آخرین: هلندی دولت گسترش ممنوعیت رویدادهای ورزشی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

دولت در هلند تمدید ممنوعیت مراسم بزرگ از جمله ورزش حرفه ای تا سپتامبر. 1 — به طور موثر به پایان دادن به این کشور در فصل فوتبال.

هلندی, فوتبال, فدراسیون در پاسخ گفت: آن را در نظر دارد برای لغو بقیه 2019-20 فصل خواهد شد و با مشورت اروپایی حاکم بر بدن UEFA.

یوفا قبلا گفته سازمان ملل در خطر از دست دادن خود را در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا نوشته برای فصل آینده اگر سازمان داخلی پایان فصل بیش از حد به زودی و بدون تلاش برای تکمیل بازی. هرچند که موضع کاسته شد در اوایل روز سه شنبه.

تقریبا تمام فوتبال اروپا لیگ های در حال برگزاری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بسیاری هنوز هم امید به از سرگیری بازی در زمان به پایان فصل در اطراف ماه اوت است.

هلند لیگ اردویسه می گوید باشگاه صحبت خواهد کرد جمعه “در مورد عواقب ناشی از این تصمیم” توسط دولت است.

___

NFL اهدا کرده است $10,000 به هر یک دوجین سازمان های محلی در سراسر کشور برای کمک به آنها خشونت خانگی برنامه های.

لیگ, معاون رئیس جمهور, Troy وینسنت می گوید کمک های مالی در زمان بحرانی به دلیل حوادث خشونت بالقوه به سنبله به دلیل اقامت در خانه سفارشات ناشی از کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

وینسنت می گوید قربانیان بیشتر در معرض ابتلا به آزار به دلیل “وجود دارد هیچ جایی برای پنهان” در حالی که نیاز به در خانه. او اشاره می کند اضطراب بیش از کار مالی و عدم قطعیت می تواند به عنوان محرک برای معتادان است.

وینسنت شده است یک مدافع در صحبت کردن در برابر خشونت خانگی پس از در حال رشد در یک رابطه سوء استفاده خانواده است.

نیویورک نیاگارا مرز YWCA مدیر عامل کاتلین Granchelli استقبال از کمک مالی توسط ذکر او انجمن سرپناه و امکانات مسکن در حال حاضر کامل و مشاوران مشغول است. او می گوید: قربانیان خشونت خانگی هستند “مقابله با غیر قابل تصور تروما است.”

___

ایندیانا پشه کوچک در حال تغییر سیاست های خود را برای فصل فوتبال بلیط تمدید و فصل پارکینگ عبور می کند به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر اعلام یک هفته دو فرمت در مهلت آوریل 15, خروجی, مدیر ورزشی فرد شیشه ای می گوید این مدرسه را پیاده سازی یک بلیط جدید طرح تضمین.

سیاست به دارندگان بلیط گزینه دریافت بازپرداخت و یا اعتباری نسبت به آینده خرید بلیط برای هر گونه لغو بازی. سیاست اعمال می شود به تمام ایندیانا یکی رویدادها.

شیشه ای و همچنین معرفی جدید پرداخت گزینه می دهد که طرفداران این توانایی به تمدید فصل خرید بلیط با قرار دادن 5% پایین. این دو باقی مانده پرداخت خواهد بود با توجه 15 ژوئیه و اوت. 15.

___

نیویورک جاده دونده ها باید لغو شود خود فرد در مراسم و برنامه ها با توجه به کوروناویروس. از مارس 15 مجموع 14 NYRR حوادث مسابقه لغو شده است.

این NYRR گفت: آن را ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با مقامات دولتی در مورد ادامه وضعیت برنامه ریزی در شخص رویدادها و برنامه ها با امکان اضافی لغو در آینده است.

___

مردان و زنان تنیس حرفه ای تورهای گویند آنها را اداره یک بازیکن صندوق امداد برای کمک به کسانی که در ورزش برخورد با مالی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس.

ATP و WTA می گویند که آنها در حال بحث و مذاکره با فدراسیون بین المللی تنیس و چهار مسابقات گراند اسلم اما ارائه هر گونه جزئیات در مورد چه مقدار پول آنها ادغام و یا چگونه آن را توزیع خواهد شد.

آنها گفتند که “نگاه به جلو به نهایی سازی و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر از یک طرح در دوره به دلیل.”

تنیس حرفه ای شده است در خود نگه دارد از اوایل ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع و مسابقات برگزار خواهد شد قبل از اواسط ماه جولای در اولین.

باز فرانسوی به تعویق افتاد و شروع آن از ماه مه تا سپتامبر و ویمبلدون لغو شد برای اولین بار در 75 سال است.

