بهترین فیلم به جریان در ماه اوت انتخاب شده توسط ما داوران

سینما دوباره باز در جولای — اما برای چه کسی می داند چه مدت اگر موج دوم COVID-19 جامعه انتقال همچنان ادامه دارد.

شاید بهترین خبر برای cinephiles است که ملبورن جشنواره بین المللی فیلم (اوت 6-23) موفق به متوقف کردن به طور کامل دیجیتال جشنواره با فیلم جدید منتشر شده از جمله Kelly Reichardt را پیش بینی گاو پدرو کوستا برنده جایزه Vitalina وارلا و پابلو Larrain رقص-درام Ema.

در ضمن ما در حال خراب برای انتخاب از خدمات جریان: از Netflix, استن, Foxtel در حال حاضر و جریان بسته شراب خواری به آمازون نخست استرالیا, تلویزیون اپل+ و دیزنی+, arthouse متخصصان موبی و خدمات رایگان مانند ABC iview (که در آن شما می توانید در حال حاضر سازمان دیده بان 37 استرالیا فیلم ها — از کلاسیک به فیلم های پرفروش و مستقل جواهرات), SBS بر تقاضا و Tubi.

ما خواسته ایم ما به طور منظم فیلم داوران به شانه را از طریق تمام این خدمات و به اشتراک گذاری توصیه های, با یک ترکیب مشترک مبتنی بر و رایگان. انتظار جدید مستقل و arthouse, جشنواره, برگزیده آثار کلاسیک و دستکمگرفتهشده فیلم از طاق.

Koko: A Talking Gorilla (1978)

در حال بارگذاری…

Koko گوریل بود فقط تبدیل شدن به یک نام خانگی در اواخر 70s که التقاطی سوئیس مدیر Barbet Schroeder (Single White Female) پرواز به کالیفرنیا برای شلیک این ذهن ترا درهم میشکنند قلب-busting مستند که از نزدیک و شخصی با فرهمند میمون.

Koko گرفتار دنیا با یادگیری به درک گفتار بشر و امضای صدها نفر از کلمات. (بعد از او می خواهم تبدیل به یک اینترنت مشهور پس از اتخاذ چند بچه گربه ها.)

“مثل تماشای مارلون براندو یا Greta Garbo,” شاداب شرودر در یک مصاحبه و در واقع آن را سخت به اشک چشم خود را از Koko او به عنوان عمل یک ViewMaster و یا می پرسد به غلغلک توسط مادام العمر مربی دکتر پنی پترسون — یک درون باند به رقیب الیوت و E. T.

بیشتر آشکارا نگران هستند و صحنه های که در آن Koko بیان احساسات پیچیده مانند غم و اندوه به عنوان فیلم ترک باز کردن چند قوطی کرم, طرح سوال — در مورد حقوق حیوانات زبان و آنچه در آن به معنی انسان — که هنوز هم گیج یا گمراه کردن ما امروز. ABB

سازمان دیده بان در موبی از اوت 15.

The Bling Ring (2013)

A group of four young white women and a man with big sunglasses and handbags and starbucks coffees in The Bling Ring
سوفیا کاپولا فیلم The Bling Ring الهام گرفته شده بود توسط یک 2010 مقاله در Vanity Fair, در مورد لس آنجلس سرقت باند.(عرضه شده: استن)

به عنوان مورد با او اسراف, نقاشی با مداد رنگی-رنگی ماری آنتوانت, سوفیا کوپولا‘s dramatisation از مشخصات بالا منازل به قصد سرقت انجام شده توسط به اصطلاح “Bling Ring’ در سال 2009 انتقاد برای تکثیر سطحی از شخصیت های آن — را که نادیده می گیرد و هر دو canny, طنز لمس و میل برای ناراضی هستم.

گروگان اما واتسون (در غیر منتظره ای خوب گیر کردن فرم) از گروه بازیگران در کشتی سوار در یک سری از غیرقانونی خرید sprees در خانه های خود را بیان بت — لیندسی لوهان; Audrina Patridge; پاریس هیلتون در حال اجرا ضد شورش از طریق اتاق های پر شده با پر زرق و برق 00s frippery.

(بخش هایی از ماری آنتوانت به ضرب گلوله کشته شدند در محل در ورسای; برای Bling Ring hotel اری برنده زن هیلتون اجازه کاپولا را با استفاده از افسانه بی مزه عمارت.)

