SA هیئت مدیره آزادی مشروط بازدید در اتهامات بیش از راه دور پرستار قتل

جنوب استرالیا آزادی مشروط رئیس هیئت مدیره فرانسیس نلسون QC گفته استنطاق به قتل outback, پرستار گیل وودفورد شده است وجود دارد “یک بیت از باک-عبور” بین مقامات در مورد اینکه چرا او قاتل بود نه پشت میله های زندان.

Ms وودفورد مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رسیده توسط دادلی دیوی در حالی که او مشغول به کار به عنوان یک پرستار در Fregon در Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara (APY) اراضی در سال 2016.

دیوی دارای یک سابقه کیفری و معاون پزشکی قانونی آنتونی Schapel شده است و بررسی اینکه آیا مقامات از دست رفته هر فرصت برای جلوگیری از 56 ساله مادر و دو مرگ است.

در اوایل این ماه, مشاور کمک پزشکی قانونی اهورا Kalali فرستاده شده که دیوی شده بود بازسازی قبل از انتشار برای زشت حمله و سوال که چرا قوانین طراحی شده برای نگه داشتن زندانیان که نمی تواند خود را کنترل غرایز جنسی استفاده شد.

“معلوم نیست چرا هیئت مدیره آزادی مشروط نمی بیند و عملکرد آن را در نظر بگیرید اگر یک مجرم است که ناتوان از کنترل و یا تمایلی برای کنترل غرایز جنسی خود را” آقای Kalali را مشاهده کنید.

Frances Nelson QC
فرانسیس نلسون QC گفت: خو یش دادگاه همه “عبور از باک به هیئت مدیره آزادی مشروط”.(ABC اخبار: Meagan Dillon)

‘دقیق تر کار می تواند انجام شده است’

اما Ms نلسون امروز آمار به پیشنهاد هیئت مدیره بود “آخرین سنگر” را به نگه داشتن در معرض خطر مجرم از خیابانها گفت: منابع یک موضوع مهم وجود دارد و در حال حاضر ساز و در محل برای محافظت از جامعه است.

او افزود که دیوی خدمت کرده بود از حکم او بود و نه در آزادی مشروط در زمان قتل است.

“وجود دارد یک مکانیزم در محل — این واقعیت است که آن سقوط کرد در این مورد تاسف است,” او گفت:.

“وجود دارد یک عطر و طعم به عنوان خوانده شده این مقاله از یک بیت از باک-عبور. در انصاف به اصلاحات بخش آنها ارائه شد با یک مورد دشوار است.

“اما من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم دقیق تر کار انجام شده می تواند.

“که ممکن است ناعادلانه, اما من حدس می زنم من گفت که در پاسخ به هر کس عبور باک به آزادی مشروط هیئت مدیره است.”

او گفت که این گروه مسئول سفارش ارزیابی خطر برای زندانیان و توصیه به دادستان کل در مورد اینکه آیا برنامه ای برای نامحدود بازداشت باید به دیوان عالی کشور.

Dudley Davey handcuffed and surrounded by police.
دادلی دیوی بودن دستگیر و به قتل و تجاوز به عنف.(عرضه: 7 اخبار)

بی میلی’ به اعمال نامعلوم بازداشت

استنطاق شنیده ام که دیوی به حال سه خطر ارزیابی تکمیل شده و هیچ یک از آنها را یافت او مایل و یا قادر به کنترل غرایز جنسی خود را.

Ms نلسون گفت: حتی اگر برنامه ساخته شده بود به دیوان عالی کشور آن را به ندرت ساخته شده نامعلوم بازداشت سفارشات فقط با یک ساخته شده به عنوان قضات ترجیح جایگزین نظارت در جامعه است.

او گفت: وجود دارد یک “بی میلی از طرف نیمکت” برای تحمیل نامعلوم در بازداشت افراد به دلیل آن در نظر گرفته شد اضافی مجازات برای کسانی که “خود را انجام داده است ،

“اما من نمی فهمم فلسفی چه دشوار است که به یک دادگاه.”

A woman in striped top and a man in sungalsses post for a photo, smiling with a tree-lined background
گیل و کیت وودفورد در کوئینزلند در سال 2013.(عرضه شده: Keith وودفورد)

دادگاه شنیده می شد در حال حاضر 120 زندانیان تحت نظر در جامعه است.

Ms نلسون گفت: Davey — که بی سواد بود ثبت نام برای تکمیل عبور از مرز و بومی خشونت در خانواده در برنامه Mimili در APY اراضی در سال 2015 اما حضور نداشت.

او گفت: تنها مجرم جنسی برنامه برای بی سواد زندانیان در درون اصلاحات بود که در مونت گمبیر و سوال که آیا انتقال زندانیان به جنوب شرق را تحت تاثیر قرار است که زندانیان می تواند تکمیل آن دوره است.

“قلمرو شمالی است که زیادی بومی مردم را با تدبیر و ویدئو برنامه برای افرادی که بی سواد به انجام مداخله” او گفت:.

او گفت: آقای Schapel که اگر او می خواست برای ایجاد یک توصیه که آزادی مشروط هیئت مدیره باید یک تابع به دنبال نامعلوم بازداشت در معرض خطر مجرمان آن نیاز به منابع و بودجه درآمده است.

آقای Schapel را ارائه یافته های خود را در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im