SA لیبرال نمایندگان مجلس برای پرداخت کمک هزینه ادعا در خطا پس از ABC بررسی

برخی از ساوت استرالیا لیبرال نمایندگان مجلس خواهد بود مجبور به پرداخت پول به اشتباه ادعا کرد تحت یک مجلس ارائه کمک هزینه برای کشور نمایندگان مجلس به ماندن در شهر در کسب و کار رسمی — اما برتر استیون مارشال را رد کرده است هر گونه “عمدی نادرستی”.

آقای مارشال گفت: برخی از نمایندگان مجلس را به جلو به او اعتراف “اداری خطا” در ادعا کمک هزینه است که به ارزش بیش از $31,000 یک سال است.

“شده اند وجود دارد برخی از اداری خطاها و من آن را ساخته ام روشن به تیم من آنها نیاز به آن را حذف, چه کسانی اداری خطا شد و اصلاح آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و تمام آن اطلاعات را ارائه به مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با آقای مارشال گفت.

“اما من نه از این نظر وجود دارد که هر عمدی نادرستی.”

وحی آمد دقیقه قبل از مجلس منتشر شده 10 سال ارزش ادعا می کند تحت این کمک هزینه را وادار توسط ABC رسیدگی به صلاحیت قانونی رئیس شورای تری است. به ادعا.

یک سری از ABC داستان نشان داد آقای استفنز صرف زمان قابل توجهی در میلیون-دلار-plus حومه آدلاید ملک در حالی که ادعا ده ها هزار دلار کمک هزینه.

این سوالات در حال حاضر شده است با اشاره به کمیسیون مستقل مبارزه با فساد بروس کاوشگر در حالی که حسابرس کل مالیات کمیسر و کمیساریای انتخابات نیز خواسته شده است تا به بررسی ارشد لیبرال MP ترتیبات زندگی.

برتر اذعان شفافیت بیشتر مورد نیاز

آقای مارشال بستری شفافیت بیشتر مورد نیاز بود و گفت: “هر دو مجلس مجمع وینسنت Tarzia و قانونی رئیس شورای تری Stephens خواهد فشار برای پرونده این کشور از اعضای مسکن کمک هزینه به طور ماهانه منتشر شده.

آقای مارشال گفت که دولت تا به حال نیز نوشته شده به حسابرس کل, به دنبال افزایش نظارت از جمله تصادفی ممیزی.

او گفت: دولت نیز نوشتن به دولت پاداش دادگاه به دنبال “اطمینان بیشتر و وضوح” بیش از زمانی که کمک هزینه می تواند ادعا.

“من فکر می کنم وجود دارد شده است ابهام در طی یک دوره طولانی از زمان و آن را در حال حاضر زمان برای تمیز کردن این وضعیت و ارائه بسیار بیشتر یقین رفتن به جلو” برتر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im