اگر این فیلم را preening سخت, مهمانی, کالاباساس هستند کمتر دلسوز تر از معمولی کاپولا شخصیت او حداقل همیشه قیافه نسبت به راه هایی که به این شکل با محیط زیست خود را: “ما قصد داریم برای ایجاد چشم انداز تخته در مورد افرادی که نشان می دهد شخصیت خوب” یک مادر (با بازی لسلی مان) می گوید perkily برگزاری یک پوستر از آنجلینا جولی. KY

سازمان دیده بان در استن.

فضای جم (سال 1996)

Bill Murray, Bugs Bunny (animated) and Michael Jordan in the movie Space Jam
در فضای جم, Michael Jordan کمک می کند تا Looney Tunes برنده شدن در یک بازی بسکتبال در مقابل یک گروه از بیگانگان.(عرضه شده: Netflix)

آن را مخاطره آمیز به دوباره محبوب کودکی فیلم; به کشف کنند که آن را کاملا کار بزرگ از هنر شما یک بار تصور می شود واقعا disenchanting تجربه. شاید این قضیه صادق است از فضای جم کلیدی متن در ’90s بچه’ کانن. تماشای این فیلم تمام شده نشان می دهد که چگونه بی پروایی نشان دادن و کاملا عجیب و غریب ورزش در تجارت هم افزایی است و باعث می شود برای یک exhilaratingly منحرف نوستالژی سفر اگر شما به این نوع از چیزی.

این یک داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان: بدخواه مالک یک پارک در فضای بیرونی ابراز شده توسط Danny DeVitoمی گیرد که او می خواهد به “بردگی” the Looney Tunes باند. تنها با پیروزی در یک بازی بسکتبال در برابر بیگانگان می توانید اشکالات اسم حیوان دست اموز و شرکت. حفظ آزادی خود را — نشانه ربودن مایکل جردن. همچنین درگیر در سریع برش, هلندی-زاویه دار hijinks در حال بیل موری, Wayne Knight (با نام مستعار Seinfeld نیومن) و یک دسته از بازیکنان NBA.

برای یک فیلم با الهام از یک آگهی برای Nikes وجود دارد مقدار زیادی در رفتن. که این باعث می شود تا کمی حس نیمی از سرگرم کننده است. KY

سازمان دیده بان در Netflix بکشد از اوت 15.

The Paperboy (2012)

Zac Efron and Nicole Kidman sitting in a red car in The Paperboy
The Paperboy اقتباس از یک پیت Dexter, رمان, شرکت نوشته شده و به کارگردانی لی دانیلز (گرانبها; ساقی).(عرضه شده: استن)

“اگر کسی قراره فتیش, it’s gonna be me!” نیکول کیدمن ممکن است کار کرده اند و با Kubrick و برنده جایزه اسکار, اما او هرگز یک لحظه کاملا مانند ادرار در چتر دریایی-stung شرکت ستاره زک Efron در Paperboy خود را سفید و موهای بلوند و چشمان آبی انحلال را به مدیر Lee Daniels‘s, رویایی, دو-در معرض فانتزی.

یک تکه از جنوب اروپا به عنوان عرق به عنوان فلوریدا مرداب در آن حاشیه این 1969-مجموعه potboiler محور در یک زندانی قتل مشکوک (واقعا گه جان کیوساک), بی ارزش, آلاباما, بمب (کیدمن) و دو بازدید از روزنامه نگاران کاوشگر (Matthew McConaughey و دیوید اویلو) با جنسی نا امید و قهرمانانه objectified — Efron به عنوان paperboy در تیراندازی گرفتار.

دانیلز با موفقیت پاشیده اردوگاه تظاهر سراسر مشروع نگران محیط نژادپرستی و سرکوب گرایش جنسی در حالی که خود را برنده چشم عجیب و غریب — بود آن ریخته تمساح روده یا رژ لب صورتی آغشته بیش چرمی tans — باعث می شود برای برخی از به طور مداوم ترسناک تصاویر. LG

سازمان دیده بان در استن از اوت 27.

مثلثات (فصل یک)

A young woman in a sparkly bar in the series Trigonometry
در سری بی بی سی مثلثات یک زن و شوهر شروع به سقوط در عشق با همخانه.(عرضه شده: SBS)

این arthouse oddities از فیلمساز Athina راشل Tsangari (نجیب زاده در حال حاضر در استن) هستند roused شاد پوچی زندگی و طرفداران می توانند به ردیابی یک خط از فراوان بیداری جنسی از او را “یونانی های عجیب و غریب موج” پیروزی Attenberg (2010) به آخرین کارگردان تلاش polyamorous BBC سری مثلثات — یک اصیل کثیف پرتره از میل که نقش را به عنوان یک نور و شاد ابله جیغ وداد بازی کردن.

