‘مرد عنکبوتی,’ دکتر ‘عجیب’ ‘ثور” شیفت تاریخ انتشار

توسط LINDSEY BAHR

لس آنجلس (AP) — استودیو های هالیوود در حال برروی آن بکشید بیشتر از تاریخ انتشار به عنوان یک نتیجه از coronavirus از جمله دنباله به “دکتر عجیب” “Spider-Man: دور از خانه” و “به عنکبوت-آیه.”

اواخر جمعه هر دو سونی پیکچرز و والت دیزنی Co. اعلام کرد به روز شده آزادی تئاتر برنامه که به طور قابل توجهی به تاخیر برخی از آنها متحرک ابرقهرمان فیلم.

مارول “دکتر عجیب و غریب در چندجهانی از جنون” عاقبت به 2016, Benedict Cumberbatch, فیلم رانده شده و از نوامبر سال 2021 به مارس سال 2022.

سونی گفت آن زندگی می کنند-اکشن مرد عنکبوتی سوم در تام هلند سری است که با تاخیر از جولای سال 2021 به نوامبر 2021. انیمیشن “عنکبوت-آیه” عاقبت است در حال حاضر به تاریخ اکتبر 2022, پشت, از, اصلی, مارس 2022 انتشار.

تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus منجر به تولیدات در حال تعطیل که باعث شده است که یک اثر دومینو در دقت برنامه ریزی شده تئاتری انتشار تقویم تمام راه را به 2022.

اما همه این تغییرات جمعه اعلام کرد تاخیر شد. دیزنی گفت: “Thor: عشق و رعد و برق” است که خواهد شد که خواهد شد تحت فشار قرار دادند تا یک هفته به Feb. 11, 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de