جدول-شکوه Port Adelaide عضلات انعطاف پذیری در مقابل ‘بی مزه’ شیاطین

Category: کارما No comments

Port Adelaide است مجددا آن نقطه بالای AFL جدول با 51 نقطه پیروزی ملبورن در Gabba.

آینده یکی از بدترین اجراهای سال در 29 نقطه از دست دادن به سنت کیلدا بندر منتقل چهار نقطه روشن از دوم قرار بریزبن در بالای جدول با آن 12.11 (83) به 4.8 (32) برنده بیش از شیاطین.

ملبورن برای آن بخش بود و آینده امیدوار کننده چهار نقطه از دست دادن به شیرها اما رو به جلو یکی از بدترین حالت آن تلاش های سال, عدم به پا زدن هدف تا زمانی که مسیحی Petracca چاک دار چند دقیقه قبل از حاصل کار دو تیم.

سابق ملبورن کاپیتان گری لیون توصیف شیاطین’ نیمه اول عملکرد به عنوان “بی مزه” در Fox Sports و افسوس می خورد که این تیم ناتوانی “به آمار 25 متر را دور”.

انتهایی 6.6 (42) به 1.3 (9) در استراحت طولانی تنها راه بود تا برای ملبورن و آنها را مدیریت سه رشته در نیمه دوم بود اما نه به اندازه کافی برای متوقف کردن این تیم از درد و رنج بدترین حالت خود را از دست دادن برای سال.

Rising star میچ Georgiades لگد سه گل در حالی که تراویس Boak و Ollie شراب چراغ راه در یک هافبک قدرتمند واحد در اولین از چهار بازی در 16 روز برای باشگاه در طول رقابت در فشار ثابت.

در دور اول پیش نویس انتخاب Georgiades یکی از هشت هدف kickers برای پورت و آن را یک داستان آشنا برای ملبورن به آنها اجازه دهید خود را با یک اسفناک سطح مهارت در سراسر زمین ساخته شده است که زندگی دشوار را پیشرو به جلو.

قد بلند سه تام مک دونالد, سام Weideman و لوقا جکسون برداشت شد به شیاطین متعدد مارک اهداف در حمله بود اما محدود تاثیر است.

بسیاری از سرزنش غیر روحانی بیشتر تا زمین به عنوان یک توالی از گردش به سمت چپ به جلو و مربی سیمون گودوین نا امید.

Petracca تا به حال 24 disposals اما بخشی از یک توپ را بدست آورد که بارها و بارها butchered توپ شد و به خوبی مورد ضرب و شتم.

ساخت بدتر برای Dees, کلید, هافبک کلیتون الیور گزارش شده برای قابل توجه پس از او گرفتار پیتر Ladhams بالا با اواخر آرنج.

تمیز و سریع تر حرکت توپ در خارج به قدرت خوب به ثمر رساند فرصت تمام شب آنها ساخته شده و بسیاری از آنها را به دفعات مشاهده شده است.

کانر Rozee و جاستین Westhoff تکمیل Georgiades با دو گل ،

18 سال در نظر گرفته شد با انتخاب 18 در سال گذشته پیش نویس با وجود از دست رفته کل فصل را با چهار آسیب و در حال حاضر لگد و شش گل در سه بازی اول.

Boak تا به حال 25 disposals و هشت گواهی عدم سوء پیشینه با وجود صدمه زدن به خود را شانه راست که در حال حاضر بسته در طول سه ماهه سوم.

حداکثر Gawn تحت سلطه خود نبرد هوایی با پورت بازگشت به بالا sp Ladhams اما شیاطین موفق به کسب این تعداد بودند و شکست در داخل 50s (47-31).

Port Adelaide چهره سخت بپرسید از سفر خانه و پشتیبان گیری در چهار روز استراحت برای روز دوشنبه برخورد با غرب Bulldogs در حالی که ملبورن با کلاغ در آدلاید در روز چهارشنبه.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>