بررسی یافته های منتشر شده از افراد مسن در طول COVID-19 همه گیر

Category: تایمزلیدر No comments


 Haeussler

Haeussler

<p>Torres</p>

تورس

WILKES-BARRE — پنسیلوانیا شورای پیری مدیر اجرایی ایمان Haeussler پنج شنبه منتشر شد یافته های یک نظرسنجی انجام شده با وزارت پنسیلوانیا پیری که مشخص است که وجود دارد یک نیاز فوری برای درک بهتر این چشم انداز است که افراد مسن در حال مرور در طول COVID-19 بحران است.

این دو سازمان منتشر یافته از یک ایالت بررسی انجام شده توسط PCoA به ارزیابی وضعیت نیازها و منافع افراد مسن در طول COVID-19 شیوع.

بررسی پرسش در مورد مواد غذایی دسترسی عمومی عوامل خطر و ارتباط اجتماعی.

مختصر آنلاین نظرسنجی انجام شده در هفته اول ماه مه در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی کشید بیش از 3,700 پاسخ از افراد مسن در سراسر پنسیلوانیا است.

این بررسی شامل سوالات در مورد چگونه اغلب, مسن, بزرگسالان ارتباط با افراد خارج از خانه خود را در فن آوری و آنها با استفاده از اتصال چگونه اغلب آنها در حال ترک خانه خود را در طول همه گیر و دلیل اصلی برای انجام این کار است.

COVID-19 یک ویروس که بسیار و به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می افراد مسن است. با توجه به مراکز کنترل بیماری افراد مسن بیشتر در معرض خطر مرگ و میر — 8 از 10 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده شده است در بزرگسالان 65 ساله و مسن تر. در پنسیلوانیا اکثر COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان هستند از افراد 65 ساله و مسن تر.

“این PCoA مشخص است که وجود دارد یک نیاز فوری برای درک بهتر این چشم انداز است که افراد مسن در پنسیلوانیا در حال مرور در طول این بحران” Haeussler گفت. “پاسخ قاطع ما دریافت به بررسی فراهم می کند ثروت از بینش به زندگی خود شرایط چگونه آنها در حال گرفتن نیازهای خود را ملاقات کرد, چه نوع از خطرات آنها در حال گرفتن چه نوع فعالیت مهم ترین آنها را چگونه متصل و یا جدا شده آنها احساس می کنید و جایی که آنها می تواند استفاده از برخی از کمک های اضافی.”

کسانی که سن 60-80 ساخته شده تا 81 ٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی. کسانی که بیش از سن 80 ساخته شده تا 17 درصد است. این آینه پنسیلوانیا جمعیت افراد مسن با توجه به آمار آمریکا.

برخی از یافته های مهم عبارتند از:

• افراد مسن به طور متوسط در حال بیرون رفتن تقریبا دو بار در هفته برای دریافت مواد غذایی.

• افراد مسن نیز رفتن به داروخانه در تعداد بالا حتی اگر تقریبا همه داروخانه ها ارائه داده اند تحویل و درایو-از طریق گزینه های برای خرید و تجویزی-پر کردن.

• بزرگسالان در سن 85 و گزارش داد که ارشد مراکز سومین منبع آنها متکی برای جامعه خود ارتباط. دو خانواده و نهادهای مذهبی.

• تقریبا 6 درصد از “قدیمی ترین” افراد مسن (91 سال) گزارش شده است که آنها هنوز هم با حضور در مراسم مذهبی.

• کمتر از 20 درصد از “قدیمی ترین” افراد مسن دسترسی به گوشی های هوشمند اما بیش از 20 درصد اعلام کرد که آنها علاقه مند بودند مجازی اتصالات.

این بررسی نشان داد تفاوت میان گروه های سنی و روستایی و شهری تنظیمات چگونه در افراد مسن ارتباط با جوامع خود را چگونه آنها را از دسترسی به مواد غذایی و چه در فناوری های استفاده از آنها را به ماندن متصل.

چند تم ظهور برجسته مناطق که در آن افراد مسن می تواند پشتیبانی در طول این همه گیر و در آینده است. برخی از این تم ها و توصیه های مربوطه عبارتند از:

• ارزیابی چگونه افراد مسن می تواند دسترسی به مواد غذایی بیشتر و با خیال راحت

• اجرای خدمات و پشتیبانی به حفظ ارتباط با افراد مسن و به حداقل رساندن انزوای اجتماعی

• افزایش دسترسی به مجازی اتصال در سراسر کشورهای مشترک المنافع برای افراد مسن

“گرگ دولت و وزارت پیری هستند کاملا آگاه است که مواد غذایی دسترسی به ارتباطات اجتماعی و انزوای اجتماعی را ادامه خواهد داد و مسائل مربوط به افراد مسن’ رفاه و کیفیت زندگی” گفت: پیری, منشی, رابرت تورس. “پاسخ های کشیده شده توسط این بررسی در زمان واقعی در طول این بیماری همه گیر در حال حاضر یک فرصت برای ما به تعمیق فهم جمعی ما از این مسائل عمده و تعامل با همکاران به منظور توسعه متفکر و خلاق و راه حل های موثر.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>