بنابراین ما باید امیدوار coronavirus واکسن: چه اتفاقی می افتد ؟

Category: کارما No comments

یک واکسن علیه COVID-19 ضروری است اگر ما برای جلوگیری از گسترش ویروس و جلوگیری از به طور بالقوه میلیون ها نفر بیشتر مرگ و میر. ما در حال حاضر یک گام نزدیک تر به این هدف است.

امروز ما منتشر شده نتایج اولیه از ما کارآزمایی بالینی واکسن ChAdOx1 nCoV-19 (همچنین به عنوان شناخته شده AZD1222) طراحی شده توسط دانشگاه آکسفورد و توسعه یافته در همکاری با AstraZeneca.

داده های اولیه نشان می دهد که آن را بی خطر است و ناشی از یک پاسخ آنتی بادی قوی در تمام واکسن داوطلبان نشان می دهد که یک واکسن موثر می تواند در دسترس است.

این محاکمه شد اولین بار است که این واکسن داده شده به انسان: 543 افراد سالم سالخورده 18-55 واکسینه شدند با تک دوز ChAdOx1 nCoV-19.

بیشتر 534 مردم داده شد کنترل واکسن است که به شبیه جزئی واکنش از جمله محل تزریق قرمزی و درد خفیف.

داوطلبان داشتن پاسخ ایمنی (هر دو آنتی بادی و سلول T سطح) نظارت برای حداقل 12 ماه و نیز مشاهده کنید که آیا یا نه آنها توسعه COVID-19.

آمار اولیه از محاکمه به وضوح نشان می دهد که این واکسن باعث یک پاسخ آنتی بادی در 28 روز.

این پاسخ است که در یک دامنه مشابه به آن در افرادی که از بهبود COVID-19 ارائه تشویق که این واکسن قادر خواهد بود برای محافظت از اکثریت مردم در برابر عفونت است.

ده نفر داوطلب شدند و همچنین با توجه به “تقویت کننده” دوز از این واکسن استفاده کنند.

این افزایش پاسخ دهی به سطوح بالاتر حتی و 100 درصد از نمونه خون از این گروه نشان داد خنثی سازی فعالیت علیه COVID-19 عفونت در محیط آزمایشگاهی.

واکسن نیز ناشی از سلول های T که به طور خاص تشخیص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. آن را تشویق به دیدن هر دو آنتی بادی و سلول T پاسخ هم این است که نوع مناسب از واکنش سیستم ایمنی بدن است که می تواند منجر به حفاظت در برابر ویروس.

A view of the AstraZeneca logo, in black white and orange on a building, in South San Francisco.
واکسن توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد و تولید شده توسط AstraZeneca. (AP Photo/جف چیو فایل)(AP Photo/جف چیو فایل))

نکته مهم این واکسن نشان می دهد قابل قبول پروفایل ایمنی با هیچ واکسن شدید ناشی از عوارض جانبی است که هیچ عوارض مهم.

ما با اعتماد به نفس تست این واکسن در انسان پس از تشویق به آزمایش با موش و میمون rhesus میمون.

این نشان داده بود که واکسن امن بود و ناشی از یک پاسخ ایمنی قوی.

به طور قابل توجهی از واکسن میمون ها محافظت می شدند از بیماری شدید پس از آنها به چالش کشیده شد با یک مقدار دوز بالاتر از SARS-CoV-2 از انسان روبرو می شوند از طریق طبیعی و قرار گرفتن در معرض.

چگونه این واکسن کار می کند ؟

واکسن کار توسط آموزش سیستم ایمنی بدن به تشخیص و مبارزه با عوامل عفونی (بیماری زا) مانند باکتری ها و ویروس ها.

واکسن این کار را با ارائه سیستم ایمنی بدن با به آسانی قابل شناسایی بخشی از یک عامل بیماری زا است که سیستم ایمنی بدن یاد می آورد به طوری که آن می تواند به سرعت پاسخ باید آن روبرو می شوند که همان پاتوژن در آینده است.

اکثر واکسن در توسعه SARS-CoV-2 — از جمله این یکی — تمرکز بر ارائه سنبله پروتئین است که تزیین سطح ویروس.

