شش ماه پس از Orroral دره آتش موجب قطعات Namadgi در حال بازگشایی برای عموم

Category: کارما No comments

بخش Namadgi پارک ملی بازگشایی برای عموم دقیقا شش ماه پس از bushfire برانگیخته شد در منطقه و یک روز قبل از بررسی شروع به پاسخ از قانون خدمات اورژانس.

این Orroral دره آتش که به طور تصادفی مشتعل توسط یک هلیکوپتر نظامی ارتش در 27 ژانویه بود که این سرزمین همیشه بدترین فاجعه زیست محیطی — پوشا بیش از 80 ، 000 هکتار و از بین بردن 80 درصد از Namadgi پارک ملی.

از آنجا که زمان زیادی از این پارک باقی مانده است بسته به عمل رنجرز کار می کرد برای روشن شدن درختان افتاده, کامل, گونه های در معرض تهدید نظرسنجی و به طبیعت کمک آن نیاز به بهبود می یابند.

امروز عمل وزیر محیط زیست میک آقایی اعلام کرد کار قابل توجهی انجام شده است به بسیاری از Namadgi امن برای بازدید کنندگان.

او گفت: بسیاری از “مورد علاقه مناطق” از Namadgi — از جمله جبل الطارق Falls, Corin سد مهاجران پیاده روی آهنگ و مربع سنگ شد یک بار دیگر پذیرش بازدید کنندگان است.

“کمپ خواهد بود خوشحال می دانیم که هر دو جنگل رزرو و تن روشن اردو نیز دوباره افتتاح شد و در حال گرفتن رزرو آنلاین,” او گفت:.

“اختصاصی camper تریلر فضاهای در حال حاضر در دسترس در جنگل رزرو برای رشد تقاضا برای این نوع تفریحی و کمپینگ.”

A map of Namadgi National Park with areas shaded corresponding to whether they're open or closed.
یک نقشه نشان دادن باز و بسته بخش Namadgi پارک ملی در عمل است.(عرضه شده: عمل دولت)

Corin و نیس/Boboyan جاده حوزه باز اجازه می دهد تا دسترسی بازدید کنندگان به پارک اما آقای نجیب زاده گفت: در حالی که بسیاری از قطعات از Namadgi شد و در حال حاضر در دسترس مردم باید آگاه باشند که آنها هنوز هم می تواند می تواند آسیب دیده توسط آتش.

پیچ امین الدوله Orroral دره و Bimberi مناطق بیابانی بسته باقی می ماند به عنوان آثار مهم همچنان برای بازگرداندن دسترسی به جاده ها و مسیرهای پیاده روی.

“پیر Boboyan جاده ها نیز باقی می ماند بسته به اجازه می دهد برای کار در یانکی کلاه برای محافظت از سایت هنر سنگ” آقای آقا گفت.

“این همچنین بدان معنی است که بازدید کننده قادر خواهد بود برای دسترسی به Gudgenby دره و آماده برش کلبه تا اطلاع ثانوی.”

بررسی واکنش های اضطراری به 2019-20 bushfire فصل فردا آغاز می شود

Flames with heavy smoke spread across hilly terrain.
این Orroral دره bushfire به عنوان دیده می شود از Williamsdale در صبح روز فوریه 1.(ABC: Greg نلسون)

بخش هایی از پارک بازگشایی یک روز قبل از اولین جلسات عمومی از یک بررسی به عمل اضطراری پاسخ به 2019-20 bushfire فصل است.

در ارسالی به قانون مجلس کمیته روستایی خدمات آتش نشانی (RFS) داوطلبان و کشاورزان ابراز نگرانی در مورد رابطه بین عمل سازمان های دولتی و گردان.

“روحیه داوطلبان باید نزدیک به یک زمان تمام کم اگر نه در یک” یک عمل RFS داوطلب که انتخاب نمی شود به نام گفت: در یک ارسال.

ارشد RFS داوطلب گری مایو ساخته دقیق 16-صفحه ارسال مقاله به این پرسش با اشاره به نگرانی های خود را در مورد چگونه همکاران خود را تحت درمان قرار گرفتند.

“داوطلب شده اند کم ارزش و ضعیف درمان در پاسخ اضطراری سیستم با وجود عظیم خود تعهد و سهم,” او نوشت.

Burned trees and grasses line a valley in the Namadgi National Park.
این Orroral دره آتش سوخته خیلی از Namadgi پارک ملی.(ABC اخبار: Mark Moore)

آقای مایو نیز نامیده می شود برای بررسی مستقل از تصمیمات تاکتیکی ساخته شده در طول Orroral دره اضطراری از جمله ESA تصمیم به آزادی عمل خدمه به عبور از مرز زمانی که شعله های خال خال به NSW.

روشن محدوده آتش آن را به عنوان شناخته شده در New South Wales, تخریب 12 خانه در نزدیکی Bredbo.

آقای مایو گفت: یک عمل/NSW اعتصاب تیم مستقر در صورتهای کریک به عنوان آتش رهبری نسبت Bredbo اما این حادثه تیم مدیریت (IMT) “حاضر به انتشار این قابل توجهی آتش نشانی مجبور به حضور آتش در NSW”.

“در این روز ما نمی دانیم که اگر تصمیم گیری است که این سازمان ساخته شده است که روز دقیق و استفاده از منابع IMT غرق شد وضعیت و یا آنها اشتباه کردم.”

‘میزان تخریب شده اند که بیشتر’ اگر نه برای کشاورزان

An echidna makes its way across a road in the sunshine.
نشانه هایی از زندگی جدید: یک خارپشت بیدندان می سازد راه خود را در سراسر جاده در Namadgi پارک ملی.(ABC اخبار: کریگ آلن)

در مقاله به نقد و بررسی کشاورزان نیز مطرح ناکامی های خود در مورد عدم اجازه به طور فعال مبارزه با Orroral دره آتش جلو برای محافظت از خواص خود را از طریق backburning.

در عمل روستایی زمینداری انجمن ثبت انجمن رئیس جمهور تام آلن اشاره کرد کار برای محافظت از مزارع همسایه پارک ملی کافی بود که منجر به تابستان است.

“اگر نه به صورت مستمر قبل از آتش آماده سازی و مدیریت توسط همه کشاورزان میزان تخریب شده اند بیشتر,” او نوشت.

آقای آلن گفت: “در حال حاضر چشم انداز” بود و در نتیجه از بین بردن سنتی از صاحبان زمین شیوه های مدیریت.

“رویکرد ‘خروج از طبیعت برای پس از خود نگاه یک مغالطه است که بی اعتبار هزار سال فعال بومی در مدیریت زمین با حیوانات علف خوار (کانگوروها و wallabies),” او نوشت.

اما نه همه از ارسال سوال پاسخ اضطراری.

RFS داوطلب Kerrie قهوه ای را تسلیم ستایش “روش فراگیر از ESA” با اشاره به ارتباطات قوی و آمادگی سراسر Orroral دره و Pialligo blazes.

“من همیشه احساس کرد که داوطلبان به احساس خوش آمدید در اورژانس سازمان های جامعه که ESA جامعه از رسیدن فعالیت ها موثر بوده است:” آنها نوشت.

قانون خدمات اضطراری وزیر میک آقا گفت که او “افتخار” از کار این سیاره را در طول bushfire فصل و ورودی از داوطلبان و روستایی زمینداری خواهد بود “در نظر گرفته شود” برای این کمیته نهایی توصیه.

“من به دنبال به جلو به این بحثها که پرس و جو و … البته ما قراردادن همه کسانی که آموخته به ما bushfire استراتژی برای آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>