شک در نیویورک, تیراندازی دستگیر شده در Wilkes-Barre

Category: تایمزلیدر No commentsویلکس-بار ، — یک مرد می خواست برای یک تیراندازی در روچستر, n. y. که در سمت چپ یک انسان در شرایط بحرانی در هفته گذشته دستگیر شد در Wilkes-Barre در روز دوشنبه.

ایالات متحده مارشال Martin J. پنجره در انتشار اخبار اعلام کرد الکساندر جیمز Casciani McElroy 24 دستگیر شد در یک محل اقامت در Meyers دادگاه در حدود 4:30 بعد از ظهر

McElroy شد تا به Wilkes-Barre پلیس برای پردازش قبل از او arraigned درست پس از نیمه شب توسط قاضی منطقه ریک Cronauer در Wilkes-Barre.

McElroy متهم شد به عنوان یک فراری از عدالت در روچستر حکم بازداشت شارژ او را مجرم و تلاش برای ارتکاب قتل. او زندانی در Luzerne County تادیبی تسهیلات بدون وثیقه.

یک استرداد جلسه برنامه ریزی شده است مه 1 قبل از رئیس جمهور قاضی Michael T. Vough.

پنجره در انتشار اخبار اعلام روچستر پلیس بررسی یک تیراندازی در Driniger محل در مارس 19. به عنوان یک نتیجه از بررسی توسط روچستر پلیس حکم بازداشت صادر شد برای McElroy.

محققان در روچستر آموخته McElroy تا به حال قبل از آدرس در Wilkes-Barre جایی که او دستگیر شد.

ضرب-تلویزیون های وابسته به ABC در روچستر گزارش شده در آوریل 20 که 20 سال دچار زخم گلوله به قسمت بالای بدن و رانده شد در یک وسیله نقلیه خصوصی به بیمارستان کوهستانی در روچستر و ذکر شده بود در وضعیت بحرانی است.

“ما یک اولویت بالا در فراری موارد که در آن استفاده از خشونت در برابر قربانیان رخ می دهد. از طریق همکاری با شرکای اجرای قانون برای اطمینان از خشونت مجرم هستند و به عدالت آورده جوامع در سراسر پنسیلوانیا امن تر و امن تر” قاب اظهار داشت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>