تنش بوجود می آیند به عنوان رهبران اتحادیه اروپا mull بزرگ virus طرح بازیابی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط LORNE طبخ

بروکسل (AP) — سران اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای یک جدید مجازی اجلاس به سهام در زندگی و معیشت بلوک شهروندان و به ترش کردن قوی تر برنامه ریزی برای احیای خود را ویران اقتصاد.

به عنوان برخی از اروپایی ها خود را اولین مراحل آزمایشی از سلول به بازگشت به محل کار یا مدرسه و به عنوان کسب و کار در این قاره با احتیاط باز کردن درهای خود را رهبران را تایید فوری هزینه اقدامات و بحث گسترده طرح بازیابی آنها امید را به شما معرفی در هفته های آینده.

حدود 1 میلیون نفر در اروپا و بریتانیا در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus و بيش از 100000 نفر از آنها فوت کرده اند — بیش از نیمی از جهان مرگ و میر — با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری. کارشناسان بر این باورند کسانی که آمار و ارقام رسمی بسیار درک درست و میر از این بیماری همه گیر به دلیل در بخشی به محدود تست و مشکلات در شمارش مرده در هنگام بحران.

روز پنجشنبه سران اتحادیه اروپا چهارمین کنفرانس ویدیویی بین 27 رهبران اتحادیه اروپا پس از وقوع زده شمال ایتالیا دو ماه پیش می آید در بسیار ظریف زمان.

با آمار ایتالیا و اسپانیا فاقد اعتماد به نفس است که نسبتا ثروتمند شمال شرکای اتحادیه اروپا مانند اتریش, هلند یا مایل به گرفتن سریع اقدامات گسترده حمایت واقعی اقتصادی قدرت شلیک.

“این بیماری همه گیر لمس همه ما در هر دولت عضو و در هر خانواده. آن را می داند هیچ مرزهای و تماس حتی برای هماهنگی بیشتر و وحدت است. این اعتقاد من است که ما باید نشان می دهد و حتی بیشتر تعیین در غلبه بر تفاوت های ما” رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: در اجلاس دعوت نامه.

هنوز هم آن را به عنوان اگر اروپا نشسته است در دست خود را. ترکیب حدود 3.3 تریلیون یورو ($3.6 تریلیون دلار) برای کمک به بیش از حد بر دوش خدمات بهداشتی رنج می برند, کسب و کارهای کوچک بحرانزده شرکت های هواپیمایی و تازه بیکاری.

رهبران انتظار می رود که دوشنبه به تایید یک بسته به ارزش 540 میلیارد یورو ($587 میلیارد دلار) کمک خواهد کرد که پرداخت حقوق از دست رفته نگه داشتن شرکت های شناور و صندوق سیستم مراقبت های بهداشتی.

“هدف باید برای این سه شبکه های ایمنی در محل و عملیاتی” در ماه ژوئن 1, میشل گفت.

طراحی یک طرح بازیابی است که می تواند تایید شده توسط اتحادیه اروپا آرایه متنوع از اعضا خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن. اجماع است که آن را باید در مجموع حداقل 1 تریلیون یورو و هدف قرار دادن بخش های اقتصادی اروپایی و مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus.

اسپانیا می گوید این بلوک باید به ارائه کمک های مالی به کشور بر اساس درصد از جمعیت خود را تحت تاثیر خود را در کاهش رشد اقتصادی و در ضرر و زیان است. این صندوق باید مرتبط با EU جدید در دراز مدت بودجه با مقدار زیادی از هزینه های جلو برای 2 تا 3 سال است.

اما هلند با حمایت اتریش و آلمان حاضر به تامل بدهی های برنامه های که ممکن است آن را ترک داشتن به پای این لایحه برای خسارت اقتصادی وارده در جای دیگر. آن را نیز تمایلی به استفاده از هر اهرم موجود ترجیح می دهند برای حفظ برخی از گزینه های در ذخیره باید موج دوم عفونت رسید.

اتحادیه اروپا قدرتمند بازوی اجرایی کمیسیون اروپا این کار طراحی یک طرح بازیابی “متناسب با این چالش مواجه هستیم” میشل گفت.

چند توهمات در مورد اندازه که چالش و یا سرعت که در آن موانع جدید در حال نزدیک شدن است.

“ما مواجه با بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این تماس به صورت فوری و قاطع عمل” رییس ماریو Centeno روز سه شنبه گفت. “بازیابی زمانی شروع می شود که این مستند آغاز می شود به پایان رسید و ما انتظار داریم این رخ می دهد در هفته های آینده. بنابراین این نیاز به سریع.”

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>