پرستاران مارس به چهار صفحه با بیانیه پیروزی لیگ پیشرو Port Adelaide

St Kilda ظهور به عنوان یک AFL نیروی همچنان ادامه دارد و با ناراحتی 29-نقطه دور پیروزی برابر نردبان رهبران Port Adelaide.

پرستاران تولید خیره کننده نهایی چهارم موج را به نفع خود 12.1 (73) به 6.8 (44) برای ظهور تا سوم در جدول.

پس از پیشرو توسط یک نقطه انفرادی در سه چهارم زمان در شنبه شب در آدلاید, بیضی, پرستاران بوت پنج گل به هیچ مسلما در این باشگاه بهترین پیروزی در سال است.

St Kilda را هافبک تیپ غالب بود به ریاست جک Billings (22 disposals) شکارچی کلارک (24 اموال) و Zak جونز (20 لمس هشت گواهی عدم سوء پیشینه).

چین و چروک وتاه پشت سر هم روآن مارشال و برنج رایدر لگد دو گل بازگشت همسان با حمله Dan Butler و 100-پرنیان تیم Membrey.

در حال بارگذاری

و جید گرشام (23 لمس یک هدف) جک استیل (22 disposals) و Seb راس (18 اموال) نیز یافت می شود مقدار زیادی از توپ در سنت کیلدا کسب پنجمین پیروزی این فصل است.

بندر حمله — بالاترین-به ثمر رساند در لیگ ورود به ثابت — blunted شد با headliners چارلی دیکسون و رابی خاکستری مدیریت یک هدف هر کدام.

قدرت نمی تواند پیدا کردن یک چند هدف ضربه زن به عنوان آنها به تضعیف دوم خود را از دست دادن از سال است.

پورت شد بیش از حد متکی به ورودی هافبک دارسی بایرن-جونز (21 اموال) با cameo پشتیبانی از onballer دن هوستون (18 disposals) و براد ایبرت (هفت داخل 50s) در حالی که پیتر Ladhams از دست داده rucks اما برداشت 20 disposals.

قدرت رهبری 2.1 به 1.1 پس از حتی باز کردن مدت اما پرستاران با اهداف صادرات sp رایدر Membrey و اواخر شوت از نیک Hind, باریکش سه نقطه سرب در نیمی از زمان.

در حال بارگذاری

هر دو تیم محشور دو گل در یک کوره دوره سوم با بازدید کنندگان یک نقطه تا ورود آخرین.

واپسین یورش برده و به پیروزی با روحیه خروش برداشت پنج گل در 17 دقیقه بنفش پچ bookended توسط نورد گرشام ضربه محکم و ناگهانی و دقیق تنظیم شات از حداکثر پادشاه.

این shellshocked قدرت می تواند مدیریت فقط دو behinds برای مدت. آنها هنوز هم نگه دارید نقطه بالا اما پیش از برخورد با ملبورن در روز پنج شنبه شب در بریزبن در حالی که سنت کیلدا نقش سیدنی نیز در بریزبن شنبه است.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im