سیدنی FC در Premiers’ بشقاب به عنوان یک لیگ بازده

Category: کارما No comments

دو جایگزین ترنت Buhagiar تقریبا قطعا تضمین شده Sydney FC یک رکورد چهارم Premiers’ بشقاب, به, آسمان, بلوز, جشن بازگشت از یک لیگ با پیروزی 3-1 بیش از ولینگتون فینیکس.

پیروزی در مقابل 1,796 تماشاگران در Kogarah را جشن بیضی شکل در یک مسابقه لیگ پس از رقابت های تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس برداشته آسمان بلوز 11 نقطه روشن از دوم قرار ملبورن شهر.

آنها با 15 امتیاز جلوتر از سوم قرار ققنوس که نیاز دارید را به نفع خود تمام پنج باقی مانده مسابقات به هر گونه امید انکار آسمان بلوز Premiers’ صفحه.

Pacy Buhagiar شکست روشن ققنوس دفاع در 88 و 90 دقیقه به مهر و موم پیروزی برای آسمان بلوز, که تا به حال ازمایش کرده 1-0 پیش از آن در مسابقه.

Buhagiar که آیا بازی در یک لیگ در فصل گذشته پس از تحت زانو بازسازی شارژ روشن از دفاع به گل اول خود قرار داده و سمت خانه های پیش رو.

او به سرعت از دور و گرد Stefan Marinovic و دقیقا ضرب و شتم یک مدافع در خط به گل دوم خود را.

رنه piscopo ویدئو گل اول برای ققنوس از 66 دقیقه جریمه تعلق می گیرد و پس از رایان McGowan خراب Liberato Cacace.

آدم لو Fondre تبدیل 76th دقیقه پنالتی به تساوی برای آسمان بلوز پس از توپ منعکس کردن و ضربه ققنوس جایگزین Ulises Davila بر روی بازو.

Davila فکر کردم او تا به حال قرار داده ققنوس جلوتر در دقیقه 84 اما شوت او منحرف کردن گری هوپر بود که رد شده اند در یک موقعیت آفساید.

انگلیسی لو Fondre را 18th هدف از این فصل قرار داده و او را در سطح شهر ملبورن تیرانداز ماهر جیمی Maclaren در مسابقه برای بوت طلایی.

هر دو تیم بازی برخی از شسته و رفته فوتبال در شرایط سخت در چرب شدن زمین با بارش باران در حال سقوط در سراسر بازی.

هر تیم هندبال درخواست تجدید نظر را رد کرد, با ققنوس مربی Ufuk گالوانیزاسیون گرم طلای آمدن بر روی زمین در نصف زمان به صحبت کردن با داور کریس Beath احتمالا به دنبال روشن شدن.

فدراسیون فوتبال استرالیا تصمیم گرفتند به استفاده از VAR برای باقی مانده لیگ خانه-و-دور مسابقات.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>