“تصاویری از بدبختی و ترسناک خالی از سکنه شده اند من تمام زندگی من’: سابق نازی گارد محکوم

یک دادگاه محکوم سابق نازی گارد در بیش از 5000 فقره لوازم جانبی به قتل در اردوگاه کار اجباری اشتوتهاف شدند که در آن او به عنوان یک نگهبان در ماه های آخر جنگ جهانی دوم است.

93 سال سابق اس اس خصوصی برونو دی به اعدام محکوم شد 5,232 فقره لوازم جانبی به قتل برابر با تعداد زیادی از مردم بر این باور اند که در اشتوتهاف شدند در طول خدمات خود را وجود دارد در سال 1944 و 1945 و یک تعداد از لوازم جانبی به قتل متهم است. دی داده شد و دو سال حکم تعلیقی.

“چگونه می تواند شما استفاده می شود به وحشت?” قاضی آن Meier-گورینگ خواسته به او اعلام کرد حکم.

چرا که او تنها 17 و بعد از 18 سال در زمان او اتهام جنایات دی مورد شنیده شد در دادگاه اطفال. دادستان به نام بود برای سه سال حبس در حالی که دفاع خواستار تبرئه.

آزمایشی افتتاح شد در ماه اکتبر و در احترام به دی سن جلسات دادگاه محدود شد به دو جلسه دو ساعته در هفته است.

در بیانیه پایانی به دادگاه در اوایل این هفته صندلی چرخدار محدود آلمانی بازنشسته عذر خواهی کرد برای نقش خود در نازی ها’ ماشین آلات تخریب و گفت: “آن را هرگز نباید تکرار شود.”

“امروز من می خواهم به عذر خواهی به همه افرادی که رفت و از طریق این جهنمی جنون” دی گفت.

17-year-old دی ‘صدای جیغ از اتاق های گاز از برج نگهبانی

دادستان استدلال کرد که به عنوان یک اشتوتهاف شدند گارد از اوت 1944 به آوریل سال 1945 دی — اگر چه “هیچ سرسخت عابد از ایدئولوژی نازی ها” به کمک همه کشتار که صورت گرفت در آن دوره به عنوان یک “چرخ کوچک در ماشین آلات از قتل است.”

دی به گسترده اظهارات به محققان در مورد خدمات خود گفت که او تلقی نامناسب برای مبارزه با به طور منظم ارتش آلمان در سال 1944 پس از تدوین شد به یک اس اس گارد جدا شدن و فرستاده شدن به اردوگاه در نزدیکی دانزینگ در حال حاضر لهستانی شهر گدانسک.

در ابتدا در یک نقطه جمع آوری برای یهودیان و غیر یهودیان قطب های حذف شده از دانزینگ اشتوتهاف شدند و از حدود سال 1940 مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک به اصطلاح “اردوگاه آموزش کار” که در آن مجبور کارگران در درجه اول لهستان و اتحاد جماهیر شوروی شهروندان ارسال شد به خدمت جملات و اغلب درگذشت.

دیگران زندانی وجود دارد شامل زندانیان سیاسی متهم جنایتکاران افراد مظنون به همجنسگرا و فعالیت شاهدان یهوه.

بیش از 60,000 نفر کشته شدند وجود دارد که با توجه کشنده تزریق بنزین و یا فنل به طور مستقیم به قلب خود را به ضرب گلوله و یا گرسنگی. دیگران مجبور شدند در خارج در زمستان بدون لباس تا زمانی که فوت کرد از قرار گرفتن در معرض و یا قرار داده بودند به مرگ در اتاق گاز.

دی به دادگاه گفت که به عنوان یک روت بیکر شاگرد او اقدام به ارسال به یک ارتش و یا نانوایی زمانی که او آموخته است که او می خواهم اختصاص داده شده به اشتوتهاف شدند.

An elderly man sits in a wheelchair on the stand. Separated by perspex, the judge sits next to him wearing a mask.
اقدامات احتیاطی گرفته شد برای حفظ مورد رفتن را از طریق ارتفاع coronavirus بیماری همه گیر.(DPA: Daniel Bockwoldt/ استخر)

به عنوان یک نگهبان وجود دارد, او گفت که او اغلب کارگردانی شد به تماشای بیش از زندانی کارگری خدمه مشغول به کار در خارج از اردوگاه.

دی اذعان شنیدن فریاد از این اردوگاه را از اتاق های گاز و تماشای اجساد گرفته شد سوخته, اما او گفت که او هرگز شلیک سلاح های خود را و یک بار مجاز یک گروه قاچاق گوشت اسب مرده آنها کشف می خواهم دوباره به اردوگاه.

“تصاویری از بدبختی و ترسناک خالی از سکنه شده اند من تمام زندگی من” او شهادت دادند.

21 قرن سابقه باز می شود درب بیشتر به دوران جنگ جهانی دوم اعتقادات

برای حداقل دو دهه هر دادگاه سابق نازی ها لقب گرفته است “به احتمال زیاد آلمان در گذشته”.

اما فقط در هفته گذشته یکی دیگر از سابق گارد در اشتوتهاف شدند متهم شده بود در سن 95 سالگی و بیش از یک دوجین بیشتر موارد به طور جدی در حال بررسی توسط دادستان ویژه’ دفتر که به بررسی نازی-عصر جنایات.

که با توجه به سابقه تاسیس در سال 2011 با محکومیت سابق گارد در اردوگاه مرگ سوبیبور در لهستان تحت اشغال آلمان جان Demjanjuk به عنوان لوازم جانبی به قتل در اتهامات.

قبل از Demjanjuk در مورد دادگاه های آلمان تا به حال مورد نیاز دادستان برای توجیه اتهام با ارائه مدارک و شواهد از یک سابق گارد مشارکت خاص در یک قتل قانونی استاندارد که اغلب در کنار غیر ممکن است برای دیدار با توجه به شرایط جنایات در اردوگاه های مرگ نازی ها.

اما دادستان با موفقیت استدلال کرد در طول Demjanjuk در دادگاه در مونیخ که امنیت یک اردوگاه که در آن تنها هدف آن قتل بود به اندازه کافی برای لوازم جانبی اعتقاد.

این دی در مورد گسترش استدلال به درخواست یک نگهبان در یک اردوگاه کار اجباری وجود نداشت برای تنها هدف از مرگ و نه از مرگ اردوگاه گارد.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im