___

Serge Aurier تبدیل شده است آخرین بازیکن از باشگاه انگلیسی تاتنهام به دست انداختن دولت دستورالعمل در طول شیوع کروناویروس پس از ارسال ویدئوها از او آموزش با هم تیمی موسی سیسوکو.

ساحل عاج مدافع در حال حاضر حذف شده فیلم در Instagram که نشان داد او در حال اجرا شاتل و نشستن در کنار سیسوکو بوده اجتماعی فاصله. Aurier با پوشیدن ماسک صورت.

این روشن نیست که در آن دو بازیکن شد و آموزش.

تاتنهام می گوید: “ما باید صحبت کردن به هر دو بازیکن درگیر است.”

می آید حدود دو هفته پس از تاتنهام مدیر خوزه مورینیو بود تصویر برگزاری یک جلسه آموزشی در شمال لندن با هافبک Tanguy Ndombele در حالی که دو بازیکن دیگر زد در این نزدیکی هست. مورینیو بعد اذعان خود جلسه “نه در خط با دولت پروتکل.”

دستورالعمل ها می گویند مردم می توانند تنها ورزش در خارج از منزل در خود و یا با اعضای همان خانواده است.

___

UEFA نرم تن خود را نسبت به سازمان ملی لیگ و جام که می خواهید برای پایان دادن به فصول اولیه قبل از تکمیل تمام بازی ها.

پس از صحبت با آن 55 عضو فدراسیون یوفا می گوید که “برخی از موارد خاص شنیده خواهد شد” پس از دستورالعمل ها تایید برای ورود به مسیرهای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا. این دستورالعمل می تواند تایید شنبه UEFA کمیته اجرایی.

پس از بلژیک top-tier لیگ گفت: در این ماه از آن می خواستم به اعلام زمان, جدول رده بندی نهایی UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin هشدار داد که کشورهای در معرض خطر از دست دادن رقابت های اروپایی نوشته اگر آنها در زمان پیش از موعد تصمیم گیری.

یوفا قبلی بخشنامه شد و باب روز را به “یک پیشنهاد قوی” سه شنبه سعی کنید برای تکمیل داخلی فصل است.

داخلی باشگاه, فوتبال, هدف بازی به ماه های ژوئیه و اوت — اگر از سرگیری بازی است و حتی ممکن است — با یوفا امیدوار به تکمیل نهایی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا بعد در ماه اوت است.

___

20 باشگاه در ایتالیا برتر فوتبال را بدست آورد باید به اتفاق آرا رای به نفع پایان فصل جاری.

این Lega Serie A برگزار شد مجمع با 20 باشگاه توسط ویدئو کنفرانس. آن منتشر شد بیانیه ای گفت: همه باشگاه ها رای دادند “به ادامه 2019-2020 فصل به پایان, اگر دولت اجازه می دهد تا آن را به اتفاق می افتد.”

سری A متوقف شده است از دولت دستور داد در سراسر کشور مستند بیش از یک ماه پیش. دوازده دور باقی می ماند و همراه با چهار بازی است که به تعویق افتاد و از آخر هفته از Feb. 22.

این مستند در ایتالیا برنامه ریزی شده است که پس از منقضی ممکن است 3.

___

مالکیت اورلاندو سحر و جادو اعلام کرده اند 50.000 دلار کمک مالی به یک مرکزی فلوریدا بانک مواد غذایی و همکاری با پاپا جان به ارائه راه را برای طرفداران خود را به حمایت غذایی-نا امنی در خانواده نیز هست.

این DeVos خانواده اعلام کرد کمک مالی به برداشت دوم مواد غذایی بانک مرکزی فلوریدا. از طریق مه 20 طرفداران همچنین می توانید از 25% از خود را آنلاین سفارش قیمت در اورلاندو-منطقه Papa john’s رستوران اهدا به بانک غذایی نیز هست.

سحر مدیر عامل الکس مارتینز می گوید “این بوده است که تمرکز ما در طول سال و در حال حاضر بیشتر از همیشه این همچنان یک اولویت است. ما همچنان به همکاری با یکدیگر برای اطمینان ما کمک به کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.”

این DeVos خانواده قبلا اعلام کرد که 2 میلیون دلار غرامت صندوق برای اورلاندو سحر و جادو اموی مرکز لکلند سحر و جادو و اورلاندو خورشیدی خرس ساعتی کارگران برای بازی ها و زمان از دست رفته در طول COVID-19 تعلیق از فصل. چند بازیکنان سحر و جادو و سحر و جادو مربی استیو کلیفورد نیز دفاع و پشتیبانی های مختلف خیریه در طول بیماری همه گیر.

