آخرین: لیگ برتر تیم نوریچ نمی معکوس کردند تصمیم

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

با وجود مشخصات بالا, وارونه, لیورپول و تاتنهام, نورویچ است در دفاع از تصمیم خود به جای برخی از عدم پخش کارکنان در کردند در طول شیوع کروناویروس.

قناری یکی از تنها دو لیگ برتر باشگاه های استفاده از این طرح است. کارکنان دریافت 80 درصد از حقوق و دستمزد از دولت بریتانیا به 2500 پوند ($3,000) اگر چه در این مثال نوریچ ساخت تا 20 درصد باقی مانده.

نیوکاسل است دیگر بالا پرواز باشگاه به نوبه خود به این کار حفظ برنامه در حالی که لیورپول, تاتنهام و بورنموث ساخته شده U-turns در تصمیم گیری های خود به کردند کارکنان زیر سنگین انتقاد.

“تصمیم ما ساخته شده بود در بهترین منافع باشگاه و کارکنان آن است. ما شده ایم بسیار شفاف است که ما در حال اجرا در خود تامین مالی به شیوه ای” نورویچ افسر ارشد عامل بن Kensell گفت: رادیو بی بی سی نورفولک. “در نهایت اگر ما تا به حال در دسترس جریان نقدی را به طرح و سپس مانند دیگر باشگاه های فوتبال ما خواهد بود.”

آخرین محل نوریچ که نه بازی باقی مانده است گزارش بودجه برای از دست دادن از بین 18 تا 35 میلیون پوند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>