آخرین: انگلیسی, رهبر بوریس جانسون به بازگشت به کار

Category: تایمزلیدر No comments

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— نخست وزیر بریتانیا برای بازگشت به کار دو هفته پس از مرخص شدن از بیمارستان

— نخست وزیر هند هشدار در برابر خوشنودی و می پرسد مردم به تغییر عادات خود را

— کره جنوبی گزارش 10 مورد تأیید, در ادامه کاهش های کشور caseload

— هاوایی اقامت در خانه سفارش تمدید مه 31

— آب و هوای گرم تساوی مردم در خارج از منزل در کالیفرنیا باعث هشدارهای

___

لندن — نخست وزیر بریتانیا می گوید بوریس جانسون را به بازگشت به کار سه شنبه دو هفته پس از ترخيص از لندن یک بیمارستان که در آن او برای درمان جدید کروناویروس.

Johnson, 55, صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن و تماشا در سراسر ساعت توسط کارکنان پزشکی.

پس از او منتشر شد مارس 12, او ثبت یک پیام ویدئویی ضمن تشکر از کارکنان در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود.

جانسون دیده نشده در از آن زمان به بعد او به عنوان بهبود در نخست وزیر این کشور عقب نشینی در خارج از لندن است.

جانسون بازگشت می آید در حال رشد در میان انتقاد از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس. تعداد زیادی از مردم با COVID-19 که فوت کرده اند در بیمارستان های رسیده از 20 ، 000 در روز شنبه. بیش از هزاران فکر به فوت در خانه های سالمندان.

سیاستمداران مخالف هستند و خواستار وضوح بیشتر در زمانی که دولت را به سهولت در سراسر کشور مستند که تحمیل شد مارس 23 و اجرا می شود برای به حداقل ممکن 7.

___

دهلی نو: نخست وزیر هند به هشدار مردم خود را در برابر خوشنودی در مبارزه با کروناویروس گفت: آن می تواند بازگشت دوباره و مردم باید تغییر عادات خود را.

در طول 30 دقیقه برنامه رادیویی روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت که مردم نیاز به چوب به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و نه تف کردن در مکان های عمومی.

او همچنین گفت که سیستم های سنتی از طب هندی شناخته شده به عنوان “آیورودا” که شامل تمرینات یوگا و نوشیدن آب گرم می تواند بسیار مفید در ساختمان ایمنی نسبت به بیماری است.

مودی قرار داده و هند 1.3 میلیارد نفر تحت سخت مستند در 25 مارس تا مه 3 به مبارزه با ویروس. محدودیت های اعمال شده کاسته تا حدودی اجازه می دهد محله مغازه ها به بازگشایی و تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی برای کمک به میلیون ها فقیر روزانه کارگران است.

هند تا کنون ثبت شده 25,671 موارد مثبت این ویروس با 824 و میر نسبت به COVID-19.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی تایید کرده است 10 بیشتر موارد از coronavirus طی 24 ساعت ادامه از این کشور را کاهش caseload.

بیشتر موارد گزارش یکشنبه علائم نهمین روز متوالی است که کره جنوبی را روزانه افزایش در آمد زیر 20.

دولتی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که این کشور در مجموع به 10,728 با 242 مرگ و میر. آن را می گوید 8,717 بیماران بهبود یافته اند.

کره جنوبی به تازگی آرام برخی از آن اجتماعی, فاصله, قوانین, اما مقامات هنوز هم نگرانی های مطرح شده در مورد امکان انتقال توسط “آرام پخش.”

کره جنوبی تا به حال صدها نفر از ثبت موارد جدید در هر روز بین اواخر فوریه و اوایل مارس عمدتا در جنوب شرقی شهر Daegue و در نزدیکی مناطق.

___

هونولولو — رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در شنبه تمدید هاوایی اقامت در خانه نظم و اجباری قرنطینه برای بازدید کنندگان از طریق مه 31.

“این تصمیم گیری آسان است. من می دانم این مشکل است برای همه. کسب و کار نیاز به بازگشایی شده است. مردم می خواهید برای پایان دادن به این خود انزوا و ما می خواهیم برای بازگشت به حالت عادی” Ige گفت. “اما این ویروس بالقوه مرگبار به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود از قبل.”

در یک کنفرانس خبری Ige با اشاره به هشدار دهنده COVID-19 خوشه در جزیره بزرگ و Maui, هاوایی, اخبار در حال حاضر گزارش شده است. “ما هنوز هم نیاز به هوشیار باشند.”

در بیانیه Ige هشدار داد لغو هاوایی پیشرفت در مهار این ویروس اگر اماکن عمومی باز کردن خیلی زود است. هاوایی است 601 موارد coronavirus و 13 مرگ و میر.

“با تشکر از ساکنان ما, ما در حال مسطح منحنی صرفه جویی در زندگی و اجتناب از ظهور مجدد این ویروس با بازگشایی زودرس” Ige گفت.

