آخرین: فرانسه, راگبی, بازیکن به حالت تعلیق در طول مستند

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

فرانسه بازیکن راگبی محمد Haouas خواهد بود رایگان به ادامه بازی پس از مستند پایان خدمت خود را در سه هفته تعلیق در طول آن.

سرپا نگه داشتن به حالت تعلیق در آمد برای هدف قرار دادن یک اسکاتلند بازیکن در طول شش کشور روبرو می شوند در 8 مارس در Murrayfield — آخرین بازی به بازی در این رقابت است.

فرانسه راگبی فدراسیون می گوید Haouas “می تواند در خدمت این مجازات در طول سلول و در نتیجه می تواند دوباره بازی یک بار ورزشی فصل رزومه.”

فرانسه در مستند تا مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن نامشخص است اگر و هنگامی که شش کشور مسابقات می تواند تکمیل شود.

___

لیگ برتر انگلیس تیم چلسی می گوید که نمی خواهد اعمال قطع پرداخت در آن تیم اول تیم ملی و به جای آن درخواست بازیکنان برای ادامه حمایت خود را از سازمان های خیریه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چلسی نیز گفت: آن را نمی خواهد furloughing هر وقت کارکنان و گاه به گاه کارگران و مطابقت با کارکنان روز در حال جبران این باشگاه از طریق ژوئن 30.

بلوز شده اند در مذاکرات با بازیکنان خود را در مورد کاهش حقوق و دستمزد و گزارش شده که حدود 10 درصد و در تلاش برای صرفه جویی در پول در طول زمان بحران. که پایین تر از لیگ برتر پیشنهاد از 30% برای همه اما باشگاه چلسی در حال حاضر تصمیم به گرفتن یک رویکرد متفاوت است.

برجسته PlayersTogether ابتکار با لیگ برتر بازیکنان در اوایل این ماه که هدف آن جمع آوری و توزیع کمک های مالی برای خدمات درمانی خیریه چلسی گفت: آن ستاره به تمرکز تلاش خود را بر علل دیگر.

“نمایندگان از چلسی هیئت مدیره به تازگی برگزار گسترده مذاکرات با مردان تیم اول به بحث در مورد چگونه آنها می توانند کمک مالی برای این باشگاه در طول coronavirus بحران” بیانیه ای روی وب سایت باشگاه گفت. “در این زمان مردان تیم اول خواهد بود نه کمک به سمت این باشگاه از نظر مالی و به جای هیئت مدیره به کارگردانی تیم به تمرکز تلاش های خود را بیشتر حمایت از دیگر علل خیریه.”

___

دولت بریتانیا در حال افزایش است و برنامه ریزی ورزشی بدن در مورد از سرگیری حوادث پس از coronavirus ملی مستند کاسته است.

دولت مقامات پزشکی درگیر در مذاکرات در مورد تدارکات و روشهای درمانی مورد نیاز اجازه می دهد تا مسابقات ورزشی به راه اندازی مجدد.

لیگ برتر آخرین بازی یک بازی در مارس 9 و قصد دارد به سعی کنید به راه اندازی مجدد از ژوئن 8 پس از همه گیر اجتماعی فاصله مقررات آرام اجازه می دهد تا آموزش به رزومه برای تیم ها و کافی وجود دارد COVID-19 آزمون در دسترس است.

ملی مستند است که در حال حاضر در محل تا زمانی که ممکن است 7. کریکت مقامات گفت: در حال حاضر ورزش نمی رزومه تا ژوئیه اما اسب مسابقه است که در حال حاضر تنها به حالت تعلیق تا ژوئن.

انگلیسی Horseracing اقتدار صندلی Annamarie فلپس توییتی شنبه در مورد “بسیار خوش آمدید برای حمایت از سرگیری زنده ورزشی incl horseracing” از وزیر فرهنگ الیور Dowden لینک به یک صفحه گزارش از روزنامه ” سان در مورد برنامه ریزی برای حوادث به صحنه دوباره.

Dowden به روز رسانی قانونگذاران در اوایل این هفته در مذاکرات خود با ورزش حاکم بر بدن.

___

با وجود مشخصات بالا, وارونه, لیورپول و تاتنهام, نورویچ است در دفاع از تصمیم خود به جای برخی از عدم پخش کارکنان در کردند در طول شیوع کروناویروس.

قناری یکی از تنها دو لیگ برتر باشگاه های استفاده از این طرح است. کارکنان دریافت 80 درصد از حقوق و دستمزد از دولت بریتانیا به 2500 پوند ($3,000) اگر چه در این مثال نوریچ ساخت تا 20 درصد باقی مانده.

نیوکاسل است دیگر بالا پرواز باشگاه به نوبه خود به این کار حفظ برنامه در حالی که لیورپول, تاتنهام و بورنموث ساخته شده U-turns در تصمیم گیری های خود به کردند کارکنان زیر سنگین انتقاد.

“تصمیم ما ساخته شده بود در بهترین منافع باشگاه و کارکنان آن است. ما شده ایم بسیار شفاف است که ما در حال اجرا در خود تامین مالی به شیوه ای” نورویچ افسر ارشد عامل بن Kensell گفت: رادیو بی بی سی نورفولک. “در نهایت اگر ما تا به حال در دسترس جریان نقدی را به طرح و سپس مانند دیگر باشگاه های فوتبال ما خواهد بود.”

آخرین محل نوریچ که نه بازی باقی مانده است گزارش بودجه برای از دست دادن از بین 18 تا 35 میلیون پوند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>