقه با بیش از 82,000 موارد تایید شده و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

بسیاری از بازگشت پناهندگان پراکنده در سراسر افغانستان بدون, تست, تولید گسترده ترس از شیوع موارد است که می تواند پایمال کردن این کشور جنگ زده امکانات مراقبت های بهداشتی.

سازمان ملل خواستار آتش بس به درگیری ها در سراسر جهان اما هنوز هم جنگ در افغانستان به عنوان هر دو طرف در این درگیری طالبان و دولت افغانستان — داد و بیداد بیش از جزئیات یک توافقنامه امضا شده بین ایالات متحده و طالبان در ماه فوریه است.

— توسط رحیم Faiez

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>