کره جنوبی حزب حاکم برنده رای برگزار شد در میان ویروس ترس

Category: تایمزلیدر No comments

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی حاکم حزب لیبرال امن یک پیروزی چشمگیر در انتخابات پارلمانی بود که بالاترین میزان مشارکت در نزدیک به سه دهه با وجود coronavirus مجبور اجتماعی فاصله در حوزه های رأی گیری.

حاکم حزب دموکرات و یک ماهواره حزب در آن ایجاد شده به نفع خود متناسب نماینده کرسی در ترکیب به نفع خود 180 کرسی از 300 کرسی شورای ملی, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان روز پنجشنبه گفت. محافظه کاران دچار بدترین نمایش در پر جمعیت سئول شهری در سال است.

راحت اکثریت به احتمال زیاد رئیس جمهور جسور ماه Jae-در دولت به دنبال آن کلید داخلی و خارجی اهداف مانند احیای دیپلماسی با ایران مسلح رقیب کره شمالی در حالی که آن را چنگ زدن با این بیماری همه گیر است که سازندگان: کسب و کار و تهدید معیشت.

ماه های تشکر شده از کشور را “مردم” برای “دادن قدرت به یک دولت است که در جنگ به شدت برای غلبه بر بحران ملی.”

بیش از 17 میلیون کره جنوبی رای دادند در روز چهارشنبه. هنگامی که در ترکیب با 11.8 میلیون اولیه و از طریق پست-در آرای مردم در انتخابات بود 66.2% بالاترین سطح از 71.9% مردم در انتخابات در سال 1992 انتخابات ملی کمیسیون انتخابات گفت.

رای گیری کشید تیز در تضاد با طرح میتوانست چرخه های انتخاباتی در ایالات متحده و اروپا و احتمالا در تنظیم یک مثال برای نحوه انتخابات دموکراتیک را می توان به کار گرفته در طول بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت در توصیف این انتخابات به عنوان مهم آزمایش به عنوان آنها در مورد توسعه پایدار در اشکال اجتماعی فاصله است که اجازه می دهد برای برخی از جمعی و فعالیت های اقتصادی در حالی که حاوی خطر عفونت. اما آنها اذعان کرد آن را حداقل یک هفته به ارزیابی انتخابات و تاثیر آن بر بیماری همه گیر.

در حالی که کره جنوبی فقط سه سال حذف شده از تظاهرات توده ای که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن ماه را فاسد محافظه کار سلف نمایش عمومی این کشور را پویا دموکراسی بودند تا حد زیادی خاموش این سال به عنوان نامزد با پوشیدن ماسک و دستکش اجتناب بزرگ تظاهرات و handshakes.

قبل از این ویروس شروع به جذب توجه عمومی, Moon حمایت شد متزلزل بیش از یک پوسیدگی بازار کار رسوایی فساد اطراف کلید متحدان سیاسی و مشکل روابط با کره شمالی.

اما نظرسنجی های پیش از انتخابات حاکی از رشد حمایت خود را از دولت, بازتاب عمومی تصویب تهاجمی تست-و-قرنطینه برنامه و اعتبار با کاهش نرخ مرگ و میر در مقایسه با چین و برخی از نقاط اروپا و شمال امریکا است. به عنوان پنج شنبه, کره جنوبی گزارش داد بیش از 10,600 افراد آلوده 229 تایید مرگ.

کره جنوبی رای دهندگان عمیقا تقسیم همراه ایدئولوژیک و نسل خطوط منطقه ای و وفاداری. اما نظرسنجی ها پس از عفونت رسید در اواخر ماه فوریه نشان داد که رای دهندگان نوسان در 20s و 50s بیان قوی تر تمایل به رای دادن گفت: Jeong Han-پشم از Hankook تحقیقات یک نظر-شرکت تحقیقات در سئول.

Park Sung-min رئیس جمهور از Seoul-بر اساس حداقل مشاور سیاسی شرکت مشاوره گفت: یک حس فوریت بیش از coronavirus سوار بیشتر مردم به پای صندوق های رای. او گفت: محافظه کاران موفق به ایجاد خود را به عنوان یک جایگزین مناسبی squabbling داخلی بیش از برنامه و نامزد انتخاب.

Hwang کیو-ahn که رهبری حزب محافظه کار ایالات آینده حزب پا را به عنوان رئیس پس از از دست دادن یک کلید سئول منطقه به حزب دموکرات نامزد لی Nak-yeon, یک نخست وزیر سابق که به عنوان یک پیشتاز برای 2022 ریاست جمهوری. Hwang نیز یک نخست وزیر سابق عذرخواهی به طرفداران “عدم جلوگیری از کشور از رفتن در جهت اشتباه در یک زمان مهم است.”

کره جنوبی انتخابات و مقامات بهداشتی آماده پادمان برای کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش در طول رای گیری.

ماسک پوشیده بودند توسط رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است. یک متر (3 فوت) اجتماعی فاصله فضای مشخص شده بود از خیابان های نزدیک به تمام راه را به رای گیری غرفه. رای دهندگان که گذشت یک تب غربالگری داده شد ژل بهداشتی و یکبار مصرف پلاستیکی, دستکش, قبل از ورود به غرفه. هر کسی با یک تب بود whisked به یک منطقه جداگانه برای رای دادن.

بیش از 11,150 مردم به طور رسمی قرنطینه در خانه های خود شدند و همراهی و یا نظارت از طریق برنامه های ردیابی در حالی که آنها رأی دهی بعد از دیگر رای دهندگان. کارگران در لباس کامل لباس محافظ مقادیر غرفه بعد از هر رای. کسانی که در بیمارستان بستری شده و یا در انزوا و یا قرنطینه می تواند رای توسط پست الکترونیکی و یا در پناهگاه موقت در اوایل رای گیری هفته گذشته است.

کنترل کامل نیست. پارک جونگ-هیون رسمی از وزارت کشور و ایمنی گفت: حداقل شش قرنطینه رای دهندگان سرگردان در اطراف پس از خروج از خانه به صندوق های رأی رفتند. مقامات برنامه ریزی شده را به اتهام برابر حداقل یکی از آنها را که برای بازدید از یک باشگاه بیلیارد و بازی های کامپیوتری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>