برخی از کارگران در حال حاضر پرداخت می شود همه گیر ترک, می تواند بعدی ؟

Category: کارما No comments

چشم انداز از پرداخت همه گیر ترک را به افرادی که نیاز به خود منزوی با توجه به COVID-19 بحث خواهد شد توسط دولت فدرال اتحادیه های کارگری و کارفرمایان پس از این حق اعطا شد به مراقبت از سالمندان و کارگران این هفته است.

روز دوشنبه این نمایشگاه کار کمیسیون (FWC) حکم داد که کارگران در سه سالخورده مراقبت جوایز باید اعطا فرم خاص از ترک اگر آنها تا به حال هیچ دیگر استحقاق خواهد بود که به آنها پرداخت در حالی که جداسازی و در انتظار نتیجه آزمون و یا با توجه به COVID-19 علائم.

بنابراین می تواند که به زودی دیدن سایر کارگران داده شده مشابه ترک ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

آنچه که پرداخت همه گیر ترک ؟

در طول شیوع کروناویروس در ویکتوریا یک راننده عمده انتقال شده است مردم تبدیل به کار در حالی که نمایش علائم.

هدف از پرداخت همه گیر ترک است که به حذف هر گونه فشار مالی که ممکن است کسی به نوبه خود به کار در حالی که بیمار به آنها را ترک به عنوان یک حق و حتی اگر آنها یک بازی گاه به گاه کارگر.

An elderly man in silhouette sitting in a chair looking at trees.
مراقبت از سالمندان و کارگران بودند به نیاز خاص توسط کمیسیون.(ABC اخبار: Natasha جانسون)

استخدام وکیل آلن مک دونالد گفت: این هفته تصمیم تضمین است که مراقبت از سالمندان و کارگران بودند که حق ندارد به مرخصی استعلاجی نمی خواهد از دست دادن درآمد اگر آنها نیاز به خود منزوی.

“نمایشگاه کار کمیسیون تصمیم به جبران یک کمبود در این جایزه که نتواند در غیر این صورت به ارائه برای پرداخت مرخصی برای گاه به گاه کارکنان که نیاز به غیبت از کار به دلیل اثرات COVID-19 pandemic,” او گفت:.

چرا تنها سالخورده به بخش مراقبتهای آن را کردم ؟

در جولای 8 FWC کاهش یافته است به گسترش پرداخت همه گیر ترک به 99 بهداشت و درمان جوایز از جمله کسانی که پوشش مراقبت از سالمندان کارگران, بر این اساس است که این وضعیت در ویکتوریا که در آن زمان تا به حال حدود 860 فعال COVID-19 موارد نیست حکم را تغییر دهید.

اما کمیسیون محفوظ است حق تغییر جوایز اگر شرایط بدتر شده است.

فضا به پخش یا مکث م به قطع چپ و راست فلش به دنبال بالا و پایین فلش برای حجم.

مخالفان تلاش برای توسعه از پرداخت همه گیر ترک

این هفته “تعادل” مخفیگاه آنان را در حمایت از ارائه مرخصی برای مراقبت از سالمندان کارگران در جایزه دستمزد کمیسیون نوشت: با ویکتوریا در حال حاضر در خانه به نزدیک به 5000 فعال موارد صدها نفر از آن ها در مراقبت از سالمندان در خانه.

اپیدمیولوژی Raina مک اینتایر گفت: پرداخت همه گیر ترک باید حداقل برای مراقبت از سالمندان کارگران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی.

“ما به انجام برخی تحقیقات در مورد آنفلوانزا در مراقبت از سالمندان و انجام برخی تحقیقات در اطراف سالخورده مراقبت کارگران و اغلب آنها نمی توانیم خارج از جیب برای هزینه های بهداشت و درمان,” او گفت:.

“که شما فقط وضعیت را بدتر می کند.”

این کمیسیون حاکی از آن می تواند تغییر دیگر بهداشت جوایز در آینده اگر وضعیت در ویکتوریا و یا سایر نقاط کشور کاهش بیشتر است.

