سهام تا در سراسر جهان به عنوان دولت چشم بازگشایی اقتصاد

Category: تایمزلیدر No comments

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGA

با دولت و حرکت به سمت اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی سهام بسیج در سراسر جهان در روز دوشنبه برای شروع یک هفته پر مشغله برای بازار.

از رم به رم, ایتالیا, شرکت های در حال تماشای به عنوان سیاستمداران جزئیات طرح به سهولت در محدودیت بودند که به معنای کند کردن بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه پاک کسب و کار و شغل. زنجیره های خرده فروشی کروز دریایی با خطوط و کسب و کارهای دیگر که سود لولا در مردم پله در خارج از خانه های خود شروع به پریدن کرد به برخی از دوشنبه بزرگترین دستاوردهای. S&P 500 صعود 1.5%.

در این هفته است chockablock بالقوه بازار در حال حرکت حوادث از جمله جلسات برای چند تا از بزرگترین بانک های مرکزی. نزدیک به یک سوم از شرکت ها در شاخص S&P 500 نیز برنامه ریزی شده به گزارش چگونه سود آنها در سه ماه اول سال 2020 و از همه مهمتر شاید صحبت کردن در مورد چگونه آنها را در آینده شرایط تکان دادن ،

با بانک مرکزی و دولت امیدوار کننده مقدار قریب به اتفاق از کمک برای بازار برخی از سرمایه گذاران به دنبال فراتر از ویرانی اقتصادی حال حاضر جهان گسترده. آنها به جای تمرکز بر روی پتانسیل بازگشت رشد به عنوان شیوع سطوح در برخی از مناطق.

سود اوراق قرضه بالاتر در نشانه ای از کمتر بدبینی در بازار, اما خام چهار دوباره در آخرین شدید نوسان است که تحت سلطه بازار نفت در هفته های اخیر.

S&P 500 رز 41.74 امتیاز به 2,878.48. شاخص Dow Jones Industrial Average 358.51 یا 1.5% به 24,133.78 و شاخص نزدک 95.64 یا 1.1% 8,730.16.

“ما در رکود این بهبودی طولانی از اینجا گفت:” جو Seydl capital markets اقتصاددان در J. P. Morgan بانک های خصوصی است. اما فاصله بین این دو نقطه “شروع به نگاه کمی بهتر از چند هفته پیش به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما گذشته بدتر از آن.”

روز دوشنبه دستاوردهای گسترده بود و شتاب هر چند روز. در سر بسته بودند و برخی از سهام سخت ترین و اولین برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک ها و دیگر شرکت های مالی افزایش 3.6 درصد افزایش در میان 11 بخش است که شاخص S&P 500. آنها سقوط کرده بود قبل از آن در نگرانی در مورد امواج از خانواده ها و کسب و کار defaulting در وام های خود را.

بازگشایی برخی از کسب و کار در گرجستان و کشورهای دیگر همراه با کاهش بستری شدن در بیمارستان در سخت ترین ضربه ایالت نیویورک کمک کرد احیای مالی سهام. بنابراین افزایش سود اوراق قرضه که به معنی بزرگتر سود برای ساخت وام. در این بخش هنوز 26.9 درصد در سال.

زنجیره های خرده فروشی و املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست که خود مراکز خرید نیز بهبود برخی از آنها قبلا به عنوان ضرر و زیان سرمایه گذاران نگاه به سمت آینده ای که در آن مردم به بازدید از فروشگاه های دوباره. حتی مربوط به سفر سهام آن کاهش یافت و قبل از بقیه بازار در coronavirus نگرانی در مورد شیوع قوی بودند.

سهام شرکت های کوچکتر شروع به پریدن کرد بیش از بقیه از بازار است. با کوچکتر مالی بافر کوچک-کلاه سهام اغلب مجازات بیش از رقبای بزرگتر خود را هنگامی که سرمایه گذاران پیش بینی رکود, اما آنها همچنین می تواند به افزایش سریع تر در طول پرتاب ریباند. راسل 2000 کوچک-کلاه سهام 4 درصد.

بازار بزرگ دستاوردهای اخیر هر چند در حال ساخته شده است بیشتر در امید به بهبود شرایط از هر چیزی خاص. برخی از سرمایه گذاران نگران هستند که reopenings از کسب و کار اگر انجام شود با عجله می تواند منجر به موج دوم از عفونت و بسیاری هشدار می دهند که آن را هنوز هم بیش از حد نامشخص چه زمانی این رکود خواهد انجامید.

“حس من این است که مردم در حال رفتن به راحتی با زندگی به طور معمول” گفت: Marc Chaikin بنیانگذار Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “این یک جهش بزرگ از ایمان به انتظار می رود که درآمد در حال رفتن به بازگشت به قبل از سال 2020 سطح است.”

حتی اگر اقتصاد گذشته است و بدتر از آن رکود “آن را برای رفتن به یک راه طولانی از جایی که ما در سال 2019 گفت:” Seydl J. P. Morgan بانک های خصوصی است.

بازار از روز دوشنبه شروع با جهش در آسیا پس از ژاپن در بانک مرکزی اوراق سقف آن چقدر بدهی دولت آن را خرید برای حمایت از اقتصاد است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش 2.7% در حالی که کره جنوبی Kospi اضافه شده 1.8 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.9%.

در اروپا و ایتالیا تعیین یک جدول زمانی برای کاهش محدودیت ها و کشورهای دیگر در مجموعه ای به جزئیات برنامه های خود را به زودی. شاخص DAX در آلمان صعود 3.1% در حالی که شاخص کک 40 در فرانسه افزایش 2.5% و FTSE 100 لندن اضافه شده 1.6%.

در ایالات متحده حدود 150 شرکت در S&P 500 در حال برنامه ریزی برای گزارش درآمد این هفته است. که شامل پنج بزرگ از Amazon, Apple, Facebook, Microsoft و Google پدر و مادر الفبا که با هم تشکیل می دهند در حدود یک پنجم از شاخص.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.65% از 0.59% اواخر جمعه. آن را هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% سطح آن نزدیک شد در شروع سال ، بازده تمایل به رها کردن زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

در بازارهای انرژی هزینه برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن با $4.16 یا 24.6% به حل و فصل در $12.78 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت $1.45 یا 6.8%, $19.99 در هر بشکه رسید.

قیمت شده اند نوسانی شدید تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و مخازن ذخیره سازی نزدیک به شکوه کردن.

“وجود دارد یک oversupply ما مانده است با توجه به این فوق العاده تیز کاهش در مصرف” گفت: Richard سوان سرمقاله مدیر برای آمریکا بازار نفت در S&P جهانی Platts.

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>