فرماندار همچنین تمدید اخراج مهلت قانونی که مانع از هر گونه اخراج از یک واحد مسکونی برای عدم پرداخت اجاره بها از طریق مه 31.

___

پکن — چین روز یکشنبه گفت که در آن تایید کرده بود 11 بیشتر موارد جدید کروناویروس روز قبل آوردن رسمی آن تعداد به 82,827. وجود نداشت و میر گزارش شده برای 11 روز در یک ردیف.

پنج مورد از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ یک شمال شرقی منطقه مرزی با روسیه است که دیده می شود افزایش عفونت. یکی دیگر در استان گوانگدونگ تولید و فناوری منطقه هم مرز هنگ کنگ در جنوب.

پنج نفر دیگر موارد وارد شده از خارج از کشور. چین شناسایی کرده 1,634 وارداتی موارد در همه.

چین گفت: همچنین 1000 نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus اما نه هر گونه علائم. آنها تحت آزمایشات پزشکی اما شامل نمی شود در این مورد تایید شده تعداد. (ویرایش شده)

___

لس آنجلس — بهار موج گرما باعث از مردم به کالیفرنیا سواحل گلف و مسیرهای که منجر به بسته شدن یک پارک ساحلی به مقامات هشدار داد مردم به ازدحام مناطق تفریحی برای ترس از اشتعال مرگبار coronavirus افزایش است.

درجه حرارت افزایش یافت و به 80s و 90s از ساکرامنتو به سن دیگو در روز شنبه. در حالی که بیشتر تفریح می ماند توقیف و تحت اقامت در خانه دستور مقامات با احتیاط آن است که کسانی هنوز هم باز می تواند در قرعه کشی جمعیت است که چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دنبال هوا و آفتاب پس از اینکه عمدتا محدود در داخل خانه برای بیش از یک ماه است.

“ما شاهد یک روز تابستان جمعیت گفت:” برایان o’rourke, یک نجات غریق گردان ارشد در ساحل نیوپورت در اورنج کانتی که دیدم حدود 40 ، 000 نفر در روز جمعه. مشابه جمعیت بود و انتظار می رود روز شنبه به عنوان مه می سوزد.

پلیس در پاسیفیک گروو گفت: آنها تا به حال به زیبا دوستداران نقطه پارک و ساحل جنوب خلیج مانتری به دلیل عدم اجتماعی فاصله.

لس آنجلس شهر و شهرستان, سواحل, مسیرهای پیاده روی و زمین های بازی بسته شد و ماموران سوار بر اسب شد و گشت زنی در این مناطق به اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. نیز در این شهرستان افتتاح خنک کننده مراکز برای مردم “که ممکن است قادر به زنده ماندن موج گرما در خانه” شهردار اریک Garcetti گفت.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در جلسات مطبوعاتی هستند “ارزش زمان و تلاش” به عنوان دولت او آماده برای تنظیم عمومی خود را با حضور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به سمت پرداختن به ملت های اقتصادی.

تویت در روز شنبه یکی از چند روز که در آن او است و نه برگزار شد جلسه توجیهی روزانه پس از شروع شیوع تهمت می گوید: “آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت.”

رئیس جمهور جیر می آید دو روز بعد او با استفاده از یک جلسه به الهه شعر و موسیقی, در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده شیمیایی نقاشی هشدار از تولید کنندگان و ملت های پزشکی حرفه ای است. کاخ سفید ادعا جمعه که تهمت بود اشتباه هر چند رئیس جمهور بعد از اظهار او صحبت شد “sarcastically.”

کاخ سفید دستیاران در حال توسعه برنامه ای برای تغییر رئیس جمهور ایران تاکید از ویروس برای پرداختن به بحران اقتصادی ناشی از آن است و برنامه های دولت برای بازگشایی اقتصاد است.

___

نیویورک — Potbelly فروشگاه ساندویچ آخرین شرکت بزرگ به آن می گویند بازگشت پول آن را دریافت کرده به عنوان بخشی از حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه.

این شرکت روز شنبه گفت که فروش آن به طور چشمگیری کاهش یافته که COVID-19 ضربه مجبور کردند آن را به کارکنان و مغازه ها. Potbelly برای اعمال و واجد شرایط برای کمک به تحت برنامه.

“ما را شگفت زده و نا امید زمانی که صندوق به سرعت خسته بسیاری از ترک بدون کمک” این شرکت اعلام کرد. “ما در حال بازگشت PPP وام پس از روشن شدن بیشتر از وزارت خزانه داری.”

شیکاگو مبتنی بر ساندویچ فروشگاه دارای حدود 6000 کارمند و درآمد سالانه بیش از 400 میلیون دلار با توجه به FactSet.

PPP در نظر گرفته شده است برای کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارمند است. اولیه آن $349 میلیارد دلار در بودجه زد هفته گذشته مجلس به تصویب نهایی به $310 میلیارد دلار بودجه اضافی پنج شنبه.

