از مدرسه و یا در ؟ فرماندار, شهردار, به پاسخ متفاوت

Category: تایمزلیدر No comments

توسط کارن متیوز و BRIAN MAHONEY

نیویورک (AP) — مدرسه عمومی سایت در 1.1 میلیون دانش آموز شهر نیویورک در منطقه خواهد بود توقیف برای بقیه سال تحصیلی را برای جلوگیری از گسترش coronavirus شهردار گفت: — اما به سرعت به چالش کشیده شده توسط فرماندار که گفت این تصمیم بر تعطیلی مدرسه او را.

“این است که من اختیارات قانونی در این وضعیت بله” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه در شیوع.

شهردار بیل د Blasio, مثل کومو یک دموکرات بود گفت: در روز قبل از آن که آن را آسان نیست تصمیم به نزدیک ساختمان مدرسه در حمایت از آموزش آنلاین برای بقیه سال تحصیلی, اما که “این تصمیم درست است و این هم یک تصمیم ساخته شده است کمی واضح تر توسط این واقعیت است که آموزش از راه دور در حال کار بیشتر و بیشتر هر روز.”

هدف او گفت: برای بازگشایی مدرسه های سپتامبر و اضافه کرد که فارغ التحصیلان دبیرستان ممکن است محروم شروع مراسم.

اما کومو گفت: بسته شدن مدرسه را باید هماهنگ با مناطق اطراف شهرستان.

“بنابراین من درک شهردار و موقعیت است که او می خواهد به آنها نزدیک تا ماه ژوئن و ما ممکن است انجام این کار, اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد و در هماهنگ حس با دیگر محلات” کومو گفت. “آن را می سازد هیچ حس برای یک محل عمل است که هماهنگ با دیگران است.”

زمانی که یک خبرنگار نشان می دهد که پیام های مخلوط در بسته شدن مدرسه خواهد اشتباه پدر و مادر کومو گفت: “ما فقط آن را روشن. آن را نمی توان تصمیم گرفت در چند روز آینده از آنجا که ما نمی دانیم.”

اختلاف بیش از بسته شدن مدرسه بود آخرین فصل طولانی در حال اجرا مسابقه کینه بین دو مقامات منتخب که تلاش کرده اند برای حفظ یک جبهه متحد حتی در مواجهه با جهانی همه گیر.

ساختمان مدرسه در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر بسته شده اند . یک تلاش عظیم برای حرکت آموزش آنلاین ملاقات کرده است مخلوط موفقیت در شهرستان که در آن بسیاری از دانش آموزان کم درآمد

دهها هزار نفر از تبلت ها و لپ تاپ ها باید قرض داده شده است برای دانش آموزانی که نیاز آنها de Blasio گفت و دانش آموزان باقی مانده که فاقد دستگاه برای یادگیری آنلاین را دریافت کنید آنها را تا پایان ماه آوریل است.

او در ستایش معلمان برای آنچه که او گفت: یک تلاش قهرمانانه برای آموزش دانش آموزان خود را آنلاین که در حال حاضر از طریق ادامه در اواخر ماه ژوئن زمانی که سال تحصیلی به پایان می رسد در نیویورک است.

“ما مربیان خواسته شد برای یادگیری در یک راه کاملا متفاوت از آموزش” د Blasio گفت. “و آنها نمی داده از یک سال برای دریافت آماده است. آنها داده بودند یک ماه برای دریافت آماده است. آنها تا به حال یک هفته به سرعت مجددا با ابزار تجهیز و نوبت به فاصله یادگیری آنلاین یادگیری و کار با آن ایجاد کنند.”

د Blasio مقاومت کرده بود و بسته شدن مدارس به عنوان شهرستان ثبت آن در اول و میر ناشی از کروناویروس گفت: او می ترسید که مراقبت های بهداشتی کارگران را مجبور به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان است و صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر را گرسنه رایگان بدون وعده های غذایی مدرسه.

از آن پس این شهر راه اندازی توزیع مواد غذایی سایت برای نیازمندان نیویورک و همچنین به عنوان به اصطلاح منطقه ای و غنی سازی آن مراکز ضروری کارگران خط مقدم می توانید کودکان خود را رها کردن.

حضور و غیاب بوده است “یک کار در حال پیشرفت” از آنجا که ساختمان مدرسه بسته de Blasio گفت.

“این یک بازی بسیار چالش برانگیز پویا هنگامی که شما در حال برخورد با فاصله اما که همچنین در حال کار در,” او گفت:.

شهرستان مقامات آموزش و پرورش خواهد شد و کار به سمت یک هدف از بازگشایی مدرسه سایت در ماه سپتامبر در حالی که کمک به این سال را به سالمندان دبیرستان فارغ التحصیل حتی اگر آنها هرگز شروع مراسم de Blasio گفت.

“ما نمی خواهیم برای دیدن این سالمندان سرقت از آینده خود دزدیدند که شادی لحظه ای که آنها فارغ التحصیل دبیرستان” د Blasio گفت. “ما هیچ ایده در این مرحله اگر وجود دارد رفتن به چیزی شبیه به یک مراسم فارغ التحصیلی در این سال, اما ما نمی دانیم که بسیاری از سالمندان ما می تواند فارغ التحصیل در زمان اگر ما از آنها به درستی.”

مقامات در برخی دیگر از مناطق از جمله ایالات متحده و قبلا اعلام کرد که مدارس خواهد بود توقیف برای بقیه سال.

____

ایالت نیویورک ثبت شده 783 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>