عقاب دریایی بی حس کردن مارماهی سگ ضربه آن اواخر شوالیه نگه

Category: کارما No comments

دالی گیلاس-ایوانز بازگشت از هفته گذشته ترسناک نشان می دهد کمک مردانه به شوک Parramatta 22-18 در Brookvale برای اولین NRL پیروزی در این سال بدون تام Trbojevic.

دوره نقاهت بعد از یکی از سخت ترین بازی های خود را حرفه ای آخرین دور برابر St George Illawarra گیلاس-ایوانز ستاره دار در شنبه شب به عنوان مردانه outplayed این مارماهی.

نیم دوباره راه اندازی کنید و سعی کنید به ثمر رساند یکی در نیمه اول برای عقاب های دریایی که منجر 22-4 در استراحت و قبل از محو شدن دیر است.

مارتین Taupau نیز عظیم برای منلی او در 100 بازی برای این باشگاه عبور خود را برای اولین بار امتحان کنید و در پایان با 137 متر است.

پس از گشت زنی به یک 22-4 حاصل کار دو تیم منجر Sea Eagles تا به حال برای تحمل و عصبی نهایی هفت ساعت به عنوان آنها کنترل شده فقط 41 درصد از توپ در نیمه دوم.

Parramatta, حال, حاشیه بازگشت به هشت امتیاز با هفت دقیقه به بازی و پس از آن چهار با هفت ثانیه به سمت چپ زمانی که جورج جنینگز عبور.

اما زمانی که مارماهی موفق به نهایی-دقیقه کیکآف آن را به مردانه یک پیروزی بسیار مهم پس از از دست دادن خود را از سه گذشته بدون Trbojevic و دیلن واکر.

در حال بارگذاری

این بدان معنی است که مارماهی را ترک نقطه بالا در نردبان برای اولین بار پس قبل از coronavirus shutdown اگر پنریته ضرب و شتم شمال کوئینزلند در روز یکشنبه.

آنها به شدت از دست رفته Mitchell موسی در حمله او به عنوان برنامه ریزی شده خود را در بازگشت از یک گوساله آسیب در حالی که بلیک فرگوسن و رایان Matterson نیز کنار.

آن را مانند نگاه مردانه شب از افتتاح دقیقه زمانی که جنینگز کاهش یافته است توپ در مارماهی,’ باز کردن بازی-the-ball.

آن را اجازه Taupau به بارج بیش از متعاقب آن مجموعه قبل از گیلاس-Evans قطع Parramatta در خط باز در 15 دقیقه به صلیب دست نخورده.

عقاب’ کاپیتان قطعه قطعه شان از طریق خط و دیلن قهوه ای در Parramatta در سمت چپ او نیز به پایان رسید و با یک بازی-بالا هفت مقابله با رکود.

لین داشت مایل در دفاع در برابر باشگاه سابق خود لحظاتی بعد هنگامی که دنی لوی رفت و بیش از ساختگی-نیمی از مجموعه بعدی.

و پس از مارماهی آمار بازگشت به آن را 16-4 گیلاس-Evans ارائه یک قاتل ضربه حاصل کار دو تیم آژیر زمانی که او grubbered برای تعقیب Joel تامپسون.

Parramatta شکست خورده را بیشتر از شانس خود را در اوایل نیمه دوم.

Waqa بلیک به طور خلاصه آنها را در مطابقت با 25 دقیقه به بازی زمانی که او پدید آمده با توپ از مقابله با Taupau و فرار از 90 متر به نمره.

مردانه به شدت به دادگاه تجدید نظر آن را به حکومت دو-در-یک نوار با این حال پناهگاه تلقی او تا به حال اقدام به offload توپ قبل از آن آمد ،

مایکل جنینگز ادعا کرد دو در تلاش دوم خود را با هشت دقیقه به بازی دادن مارماهی اواخر امیدوارم که قبل از مردانه در نهایت برگزار شد.

پیروزی آمد و در برخی از هزینه های هر چند با موسی Suli مبارزه با یک جناغ سینه آسیب در حالی که Parramatta نیز از دست ناتان براون به corked ران.

اژدها ترک آن اواخر به ضرب و شتم Bulldogs

یک 79 دقیقه clanger توسط Marcelo مونتویا با استعداد است St George Illawarra چشمگیر 28-22 باز گشت NRL برنده بیش از Canterbury در ولونگونگ.

An NRL player carries the ball, sprinting away from a defender, as his teammates cheer behind him.
کوری نورمن در زمان استفاده از یک خطا توسط Bulldogs به اجرا در برنده شدن سعی کنید با کمتر از دو دقیقه باقی مانده است.(AAP: Dean Lewins)

نمرات قفل شده بودند با فقط چند دقیقه باقی مانده بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که اژدها پنج هشتم کوری نورمن اسپری زمینه-هدف تلاش گسترده ای.

خود را از دست منجر به Bulldogs تنها چند روز پس از اخراج از مربی دین پرداخت و تلاش برای گسترش این توپ گسترده ای فقط برای مونتویا را به رها کردن یک روال گرفتن.

نورمن برداشت تا توپ سست و شتافت 35 متر را برای این بازی برنده.