Reuniting با Attenberg ستاره, یونانی-فرانسوی بازیگر Ariane Labed, Tsangari هلمز خوشمزه هزاره را در باستان حکومت است که همه چیزهای خوب در آمده به عنوان 30 ساله سابق المپیک در بحران ری (Labed سابق رقصنده که همچنین یک ژیمناست در Yorgos Lanthimos از رشته کوه های آلپ) حرکت به لندن زن و شوهر, پیچ و تابدار آپارتمان و جرقه فورا پرواز در تمام جهات.

بازدیدکننده داشته است بیمارستان دست و پا چلفتی پدر و مادر و مقدار زیادی از را-آنها-نمی-آنها شهوت انگیز درگیری حفظ, درام, کامپیوتر همراه, به عنوان مثلثات چوب به روح ضربان راحتی تلویزیون در حالی که ماندن refreshingly هشدار به پیچیدگی انسان و امکانات برای تعجب نیست که دروغ فراتر از روزمره — epitomised توسط Labed این thruple جادویی اسب شاخدار. ABB

سازمان دیده بان SBS Viceland و SBS تقاضا در از اوت 21.

بهشت (1987)

A black and white still from 1987 film Heaven with many arms reaching up
قبل از دایان کیتون کارگردانی یک قسمت از Twin Peaks او کارگردانی 1987 مستند بهشت است.(عرضه)

دایان کیتون: محبوب بازیگر آمریکایی و پایدار مد بشقاب… avant garde مولف? شاید نقل مکان کرد و با پارادوکس بلیندا کارلایل را Heaven is a Place on Earth, برای او که کارگردانی موزیک ویدئو, منی پاش, فوق العاده مبهم از ویژگی های کارگردانی اولین مجموعه های خارج برای مقابله با پرسش های بزرگ — بهشت چیست ؟ آیا شما ترس به مرگ ؟ — از طریق غیر عادی سری سر صحبت intercut با مستقیم تجربی مونتاژهای کلاسیک فیلم های هالیوود به تصویر می کشد مرگ و زندگی پس از مرگ.

کیتون را با مداد رنگی-سورئال مجموعه وجود داشته باشد جایی بین آسمانی سرسرا و بعد از ظهر بازی نشان می دهد (اگر شما تا به حال تعجب که چگونه او را به طور مستقیم برای Twin Peaksنگاه نکنید) در حالی که او شوخ مجاورت هالیوود, فانتزی است که اغلب به طرز مرموزی prescient — تاپیک کل یک دنباله است که ممکن است به عنوان به خوبی می شود گزیده ای از مسیحی Marclay ساعت.

این عجیب و غریب بازیگوشی همراه با Keaton حس کنجکاوی و تعجب می کنم (فکر می کنم داستان های واقعی دوران David Byrne) نیز نشان می دهد شگفت انگیزی دست زدن به ادای احترام به انسانیت و هذیان اما بزرگ یا مسخره آنها ممکن است. LG

سازمان دیده بان در Tubi.

ماتیاس & Maxime (2019)

A still from Matthias and Maxime with two young men sitting on a couch in front of a tripod
خاویر دولان (راست) نوشت: کارگردان و ستاره دار در Matthias و Maxime.(عرضه شده: موبی)

پس از یک زن و شوهر از کمتر-از-نیز دریافت کرد (و در مورد مرگ و زندگی جان اف داناون به سختی منتشر شد) فیلم یک بار فرانسوی-کانادایی wunderkind خاویر دولان باعث می شود چیزی از بازگشت به فرم با آخرین متوسط اما مناقصه درام است که در می یابد هر دو نویسنده-کارگردان و شخصیت های هزاره در چهار راه.

مادام العمر بهترین دوستان است ماتیاس (گابریل D’Almeida فریتس) و Maxime (Dolan) در آستانه 30 و رهبری نسبت بسیار متفاوت adulthoods — یکی راست و بالا رفتن از نردبان شرکت ها دیگر دوجنسی, bartending و در مسیر به استرالیا — هنگامی که یک بوسه روی صفحه نمایش آنها به صورت یک فیلم کوتاه به آرامی باز می شود تا یک طاق بلند ناشناخته احساسات.

در حالی که آن را نمی نوسان بزرگ, کثیف, نرده Dolan, بهترین, Laurence Anyways (2012) و Mommy (2014) این فیلمساز را شلاق برای گرفتن جنسی سیالیت و مهارت با بازیگران — به خصوص خود Almodovarian احساس برای زنان — دست نخورده باقی می ماند به عنوان او اغلب مبتکر camerawork و با صدای بلند, پر باد موسیقی متن فیلم. LG

سازمان دیده بان در موبی از تاریخ 28 اوت است.

