Schwager به خدمت به عنوان رئیس جمهور PBA

Category: تایمزلیدر No comments


 Schwager

Schwager

WILKES-BARRE — Luzerne County وکیل David E. Schwager یک شریک در Wilkes-Barre شرکت حقوقی Chariton, Schwager & Malak تبدیل خواهد شد رئیس جمهور از پنسیلوانیا نوار (PBA) در پایان از انجمن آوریل 8 مجلس نمایندگان نشست.

Schwager از کینگستون, سابقه گسترده رهبری در سازمان میاره.

“واضح است که اولویت اول من برای ریاست جمهوری در حال حاضر به ادامه مبارزه برای اعضای ما بحران شدید سوخت نیاز در قانون گذاری اجرایی و قضایی شاخه های دولت و به کار با دادگاه و سایر ذینفعان در پرداختن به موضوع مهم تضمین تداوم ارائه خدمات حقوقی” Schwager گفت. “اعضای ما در حال صدمه زدن به. مشتریان ما در حال صدمه زدن به. همه چیز و همه کس در حال صدمه زدن به. از یک روز از این بحران من پیوست با رهبری PBA به مبارزه برای اعضای ما و 65,000 وکلای مدافع در پنسیلوانیا و به ارائه منابع مهم برای آنها است. من می خواهم به برخی که PBA همه چیز آن را احتمالا می تواند برای کمک به حرفه ای قانونی و به عنوان یک نتیجه, کمک, عمومی همانطور که ما حرکت به بازیابی از ما زمان بحران بهداشتی.”

Schwager گفت: در این ارتباط نقش مهمی را در تدوین و تصویب لایحه در دولت و مجلس به وکلا اجازه می دهد برای بازگشت به دفاتر خود را در زیر قابل سلامت و ایمنی مورد نیاز و یک لایحه (که به تصویب رسید به عنوان قانون 15 2020) به گسترش توانایی برای به دست آوردن محضری اسناد در طول بیماری همه گیر. Schwager گفت: در طول این زمان بسیار مهم است که وکلا حفظ توانایی کار با مشتریان در مسائل حقوقی مرتبط با سلامت خود و برنامه ریزی و مستغلات.

“ما امن فرمت خاصی ادامه حقوقی آموزش و پرورش مهلت و اصلاح برخی از قوانین و روش های فعال کردن وکلا برای مقابله با وضعیت کنونی و برای فارغ التحصیلی دانشجویان حقوق به توانایی برای شروع تمرین قانون موقت اساس با توجه به تعویق افتادن جولای بار امتحان” Schwager گفت.

از دیگر اقدامات انجام شده عبارتند از:

• گسترش “بخواهد برای قهرمانان” برنامه شامل خط مقدم پزشکی حرفه ای (این برنامه رایگان فراهم می کند بخواهد و دیگر املاک و برنامه ریزی اسناد و مدارک به اولین پاسخ دهندگان.)

• موفقیت لابی رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و دولت او برای گسترش توانایی وکلا به بازگشت به دفاتر خود را به ارائه بحرانی خدمات حقوقی.

“این موفقیت را خدمت به وضوح نشان می دهد که نقش PBA پخش در روز و روز را و ارزش خود را به همه پنسیلوانیا وکلا” Schwager گفت.

Schwager گفت: تصدی خود خواهد بود منحصر به فرد یکی از آنجایی که خیلی از نقش است که به طور معمول سفر به PBA محلی کانون و دیگر حوادث در سراسر کشورهای مشترک المنافع. او گفت: همه لغو شده است برای آینده قابل پیش بینی و یا تبدیل به مجازی حوادث. او این خواهد بود یک چالش مهم برای برقراری ارتباط PBA پیام بدون که one-on-one/فرد به فرد را لمس کنید.

“من باید کار با PBA رهبری و کارکنان ما خدمت به اعضا و منافع ما به عنوان به آرامی به یک جدید طبیعی,'” Schwager گفت. “اولین قدم من بود به نام PBA نیروی کار گرد هم آوردن نمایندگان دیگر وکیل گروه وکلای منطقه محاکمه وکلا و وکلای مدافع و دادگاه به توسعه توصیه هایی برای اطمینان از تداوم خدمات حقوقی.”

Schwager گفت که او می خواهد برای کار به تضمین می کنند که باید به یک اختلال مانند است که ما در حال تجربه رخ می دهد, دوباره, دادگاه, قانون, شرکت ها و ادارات دولتی آماده برای دیدار با چالش عملکرد بدون وقفه به عنوان اینکه این بحران تا به حال رخ داده است.

“این است که من ملتهب امید و نماز است که همه ما ظهور در طرف دیگر از این بیماری همه گیر سالم و امن است و ما اولین پاسخ دهندگان و ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای موفق هستند با خیال راحت در خدمت به کسانی که رنج می برند اثرات Covid-19,” Schwager گفت. “در تحلیل نهایی کسانی هستند که مهم ترین چالش های ما.”

Schwager است اتمام ترم جاری به عنوان PBA رئیس جمهور منتخب. در طول 2018-19, Schwager به عنوان انجمن معاون رئیس جمهور.

Schwager تمرین تمرکز بر معاملات املاک و مستغلات و دادخواهی عنوان بیمه و مالیات املاک و مستغلات منطقه بندی و استفاده از زمین قانون کسب و کار, تجاری, دادخواهی, قانون شهرداری و حقوق طلبکاران.

گذشته دستیار دادستان منطقه برای Luzerne County, Schwager است از صندلی های کینگستون قصبه ى جلسه هیئت مدیره و یک دستیار Luzerne County وکیل و دارای نمایندگی های مختلف مقامات شهری و شهرداری ها.

مشارکت جامعه

Schwager در خدمت به عنوان رئیس جمهور S. J. Strauss بنیاد مسکن و خزانه دار از عام Enterprises Inc. او یک عضو از هیئت مدیره بیشتر Wilkes-Barre اتاق بازرگانی و صنعت بیشتر Wilkes-Barre رشد مشارکت بیشتر Wilkes-Barre صنعتی صندوق و مارتا لوید خدمات اجتماعی در تروی.

او در گذشته رئیس جمهور از مرکز جامعه یهودیان وایومینگ دره معبد اسرائیل از Wilkes-Barre, S. J. Strauss تسلیم از b’nai B’rith و وایومینگ حوزه علميه انجمن فارغ التحصیلان. او به عنوان رئیس ایالات عبری موسسه هیئت مدیره مدرسه و 2007 یهودی فدراسیون مبارزات انتخاباتی.

Schwager فارغ التحصیل از کالج لافایت و Dickinson دانشکده حقوق از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است. او خدمت در کمیته اجرایی لافایت انجمن فارغ التحصیلان کالج و در هیئت عمومی انجمن فارغ التحصیلان از دیکینسون دانشکده حقوق از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است. او بستری و عمل به قانون در همه دادگاه های ایالتی پنسیلوانیا و همچنین دادگاه بخش ایالات متحده برای میانه و مناطق شرقی پنسیلوانیا, ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای سومین مدار و دیوان عالی ایالات متحده.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>