این یک فاجعه برای پایان دادن به یک بازی Canterbury تا به حال به ظاهر دوخته شده تا زمانی که آنها به رهبری 12 امتیاز با 24 دقیقه تحت مربی موقت استیو Georgallis.

ترکیبات شکست یک مشکوک به پا صدمه به lakless بازیساز کیه Foran که موفق به بازگشت به میدان بعد از نیم ساعت هم.

در حال بارگذاری

پیروزی آسانسور اژدها به عرض دو امتیاز از هشت در حالی که Bulldogs باقی می ماند ریشه به پایین جدول.

کانتربری متاسفم هفته راه انداخت و برای بیشتر درد هنگام زک Lomax چشمگیری افزایش یافت به نورمن بمب در افتتاحیه دقیقه است.

خود گرانش-هجوم همگانی روندی منجر به باز سعی کنید برای مت Dufty که قرار Euan Aitken بیش به زودی پس از به نفع خود.

اما جرمی مارشال-King پاسخ از محدوده نزدیک در برابر اجرای بازی برای اولین بار بود از سه پاسخ داده نشده و تلاش می کند تا قبل از نیمه وقت.

نیک Meaney و ریموند Faitala مارینر عبور در عرض چهار دقیقه در حالی که Meaney اضافه یک پنالتی درست قبل از شکستن.

اضافی دو امتیاز پس از طارق سیمز قرار داده شد در گزارش به صورت خطرناک در تماس با Foran در اواخر نیمه اول.

Foran گذشت تصادم تست شد اما روی نیمکت برای کل نیمه دوم.

هر دو طرف در تلاش برای به دست آوردن تعالی در دوره دوم اما Bulldogs نگاه خانه که Meaney گلدانی بیش از یک دوم پنالتی در دقیقه 56.

اما اژدها تلاش می کند تا Jason ساب و Dufty که به پایان رسید 70 متری حرکت در عرض هفت دقیقه تضمین جایگاه برساند.

Rabbitohs سقوط کوتاه در مقابل شوالیه

جنوب سیدنی تقریبا به سرقت برده بعید پیروزی شنبه شب با سه بار تلاش در هشت دقیقه مجبور نیوکاسل به قراضه برای 20-18 پیروزی در غربی ورزشگاه سیدنی.

An NRL player dives over to score a try as his teammate grins in the background.
Kalyn Ponga گل سوم از نیوکاسل چهار تلاش می کند خود را در برنده شدن بیش جنوب سیدنی.(AAP: Joel Carrett)

شوالیه برگزار شد 20-0 منجر شود تا در اواسط نیمه دوم وقتی Rabbitohs در نهایت به زندگی آمد.

به دنبال پایین و از چیزی که قرار بود حق برای Rabbitohs تا زمانی که سعی می کنید به علامت Nicholls چرخش حرکت به نفع خود در 65 دقیقه است.

دو سریع تلاش می کند به دامین کوک کردم Rabbitohs در دو نقطه به آتش نهایی هفت دقیقه از بازی که رفت به ثانیه مرگ.

هنگامی که شوالیه نیمه پشت Mitchell پیرس لگد برای لمس نهایی خود را تنظیم, زمان, علامت پایین جلوگیری Souths از بسته بندی scrum به یک شات نهایی در پیروزی.

در حال بارگذاری

پیروزی پس از یک هفته از انتقاد شوالیه خود را بیش از کهنه حمله در هفته های اخیر اما میدرخشید و نور را در خود دفاعی سستی در حرکت است.

روز قبل از آن Kalyn Ponga مورد انتقاد قرار گرفت توسط نیوکاسل افسانه اندرو جانز نه در حال تحول بازی خود را اما او به هدایت شوالیه به پیروزی در هر دو به پایان می رسد در این زمینه است.

22 ساله برای فرار 139 متر با یک گل در نیمه اول سعی کنید و پرسیده یک ترکیب کشنده با افزایش ستاره Bradman بهترین در لبه سمت چپ به حرکت شوالیه بازگشت به بالا-چهار.

امن خود را دفاع در عقب نیز از خط خارج Souths با بازی در خط اما از دست رفته تبدیل باقی می ماند یک مشکل است.

نیوکاسل چهار تلاش می کند بیشتر بود آنها را به ثمر رساند برای پیروزی از خود 27-6 برنده بیش از بریزبن در دور شش می آید و پس از این تیم صرف این هفته با تمرکز بر بهبود خود را حمله.

شوالیه آغاز شده اما Souths اجرا نشد از بخار به کوه باز گشت.

بهترین بود یک مرد صاحب در لبه سمت چپ باعث سردرگمی در خط دفاعی به راه اندازی جناح Enari Tuala برای اولین بار سعی کنید از بازی با درخشان تلنگر تصویب 11 دقیقه در.

سه دقیقه بعد بهترین بود در پرسه زدن دوباره تقسیم دفاع از وسط به قبل از پیرس قرار داده Kurt مان بر روی همان لبه به شوالیه یک 10-0 بافر.

عظیم 16 خطا و در نهایت تضعیف Souths که در حال حاضر به نشستن هشتم در نردبان اما در خطر لغزش بیشتر با پایان دور.

دفاعی مغز محو شدن از نیوکاسل بافندگی را به عنوان یک شوم نشانه ای برای آدم اوبراین تیم که باید بالید خود را در دفاع در این فصل است.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>