دانشمندان کشف منشاء استون هنج را 4,500 سال megaliths

دانشمندان حل پایدار رمز و راز در مورد استون هنج, تعیین محل منشاء بسیاری از megaliths را تشکیل می دهند که این بنای تاریخی مشهور در Wiltshire, انگلستان با تشکر از نمونه های هسته ای که تا به حال نگه داشته شده است در ایالات متحده برای چندین دهه است.

ژئوشيميايی تست نشان می دهد که 50 از استون هنج را به 52 رنگ پریده-ماسه سنگ خاکستری megaliths شناخته شده به عنوان sarsens سهم یک منشاء مشترک در حدود 25 کیلومتری در یک سایت به نام غرب جنگل در لبه Wiltshire را مارلبرو فراز محققان گفت.

این sarsens بنا در استون هنج در حدود 2500 سال قبل از میلاد. بزرگترین غرفه 9.1 متر قد. سنگین ترین وزن آن در حدود 27.5 تن است.

“این sarsen سنگ را تشکیل می دهند یاد بیرونی دایره مرکزی و trilithon [دو عمودی سنگ حمایت از افقی سنگ] نعل اسب در استون هنج. آنها عظیم” گفت: دانشگاه برایتون geomorphologist دیوید نش که منجر مطالعه منتشر شده در مجله علم پیشرفت.

“چگونه آنها منتقل شده به سایت است که هنوز هم واقعا موضوع حدس و گمان است.

“با توجه به اندازه سنگ آنها باید یا کشیده شده است و یا نقل مکان کرد و در غلطک به استون هنج. ما نمی دانیم که مسیر دقیق اما حداقل ما در حال حاضر یک نقطه شروع و یک نقطه پایان.”

استون هنج را کوچکتر bluestones قبلا ترسیم شد به Pembrokeshire در ولز 250km دور اما منشاء sarsens به مبارزه طلبیده بود شناسایی.

یک sarsen هسته ای از نمونه های استخراج شده در حفاظت کار در اواخر دهه 1950 زمانی که میله های فلزی قرار داده شد برای ایجاد ثبات در یک cracked megalith ارائه اطلاعات حیاتی.

An aerial photograph of the stone circle know as Stonehenge.
این sarsens بنا در استون هنج در حدود 2500 سال قبل از میلاد.(گتی: David گودارد)

آن را به عنوان سوغات به مردی به نام رابرت فیلیپس که کار را برای شرکت های درگیر در کار حفاظت و شد در سایت در طول حفاری.

آقای فیلیپس آن را گرفت و با او با اجازه هنگامی که او به ایالات متحده مهاجرت کرد و در سال 1977 زندگی در نیویورک و ایلینوی, کالیفرنیا, و در نهایت, فلوریدا, پروفسور نش گفت.

آقای فیلیپس تصمیم به بازگشت آن را به بریتانیا برای تحقیقات در سال 2018 است. او در این سال است.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل قطعات نمونه مخرب تست بودن محدودیت برای megaliths در سایت — برای ایجاد ژئوشيميايی اثر انگشت از sarsen که از آن گرفته شد.

که اثر انگشت همسان ماسه هنوز هم در غرب جنگل و دو نفر از استون هنج sarsens.

“من امیدوارم که آنچه که ما پیدا کرده اند” پروفسور نش گفت: “اجازه خواهد داد که مردم به درک بیشتر در مورد عظیم تلاش های درگیر در ساخت استون هنج.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im