“پرداخت همه گیر ترک حق که ما اهدا کرده اند در زمان فوری شرایطی ممکن است نیاز به تنظیم در ادامه تحولات و ممکن است که حوادث آینده ممکن است نیاز به در نظر گرفتن گسترش حق به دیگر جوایز” روز دوشنبه تصمیم گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که به طور جداگانه از FWC او دستور روابط صنعتی وزیر مسیحی پورتر به بحث در مورد گسترش ترک به دیگر کارگران با کارفرمایان و اتحادیه های کارگری.

“این یک موضوع من در مورد بحث با وزیر روابط صنعتی و همانطور که می دانید وجود دارد بحث های مداوم بین دولت و کارفرما و گروه ها و کارکنان در مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به مدیریت همه گیر و خواهد شد که یکی از آنها” او گفت:.

آقای پورتر گفت: دولت نگه داشتن یک “تماشای مختصر” در مورد اینکه آیا ترک های مورد نیاز برای تمدید شود بیشتر است.

“مشکل این است که بدیهی است که اکثر حاد در مراقبت از سالمندان,” او گفت:.

“مشکل دیگر این است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم زمانی که آنها می توانند و قادر به نوبه خود به طور قانونی به کار در حال انجام این کار از آنجا که ما نمی خواهیم به denuding از نیروی انسانی در مراقبت از سالمندان امکانات.”

می تواند در بخش های دیگر پرداخت می شود همه گیر ترک ؟

اتحادیه های کارگری و نیروی کار تحت فشار بوده اند برای دولت فدرال به گام و حصول اطمینان از پرداخت همه گیر ترک تضمین شده است برای تمام بخش های.

استرالیا شورای اتحادیه های کارگری وزیر سالی McManus گفت که او امیدوار پیشرفت خواهد بود ساخته شده است.

“این طرح ضروری است برای دفاع از کشور در برابر گسترش ویروس آن را به صرفه جویی در زندگی و مشاغل,” او گفت:.

Mr مک دونالد گفت: تغییرات گسترده از طریق FWC خواهد بود بعید است و بیشتر می تواند فشار کسب و کار.

“در صورتی که نوع تصمیم گیری تمدید شد بسیار گسترده در سراسر بخش های اقتصادی شما ممکن است مشکلات جدی در مناطق دیگر که در آن دولت است و نه به شدت یارانه صنعت — صنعت گوشت ممکن است یک مثال خوب,” او گفت:.

“تصور کنید اگر دولت مجبور به درگیر شدن در یارانه که یا نمایشگاه کار کمیسیون بود که به مشارکت در تصمیم گیری است که اغلب تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک که می توانست کم و یا هیچ ظرفیت به پرداخت این است و ممکن است دریافت یارانه ها از جمله.

“سعی کنید و تنظیم آنها از طریق تغییرات در جوایز خواهد بود طاقت فرسا به همه است.”

کسب و کار کوچک بازرس کیت Carnell گفت: هر گونه تغییرات باید تحت پوشش دولت.

“این یک چیز خوب است به انجام اگر ما می تواند مردم را تشویق به آزمایش و ماندن در خانه” او گفت:.

احساسات تکرار شد استرالیا در اتاق بازرگانی و صنایع که در برابر استدلال پرداخت همه گیر ترک در حال گسترش به کارگران در مراقبت از سالمندان.

“بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور در حال حاضر بر روی زانو خود را و نمی توانیم به پرداخت نامحدود ترک حقوق به کارکنان کار نمی کند و بدون کمک دولت و بودجه” رئیس اجرایی James Pearson گفت.

“حیاتی است دولت گام در ارائه حمایت مالی کافی برای رسیدگی به بودجه شکاف ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از FWC تصمیم گیری در مورد پرداخت همه گیر ترک — بدون آن ما خواهد شد افراد سالمند در جامعه ما که در سمت چپ بدون مراقبت مناسب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>