Stefanie Salavantis: دشمن در درون خانه

در حالی که بسیاری از ما ماندم, به در خانه برای محافظت از خودمان را از coronavirus وجود دارد بسیاری از مردم از جمله کودکان —چه کسانی به دام افتاده در خانه و وحشت زده است که گام بعدی خود را تا پله ها پایین راهرو و یا کلمه بعدی صحبت خواهد شد در نتیجه بی دلیل حمله از سو استفاده کننده زندگی در میان آنها است.

هیچ کس منکر وحشتناک تلفات که Coronavirus به شکل دراورده شده در Luzerne County ایالات متحده و در سراسر جهان; با این حال ما نمی توانیم فراموش کردن یا خرد شدن در جریان نبرد در برابر خطرناک معضل خشونت خانگی و کودک آزاری است.

مارس تعیین شده به عنوان کودک آزاری ماه آگاهی از حداقل 1983 اما در این سال آگاهی کافی نیست. ما باید کار بیشتری انجام دهیم.

همه فرزندان شایسته برای رشد کردن در یک خانه بدون خشونت و یا سوء استفاده از این کودکان بستگی دوستان و بستگان و مربیان و معلمان به رسمیت شناختن نشانه هایی از سوء استفاده و اقدام است. در حالی که اجتماعی فاصله کاهش گسترش بیماری در آن ناخواسته باعث ایجاد یک محیط که در آن کودکان بیشتر در معرض سوء استفاده و بدون وسیله ای برای فرار و یا برای کمک تماس بگیرید. سازمان ملل متحد خواستار اقدام فوری برای انتظار در سراسر جهان افزایش خشونت خانگی. “من مصرانه از همه دولت ها برای قرار دادن زنان و ایمنی برای اولین بار به عنوان پاسخ آنها به این بیماری همه گیر” دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در توییتر نوشت. پنسیلوانیا در حال حاضر دیده می شود یک بی مهابا رها در گزارش از سوء استفاده است که به این معنا نیست که کودک آزاری فروکش کرده است.

هیچ کس نباید فرض کنیم که سوء استفاده نمی رخ می دهد در درون دایره خود را از دوستان و خانواده. ما همه احساس افزایش استرس و ناامنی اقتصادی و فیزیکی جداسازی و بسیاری از سلامت جسمی و روانی و نگرانی است. بی امان ساخت تا از این سلامت اجتماعی و شرایط یک پلوپز—تیک تاک بمب ساعتی که ممکن است منجر به افزایش خشونت به ویژه علیه کودکان است.

همچنین مهم است بدانید که کودکان را می توان قربانیان خشونت خانگی و حتی اگر آنها هرگز از نظر جسمی صدمه به طور مستقیم. ائتلاف ملی در برابر خشونت خانگی تخمین می زند که به طور متوسط 1 در 15 کودکان آمریکایی در معرض همسرآزاری در هر سال — 90 ٪ از آنها به عنوان شاهدان عینی خشونت است. در سراسر جهان به طور متوسط 137 زنان کشته شده در روز توسط یک شریک یا عضو خانواده. بدون شک کودکان شاهد خشونت در برابر پدر و مادر و خواهر و برادر به صورت روزانه است که برگ های سوزاننده روانی زخم است که هرگز واقعا شفا دهد.

به عنوان Coronavirus به ما یادآوری می کند آن را دشوار است برای مبارزه با دشمن است که ما نمی بینم. خشونت خانگی است که تروریسم داخلی به دلیل این خسارت نه فقط فوری واحد خانواده بلکه جامعه به عنوان یک کل. پس از تماس با دوستان و خانواده خود را و پیدا کردن که چگونه آنها در حال مقابله در قرنطینه. مطمئن شوید که کودکان خود را به ماندن در تماس با دوستان و همکلاسی ها. آموزش فرزندان خود را که “اگر آنها چیزی به چیزی می گویند” به شما و یا یکی دیگر از بزرگسالان است. آن است که به اندازه کافی به پاسخ یک ویدیو و یا به اشتراک گذاشتن یک مقاله خبری در Facebook. است که فعالیت. آن است که passivism. آن را واقعا طول می کشد تا کل جامعه به حفاظت از کودکان و دیگر اعضای آسیب پذیر جامعه ما است.

مقامات دولتی در سراسر ایالات متحده بارها التماس شهروندان را در خانه بمانند امن و جلوگیری از گسترش. من فقط می خواهم اضافه کنم که ما باید هوشیار ماندن به عنوان به خوبی و امیدوارم ما می تواند به توقف گسترش دو تهدید مرگبار عامل در سکوت در میان ما.

و به یاد داشته باشید اگر شما احساس می کنید شما نیاز به کمک شماره 211 برای دریافت راهنمایی در تعیین حق خدمات برای نیازهای فوری خود را.

یک خشونت خانگی مرکز خدمات (DVSC) مشاور در دسترس است از طریق تلفن در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته با تماس (570) 823-7312 و یا تلفن رایگان در (800) 424-5600 به ارائه مشاوره و اطلاعات در مورد حفاظت از سوء استفاده سفارشات ارجاع به سایر منابع جامعه و دیگر خدمات از جمله سرپناه اضطراری برای قربانیان خشونت خانگی و کودکان خود را. همه از خدمات ارائه شده توسط DVSC رایگان و محرمانه است.

Stefanie Salavantis است Luzerne County district attorney.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im