داستان پلیس (1985) و داستان پلیس 2 (1988)

Jackie Chan holding a piece of wood, covered in sweat and cuts, in the film Police Story 2
جکی چان co-نوشت, co-کارگردانی و ستاره دار در اصلی داستان پلیس که چرخید به شش سری فیلم است.(عرضه شده: SBS)

تخیلی ترین جنایت پلیسی بیرون آمدن از هنگ کنگ امروز مطمئنا ویدئوها از هوش معترضان foiling پلیس. اما پشت در 80s — مسلما طلایی دهه از صنعت فیلم هنگ کنگ — مدیر و ستاره جنگنده جکی چان مدرن کونگ فو دانلود فیلم با رها کردن این بازی در حال تغییر جفت قهرمانانه پلیس اکشن, کمدی بزن و بکوب comedies, پرتاب خود را — و افسانه مگی چونگ — به شهرت بین المللی.

نفس, فیلم به زور گرفتن حداکثر سرگرمی از هر صحنه به عنوان تبادل نظر بازرس پلیس Ka کوی (چان) خستگی ناپذیر جنگ اراذل و اوباش و وکلا در حالی که در تلاش به لطفا به دوست دختر خود را ممکن است (چونگ), نیاز goofball جوک و جشن مرگ-متلک مانع مانند قایقرانی پایین چند طبقه لوستر و یا آویزان کردن یک حرکت اتوبوس دو طبقه از چیتی دسته یک چتر.

از سطل زباله بازار در ضربه اول فیلم به فروشی باد یکی در سر و صدا عاقبت فیلم به دنبال یک هذیان هیجان-سالک منطق افزایش تخریب ساختمان به یک مبارزه نهایی صحنه به طوری که مواد منفجره آن را به معنای واقعی کلمه می گیرد در یک انبار پر از آتش بازی. ABB

سازمان دیده بان بر روی استحکام برشی پیوند در تقاضا از اوت 20

کفتار (1992)

A still from 1992 film Hyenas with a group of African women in traditional dress and a Japanese woman in a military-style jacket
کفتار اقتباس از Friedrich Dürrenmatt را غم انگیز وتفریحی 1956 بازی مراجعه کنید.(عرضه شده: Kino Lorber)

“جهان ساخته شده است که من یک فاحشه و من به نوبه خود جهان را به یک فاحشه خانه.” بنابراین متحده لینگور Ramatou (Ami Diakhate) پس از بازگشت او به Colobane در سنگال خانه از آن او فرار کرد و پس از سقوط حامله خارج از ازدواج رسمی زیر. دهه در او تبدیل به “غنی تر از بانک جهانی” و فقیر townsfolk خوش آمد می گوید او با خوشدل امید.

و سنگی در زن علاقه مند است در موسسه خیریه, با این حال او خواهد شد به اشتراک گذاری ثروت او تنها در این شرایط است که مردی که خیانت او همه کسانی که سال پیش به قتل می شود: او مایل به خرید بدن خود را به دیگران خریداری او.

وحشیانه و اهل تفریح و بازی در اندازه گیری برابر کفتار است روحانی عاقبت به مدیر Djibril آرسنال Mambety‘s جشن اولین Touki Bouki (1973); برای دومین کامل از ویژگی های منتشر شده تقریبا بیست سال بعد Mambety خواهد rework Fredrich Dürrenmatt‘s بازی به عنوان یک خورشید سفید ضد neocolonial تمثیل مجموعه ای در خود شهر.

پر جنب و جوش جدید مرمت در دسترس خواهد بود به جریان به صورت رایگان در سراسر کشور به عنوان بخشی از ملبورن جشنواره بین المللی فیلم‘s digital edition — بنابراین شما نیاز نمی شود غنی تر از بانک جهانی برای شریک شدن. KY

سازمان دیده بان از طریق MIFF از اوت 6 – 23.

فریاد (1978)

A man in black arms outstretched shouting in the film The Shout
انگلیسی, ترسناک ترین فیلم فریاد به کارگردانی فیلمساز لهستانی Jerzy Skolimowski.(عرضه شده: SBS)

لهستانی مدیر Jerzy Skolimowski ساخته شده منحصر به فرد حرفه ای از غیر معمول فیلم های هنری از خارج آمدن از سن کلاسیک Deep End (1970) به اواخر دوره وجودی سفر Essential Killing (2011) و این دلسردکننده دانستن کابوس — یکی از نادر فیلم, در یک رسانه با وسواس صنم سحر و جادو در واقع به التماس کردن چیزی واقعا تحول — فقط ممکن است شاهکار خود را.