___

Paris Saint-Germain جمهور Nasser Al-Khelaifi خواسته است تا بازیکنان خود را برای قبول قطع پرداخت میان coronavirus بیماری همه گیر.

Al-Khelaifi می گوید در مصاحبه ای با رادیو RMC که او “انتظار آنها را به تلاش برای باشگاه. آنها می دانند که مسئولیت های خود را.”

بازیکن فرانسوی باشگاه در اخراج موقت. این بدان معناست که یک برش کوچک در پرداخت 16 درصد و دولت میدارد تا بخشی از بقیه است.

بازیکنان در باشگاه ها در کشورهای دیگر گرفته اند زیادی کاهش دستمزد در میان عدم قطعیت است.

پاری سن ژرمن تیم شامل در کلاس جهانی, بازیکنان, نیمار, Kylian Mbappé, Ángel Di María و Edinson دیالیزی.

Al-Khelaifi می گوید: “ما لایحه دستمزد است از حجم قابل توجهی” و “ما در معرض خطر درد و رنج عظیم ضرر و زیان” در پایان فصل است.

___

دیدار معاون رئیس جمهور Sándor Csányi می گوید برگشتی به تصمیم گذشته چهار مکان در به تعویق افتاد و مسابقات قهرمانی اروپا را می توان در اکتبر یا نوامبر.

16-ملت برگشتی باید دو بار به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یورو 2020 شده است با تاخیر یک سال.

Csányi می گوید مجاری رسانه ای است که اکتبر و نوامبر گزینه های در حالی که وجود دارد این است که عدم اطمینان در مورد زمانی که فوتبال می توانند رزومه در اروپا است. تمام 55 یوفا کشورهای عضو در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازی Nations بازی های لیگ در ماه های اکتبر و نوامبر است.

مجارستان کشیده شد به بازی در بلغارستان در تک حذفی یورو 2020 برگشتی. برنده خواهد شد و میزبان هر دو ایسلند و یا رومانی با یک محل در فینال مسابقات در خطر است.

مجارستان یکی از 12 کشورهای میزبان یورو 2020.

___

معاون آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز هشدار در برابر coronavirus تست برای بازیکنان فوتبال به منظور راه اندازی مجدد لیگ.

به طور منظم تست از بازیکنان و کارکنان تیم یک عنصر کلیدی از یک طرح برای از سرگیری, آلمانی, فوتبال در خالی استادیوم در ماه آینده.

رابرت کخ موسسه معاون رئیس جمهور لارس Schaade می گوید که او نمی “ببینید که چرا بخش های خاصی از جمعیت … باید به طور معمول به نمایش در آمد.”

Schaade می گوید که او ترجیح می دهند تست به صورت متمرکز در افرادی که علائم نشان می دهد یا که مربوط به شیوع ویروس.

باشگاه مشتاق به از سرگیری بوندسلیگا برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی. آنها در حال مذاکره روی حیله و تزویر چشم انداز سیاسی و مخالفت برخی گروه های فن.

فرمانداران از ایالات آلمان بایرن و ایالت نوردراین-وستفالن را به نام برای راه اندازی مجدد از فوتبال, در مارس 9, اما نه همه کشورها در هیئت مدیره هستند.

___

نسخه دوم از FIA را Motorsport بازی به تعویق افتاده است تا سال آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چند شاگرد رویداد بین کشورهای مختلف برنامه ریزی شده برای اکتبر. 23-25 در مدار Paul Ricard تعیین شده در نزدیکی شهر میزبان مارسی است. جدید تاریخ Oct. 22-24 سال بعد در همان محل.

بعدی بازی ها را برای دیدن مقدمه ای از تجمع و تاریخی motorsport حوادث.

Paul Ricard همچنین میزبان یک مسابقه فرمول یک. آن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28, اما به طور گسترده ای انتظار می رود برای تبدیل شدن به 10 از 22 مسابقه در این فصل به نام خاموش میان شیوع ویروس.

___

کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ تصمیم گرفته است برای شروع فصل آن در مارس 5.

این بازی برگزار خواهد شد بدون فن تا خطر عفونت با کوروناویروس از بین رفته است.

لیگ قصد دارد برای حفظ 144-بازی به طور منظم-برنامه فصل اما تصمیم گرفته است که ضایعات آن همه ستاره بازی و کوتاه شدن دور اول پلی آف از بهترین پنج به بهترین سه سری.

این KBO می گوید این می تواند کوتاه شدن فصل به طور منظم اگر عفونت فوران. لیگ را بازیکنان توصیه به پوشیدن ماسک صورت در رختکن و نیاز آنها را به دانلود برنامه های گوشی های هوشمند به گزارش روزانه خود را به سلامت به مقامات لیگ.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>