آخرین: باخ می گوید در آینده ممکن است کمتر رویدادهای ورزشی

Category: تایمزلیدر No comments

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید: آینده ورزشی پس از coronavirus همه گیر ممکن است کمتر معنی رویدادهای بین المللی.

باخ اشاره کرد “فشار مالی” در سازمان و نیاز به آدرس های تغییر آب و هوا و می گوید: “ممکن است ما نیز باید به دقت بیشتر به گسترش رویدادهای ورزشی.”

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور هشدار در نامه ای به مقامات المپیک و ورزشکاران در سراسر جهان “سلامت در حال حاضر بحران منجر خواهد شد و بحران اقتصادی عمیق” است که تاثیر می گذارد ،

باخ می گوید: “دولت باید شامل ورزش در اقتصادی خود را در حمایت از برنامه” بنابراین می توان آن را بخشی از یک در سراسر جهان بهبود است.

کمیته بین المللی المپیک پیشنهاد کرده است که صرفه جویی در پول در برگزاری بازی های المپیک توکیو در سال 2021 برای کمک به جبران المپیک بدن اضافی هزینه های صدها میلیون دلار به دلیل به تعویق افتادن.

___

ایتالیایی وزیر ورزش می گوید این است که به طور فزاینده ای بعید است این فصل فوتبال سر گرفته خواهد شد.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته یکشنبه اعلام کرد که تیم های ورزشی حرفه ای می توانند رزومه کاری آموزش در مارس 18. این بدان معناست که Serie A می تواند رزومه بازی در ماه ژوئن.

اما وینچنتزو Spadafora می گوید کانال تلویزیونی ایتالیایی LA7 که “از سرگیری آموزش مطلقا به این معنا نیست سرگیری این فصل است.”

او اضافه می کند که او می بیند “راه به شروع مجدد سری گرفتن همیشه باریک تر” است و اگر او در میان روسای جمهور تیمهای فوتبال “من فکر کردن در مورد فصل آینده است.”

دولت فرانسه به نام خارج از فصل در این کشور در روز سه شنبه و Spadafora می گوید که می تواند فشار و ایتالیا برای انجام همان.

___

اسپانیایی Vuelta, دوچرخه سواری, مسابقه شروع خواهد شد در هلند به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

این سال را به مسابقه راه اندازی شد برای شروع در هلندی مناطق اوترخت و برابانت شمالی اما این تغییرات در تقویم دوچرخه سواری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور دهندگان در هلند به لغو این کشور مشارکت داشته است.

هلندی دهندگان می گویند که پروژه “طراحی شده بود به عنوان یک حزب تابستان” است که قادر نخواهد بود به اتفاق می افتد به دلیل تغییرات در این رقابت ها اصلی تاریخ است. آنها می گویند “ترجیح داده به درخواست رسمی خروج را لغو.”

اسپانیایی دهندگان می گویند که آنها امید به طرح یک شروع جدید در هلند “در آینده بسیار نزدیک.”

این سال را به این رقابت ها راه اندازی شد برای شروع در اوت. 14. تاریخ های جدید اعلام نشده است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>