‘احمقانه’ AFL طرفداران شلوغ’ بر روی قطار پس از غربی دربی مقامات ادعا می کنند

با وجود هشدارهای اجتماعی در مورد فاصله در یکشنبه شب غربی دربی AFL طرفداران شلوغ بر روی چند خروج قطار پرت ورزشگاه پس از مسابقه با توجه به حمل و نقل عمومی قدرت (PTA).

آن را به شرح زیر در هفته گذشته هشدار از WA شعبه استرالیا Medical Association (AMA) که یکی از آلوده فن نشستن در غرفه می تواند دربی “اشتباهترین” بازی فوتبال تا کنون ایفا کرده است.

انجمن اولیا و مربیان سخنگوی دیوید Hynes گفت: گذشته از ازدحام موضوع حمل و نقل برای عقاب-کامیون بازی در غیر این صورت کار به خوبی با واگن قطار تمیز قبل در طول و بعد از آن.

“من می دانم که برخی از مردم ترک به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند پس از بازی و شلوغ بر روی اوایل قطار بود که احمقانه,” او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از قطار وجود دارد و برخی از قطار که آمد از طریق بعدا بودند خالی نیست اما وجود انبوه فضا حتی برخی از فضای صندلی.

A cleaner wearing a white jumpsuits, face mask and goggles cleans the fence at Perth Stadium with a cloth.
یک تیم از پاک کننده ها را به میدان در پرت ورزشگاه پس از یکشنبه غربی دربی.(توییتر: West Coast عقاب)

با وجود ظرفیت در پرت ورزشگاه بودن دربسته در حدود 30,000 نه همه دارندگان بلیط رفت و به بازی و آخرین حضور ثبت شده در 25,306.

از ‘هیجان انگیز و سرگرم کننده برای خطرناک و مخاطره آمیز’

رئیس AMA WA شعبه اندرو میلر گفت که او درک کرد که چرا 50 درصد ظرفیت حکومت برای استادیوم معرفی شد هنگامی که آن را چند هفته پیش.

اما او گفت که او در حال حاضر می ترسید آن را نامناسب در نور ملبورن شیوع و او نگرانی های خاص در مورد ازدحام دیده در حمل و نقل عمومی.

“من فکر می کنم عدم ماسک فقدان بهداشت دست و به طور کلی تراکم آن چیزی است که ممکن است قابل قبول چند هفته پیش زمانی که ما نمی دانیم در مورد آنچه اتفاق می افتد با ویکتوریا” دکتر میلر گفت.

“اما من فکر می کنم این بازی تغییر کرده است و این که چگونه به سرعت آن را تغيير COVID.

“همه چیز ناگهانی که به نظر می رسید هیجان انگیز و سرگرم کننده در حال حاضر نگاه بسیار بسیار خطرناک و بسیار خطرناک است.

A medium shot of Andrew Miller standing out the front of a building wearing surgery scrubs.
AMA WA رئیس جمهور اندرو میلر بر این باور نیست که زمان ورزشگاه ظرفیت حکومت امن است.(ABC اخبار: Herlyn Kaur)

دکتر میلر گفت: برای تعدادی از افراد که قادر به لذت بردن از حضور در این بازی به مراتب بیشتر بوده و به طور بالقوه در معرض خطر قرار می گیرد ،

“متاسفانه زمانی که شما رول تاس که شما انجام آن را فقط برای افرادی که حضور در این رویداد شما در حال انجام آن را برای کل جامعه,” او گفت:.

“شما در حال انجام آن را برای هر کسب و کار کوچک شما در حال انجام آن را برای هر مراقبت از سالمندان در خانه هر بیمارستان و هر فرد معلول هر فرد در شیمی همه آنها در معرض خطر هنگامی که شما برای اجرای یک رویداد مانند آن.

“بنابراین ما به عنوان یک جامعه باید یک گفتگوی جدی در مورد ‘آن را قابل قبول را ادامه دهم؟’ چرا که بسیاری از ما مانند فاز چهار و ما احتمالا می تواند بدون نیاز به چنین جمعیت عظیمی را در یک رویداد.”