این پروتئین است که اجازه می دهد این ویروس به سلول های انسان با اتصال به یک مولکول در سطح خود به نام ACE2.

وجود طیف گسترده ای از روش های واکسن طراحی; ChAdOx1 nCoV-19 چیزی است که شناخته شده به عنوان یک وکتور ویروسی واکسن.

به این واکسن ذرات مختلف ویروس بی ضرر (به نام ChAdOx1) لود شده با بخشی از SARS-CoV-2 DNA است که به دستور سلول چگونه به ساخت سنبله پروتئین است.

هنگامی که این ChAdOx1 ذرات آلوده کردن سلول های انسان coronavirus DNA است و سپس “بیان” ساختمان سنبله پروتئین برای سیستم ایمنی بدن برای پاسخ به.

از همه مهمتر برای ایمنی واکسن های ویروسی بردار نمی تواند تکرار و باعث مداوم عفونت است.

این ChAdOx1 ویروسی وکتور استفاده شده است به هشت واکسن در حال حاضر در مطالعات بالینی برای دیگر بیماری های انسان از جمله ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) یک کوروناویروس که مربوط به SARS-CoV-2.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

مهمتر ما نیاز به نشان می دهد که واکسن موثر است — که نتایج آن را در به طور قابل توجهی پایین تر (در حالت ایده آل صفر) موارد COVID-19 در ChAdOx1 nCoV-19 واکسینه گروه در مقابل گروه کنترل است.

کاهش میزان عفونت در انگلستان بسیار عالی نتیجه برای سلامت کشور است اما ممکن است سازش توانایی برای نشان دادن این.

اگر وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در گروه دريافت کننده کنترل واکسن در مقایسه با آن گروه به گروه واکسینه خواهد بود بی معنی است.

به عمد آلوده کردن مردم با این ویروس ممکن است در آینده (پس از بررسی دقیق از مفاهیم اخلاقی) اما در حال حاضر مجاز است.

به این دلیل دوم آزمایشی راه اندازی شده است در حدود 10000 انگلستان افراد با تمرکز بر سلامت کارگران و مطالعات در حال انجام در برزیل و آفریقای جنوبی که در آن عفونت نرخ بسیار بالاتر است.

گسترش بریتانیا محاکمه خواهد شد و شامل کودکان و افراد مسن به منظور برآورد اثر بخشی واکسن در این گروه سنی. پاسخ ایمنی بدن در افراد بالای 70 هستند اغلب کمتر از آن در بزرگسالان جوان.

ضروری است به دنبال واکسن ناشی از پاسخ ایمنی بیش از یک دوره حداقل یک سال به برآورد که آیا تقویت کننده تزریق مورد نیاز خواهد بود و اگر پس چگونه اغلب.

شخصی من پیش بینی — بر اساس کاهش سطح آنتی بادی در افراد آلوده به انواع دیگر coronavirus به جای داده ها از زمان آزمایش واکسن — این است که ما به احتمال زیاد به نیاز سالانه بوستر شبیه به سالانه آنفولانزا jabs.

A pair of hands in latex gloves holds a vaccine vial and syringe as it is injected into an arm
مرحله بعدی تعیین خواهد کرد که آیا تقویت کننده عکس از واکسن مورد نیاز هستند و چگونه اغلب.(AP: تد S وارن)

در نهایت اگر واکسن ثابت موثر و سریع ساخت برنامه به طور بالقوه میلیاردها دلار از دوز مورد نیاز خواهد بود برای عرضه به جهان است.

به منظور تسهیل این AstraZeneca در حال حاضر آغاز یک مقیاس بزرگ واکسن تولید برنامه با هدف به صدها میلیون دوز با تحویل شروع تا پایان 2020.

موافقت نامه ها در محل به ارائه واکسن به کم درآمد و با درآمد متوسط کشور و همچنین به اروپا و آمریکا.

ربکا Ashfield ارشد مدیر پروژه در Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. او یک مشاور برای SpyBiotech با مسئولیت محدود و OSI (آکسفورد علم و نوآوری) و CSO از Ducentis Biotherapeutics Ltd. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>