فریاد باز می شود در یک بازی کریکت — در حال حاضر به اندازه کافی نگران کننده است — هنگامی که یک غوغا دهید تمدید فلاش بک به ظاهر آرام, حومه شهر, که در آن یک زن و شوهر جوان (دستگیره-twiddling الکترونیکی آهنگساز John Hurt و سوزانا یورک) دعوت مرموز مسافر (هرگز تیره تر آلن بیتس) را به حیاط و به زودی به صورت ساییده شده در ذهن.

اگر جنسی خوردگی نیست مضطرب به اندازه کافی پس از آن فیلم ترسناک عنوانی لحظه یک روح نواز ناله که مسافر ادعا می کند که یاد می گرفتم communing با یک بومی shaman — دارای قدرت روانی است که غیر ممکن است به unhear. LG

سازمان دیده بان بر روی استحکام برشی پیوند در تقاضا.

Glen or Glenda (1953)

A still from the 1953 film Glen or Glenda?
Glen or Glenda یک سال 1953 بهره برداری فیلم نوشته شده و کارگردان و بازیگران اد وود.(عرضه)

عاشقانه به تصویر کشیده شده توسط جانی دپ در تیم برتون 1994 فیلم های کم بودجه فیلمساز اد وود تنها زمانی برخی از اندازه گیری از شهرت او به دنبال پس از مرگ و به دلیل اشتباه: فرقه اش زیر شکوفا شد و پس از او مارک بدترین مدیر تمام وقت.

به عنوان یک بی رحمانه و بدون استحقاق — که مراقبت در مورد تداوم اشتباهات زمانی که چوب فیلم (the horror/sci-fi mash-up Plan 9 From Outer Space بهترین و شناخته شده در میان آنها) آنقدر روحیه و بنابراین شگفت آور است ؟ پیش بروید و خنده در تمام فیلم های سهام چوبی اجرای برنامه و مقوا غرفه, اما انکار نمیکنم جذابیت خود را و یا kooky خلاقیت است.

بر اساس داستان کریستین Jorgensenیک پیشگام نما زن که انتقال عناوین ساخته شده در سال 1952 Glen or Glenda یک مستند درام با یک سورئالیست خم و چوب را شخصی ترین فیلم. او نقش عنوانی گلن مردی که فقط می خواهد برای پوشیدن لباس زیر ابریشم و موی خرگوش یا مرغوز ژاکت بدون قضاوت — آیا به عنوان مدیر خود را.

این یک ویژه درخواست برای پذیرش بدون توضیح قاب باید توجه داشت, توسط شبح وار ورد از چوب پال Bela Lugosi. KY

سازمان دیده بان در Tubi.

Looky Looky در اینجا می آید Cooky (2020)

Steven Oliver standing on a cliff, ocean in the background, in a still from film Looky Looky Here Comes Cooky
استیون الیور طول می کشد و مخاطب را در یک سفر در سراسر استرالیا از صخره از Kurnell (در تصویر) به تنگه تورس به عنوان او بازجویی طبخ میراث.(عرضه شده: SBS)

بالا انرژی-شاعر-نوازنده استیون الیور (Faboriginal) میزبان این ساعته در شروع مستند که تجدید همه پرسی درباره داستان کاپیتان کوک ورود در آنچه که ما در حال حاضر تماس با استرالیا و 250 سال خطرناک درس های تاریخ — از اولین کشورهای چشم انداز.

بعد از کار با هم در آمار طرح نمایش کمدیالیور و کارگردان استیون مک گرگور تیم دوباره weaponising طنز و همدلی — و همچنین موسیقی با حرکت سهم از هنرمندان (از جمله آلیس Skye, Mo’Ju محاکمه و Birdz) در یک گروه کر از قدرتمند Aboriginal and Torres Strait Islander صدای.

“ما در حال ایجاد یک مدرن روز songline می گوید:” الیور.

آمدن به NITV و SBS پس از آن MIFF جهان برتر Looky Looky در اینجا می آید Cooky اجتناب پت پاسخ آن را به عنوان همیشه تا به آرامی باز می شود تا بحث در مورد کسی که کوک بود که ما به عنوان یک کشور و آنچه باید انجام شود با این همه افتضاح استعماری مجسمه. شاید Kev Carmody مبالغ آن را بهترین: “کاپیتان کوک او خونین, کثیف, chook!” ABB

سازمان دیده بان در NITV و SBS تقاضا در از اوت 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im