سناتور. Yudichak به میزبان COVID-19 تلفن تاون هال مارس 30

Category: تایمزلیدر No commentsنانتیکوک — به ماندن متصل به ترکیبات و عموم دیابت جان Yudichak میزبان یک تلفن تاون هال پنج شنبه به شنیدن سوالات و نگرانی در مورد دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

Yudichak من-Swoyersville را پاسخ به پرسش از جامعه محلی در تلفن ویژه تاون هال پنج شنبه ابتدا در 1:20 بعد از ظهر

“ما در حال تلاش برای ماندن متصل به تشکیل و در یک زمان هنگامی که شما باید چهره به چهره جلسات به این دلیل که درب اتاق بسته است” Yudichak گفت. “ما می خواهیم به ادامه به ارائه خدمات ما همیشه باید در فرد و انجام آن را در این راه جدید برای انجام کسب و کار با استفاده از فن آوری است.”

Yudichak و یک پانل از پزشکی اشتغال و کسب و کار کارشناسان در دسترس خواهد بود برای پاسخ به سوالات در مورد این دولت در تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و اقتصاد در طول coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی. جامعه و شهروندان را تشویق به سوال بپرسید و یا به سادگی باقی می ماند در خط به گوش دادن به بحث.

ساکنین می توانید ثبت نام برای شرکت در https://senatoryudichak.com/tele-town-hall/.

زنده جریان صوتی نیز در دسترس خواهد بود بر روی صفحه وب.

Yudichak گفت که او انتظار دارد موضوعات را شامل شهروند ارشد مسائل بیکاری تشکیل پرونده مشکلات فدرال بسته محرک مراقبت های بهداشتی و بانکی. او گفت که تماس گیرنده می توانید هر گونه سوال بپرسید و آنها را در مورد مسائل آنها تا به حال در طول این بیماری همه گیر.

در مورد رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به طرح بازگشایی دولت در اقتصاد Yudichak او همچنان امیدوار است که بیشتر همکاری بین دفتر فرماندار, دولت, قوه مقننه, بخش خصوصی و عموم مردم را بهبود بخشد.

“من گفته ام در تمام طول این است که در مورد حفاظت از زندگی و معیشت” Yudichak گفت. “این است که حزبی انتقاد. آن را در مورد حس مشترک.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>