آیا منتظر نیست تا زمانی که ‘اسب پیچ و مهره ای’

در حالی که تعدادی از مردم پوشیدن ماسک در بازی اکثریت قریب به اتفاق نیست.

دانشگاه وسترن استرالیا بهداشت عمومی محقق باربارا Nattabi گفت: غرب استرالیا نیاز به تبدیل شدن به راحتی با ایده پوشیدن ماسک.

A head and shoulder shot of Barbara Nattabi
Dr Nattabi معتقد است غرب استرالیا باید شروع به دریافت راحت با پوشیدن ماسک در حالی که آنها اجباری نیست.(عرضه)

“ما بسیار خوش شانس بوده ام که نه تنها باید خوب رهبری [و] یک تعاونی جمعیت, اما ما نیز تا به حال این عنصر از انزوای جغرافیایی است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر به راه اندازی یک مرز و حفظ آن” دکتر Nattabi گفت.

“هیچ نشانه ای وجود دارد که ما باید با پوشیدن ماسک در عین حال با این حال من فکر می کنم ما نیاز به آماده می شود. ما باید در حالت آماده.

“ما باید یک وضعیت مانند در ویکتوریا که در آن موارد هم واقعا بالاست و ما سعی کنید به پوشیدن ماسک.

Dr Nattabi گفت: با هیچ شواهدی از جامعه انتقال coronavirus در WA خطر ابتلا به این بیماری در تجمع جرم مانند هفته گذشته را AFL بازی و یا موسیقی جشنواره ناچیز بود.

اما او گفت که این وضعیت می تواند تغییر یک شبه و مردم نیاز به آماده ماسک به خصوص کسانی که در مراقبت از سالمندان, خانه, در حمل و نقل عمومی و در مدارس.

“این بسیار سخت با مدارس و این چیزی است که مردم دیگر نیاز به بحث در مورد, اما آن را نیز یکی دیگر از منطقه که در آن مردم به یکدیگر نزدیک” دکتر Nattabi گفت.

“دولت باید به فکر کردن در مورد چه نوع از پیام ها خواهد گذشت به مردم زمانی که ما نیاز به پوشیدن ماسک. پیام باید بسیار روشن است.

“اگر علامت McGowan, برتر, تصمیم می گیرد برای باز کردن مرز ما باید آماده برای رفتن.”

Two families, one clad in Dockers colours and the other in Eagles colours, stand on Matagarup bridge side by side cheering.
بازی جذب مشتاق اما کمتر از ظرفیت جمعیت.(ABC اخبار: شارلوت Hamlyn)

ماسک و ملبورن موج دوم

استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفت: او حمایت ویکتوریا سیاست جدید در اطراف استفاده اجباری از ماسک اما گفت که احتمال معرفی آن را زودتر می توانست جلوی موج دوم از موارد در ملبورن.

“من فکر می کنم که این امر می تواند یک ستیز نقطه برای هر کسی — حتی بیشتر گوش خراش ماسک مدافع — نشان می دهد که سطح فعلی انتقال در ویکتوریا می تواند اجتناب شده است با زودتر ماسک-استفاده از سیاست” دکتر Coatsworth گفت.

“دلیل آن روشن است در اپیدمیولوژی عفونت در ویکتوریا. آنها نشات گرفته از خانواده شیوع و سپس گسترش به جامعه.

“شما نمی پوشیدن ماسک در خانواده خود را, بنابراین در حالی که ما همچنان به می گویند که یک اثر در کاهش و انتقال و تسلیم است که آنها به طور قابل توجهی بلانت یک بیماری همه گیر منحنی پشتیبانی نمی شود در حال حاضر است.”

جدید WA COVID موارد یک شبه

هر کسی که پس از رسیدن به در و از ویکتوریا در یک سفر معافیت در حال حاضر مورد نیاز برای منزوی کردن در هتل در هزینه های خود را برای 14 روز.

مردم از ورود به دولت از نیو ساوت ولز در حال حاضر نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19 در ورود و باید بسیار سختگیرانه تر شرایط را معاف و پس از قوانین تغییر یک شبه.

وجود دارد هیچ مورد جدید از COVID-19 ثبت شده در WA امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im