___

ققنوس — سرعت اضافی مرگ و میر در آریزونا coronavirus شیوع کاهش پیدا کرده است و پس از موج اخیر.

وزارت بهداشت خدمات چوب خط حساب کردن از مرگ و میر در سطح ایالت افزایش هفت تا 273 به عنوان روز پس از افزایش 17 مرگ و میر گزارش شده و در مجموع 62 مرگ و میر گزارش شده بیش از گذشته سه روز

این اداره گفت وجود دارد 6,820 موارد گزارش شده در سطح ایالت به عنوان روز افزایش 235 از جمعه.

مقامات بهداشتی می گویند اخیر افزایش مرگ و میر گزارش شده به احتمال زیاد ناشی از افزایش در موارد هفته پیش. انتظار می رفت آهسته به دلیل آن اغلب طول می کشد هفته برای بیماران مبتلا به مرگ یک بار بستری شده و به دلیل بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد که وارد کردن.

___

Dr. Anthony Fauci است اصرار دقیق علمی برای اثبات اینکه هر یک از مواد مخدر در حال کاوش به عنوان COVID-19 درمان در واقع کار می کنند.

Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: روز شنبه طی یک نشست آنلاین آکادمی ملی علوم که تنها راه برای دریافت پاسخ این است که با انجام یک مطالعه کنترل شده تصادفی.

“ما نیاز به چیزی در خارج وجود دارد, اما ایمنی و اثربخشی چیزی است که ما نسبت به جهانی جمعیت” Fauci گفت.

Fauci همچنین تاکید کرد که احتیاط لازم است به عنوان اقتصاد بازگشایی با اشاره به محاسبات روش با محدودیت ها به تدریج برداشته به عنوان مناطق رسیدن به نقاط عطف خاص.

“هر گونه تلاش برای جهش بیش از این تقریبا به طور قطع خواهد شد در نتیجه یک جهش و پس از آن ما می توانید مجموعه خود را از پشت,” او گفت:. “اگر ما نمی تواند کنترل آن ما هرگز به عقب بر گردیم به حالت عادی. من می دانم که ما خواهد شد اما ما باید آن را انجام دهد به درستی.”

Fauci همچنین هشدار داد در مقابل به دنبال سحر و جادو تعداد موجود آزمایشات مورد نیاز به عنوان کشور بازگشایی.

“ما نمی خواهیم به تثبیت چگونه بسیاری از تست های شما نیاز دارید” Fauci گفت. به جای مکان باید “به اندازه کافی تست برای پاسخ به شیوع بیماری که ناچار رخ می دهد.”

___

میامی — رئیس جمهور فلوریدا مرکز پزشکی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه است که هر گونه تغییر ساخته شده به جلو رفتن باید به طور روزانه بررسی.

جراح ارتوپدی وائل Barsoum شد, مرجع سخنان فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مورد شروع مجدد فعالیت های چنین به عنوان روش انتخابی و جراحی.

“من فکر می کنم که وجود دارد این است که هیجان زیادی در مورد دیدن آنچه که اتفاق می افتد همانطور که ما حرکت رو به جلو به عنوان ما به آرامی شروع به دیدن تغییرات نیاز است که ما تا به حال در جای خود قرار داده گفت:” Barsoum رئیس کلینیک کلیولند فلوریدا. “اما لطفا به رسمیت شناختن است که ما به یاد بگیرند که هر روز ممکن است ما را مجبور به عقب نشینی از برخی از کسانی که در تصمیم گیری به عنوان یک جامعه است.”

Barsoum گفت: او گفت: پدر و مادر خود را که 75 و 84 سال است که صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در هفته های آینده او انتظار دارد که آنها را در داخل خانه باقی می ماند.

___

رم — حدود 200000 شرکت های ایتالیایی را خواسته مقامات اجازه را قادر به کار در ایتالیا مستند یا به دلیل کمک به آنها ضروری کسب و کار و یا زیرا آنها به خیال خودشان استراتژیک برای اقتصاد ملی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت کشور روز شنبه گفت که یک روش کارآمد در حال اجرا است که “اعتماد به حس مسئولیت فردی افراد کسب و کار” در اجازه می دهد شرکت های به از سرگیری عملیات.

وزارت مقامات محلی می توانید بررسی کنید که یک شرکت جهات COVID-19 قوانین ایمنی از جمله اجتماعی فاصله. بسیاری از این درخواست آمده اند از سه مناطق شمالی است که در میان ایتالیا سازنده ترین, بلکه در میان کسانی که بیشتر به شدت ضربه توسط coronavirus موارد است.

تا کنون تنها درصد کوچکی از کسب و کار شده اند در بر داشت زیر که بخشی از یک فرمان دولت با هدف شامل ایتالیا COVID-19 شیوع.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>