رابی خاکستری مهر و موم معامله برای Port Adelaide شیاطین را Hawks

Port Adelaide برنده یکی از بازی AFL فصل ضرب و شتم کارلتون با آخرین ضربه بازی در Gabba با تشکر از ستاره های کوچک رو به جلو رابی خاکستری است.

فوق العاده چهارم نهایی دیدم کارلتون رسیدن به قدرت و نگاه مجموعه ای برای پیروزی است.

اما کن Hinkley مردان را شکست بلوز قلب به پیروزی 9.10 (64) به 9.7 (61).

Port Adelaide بود و خود را بدترین دشمن با یک سری از وحشتناک نتواند از جمله دو از تقریبا مستقیم در مقابل در آخر مدت است.

به مسائل بدتر کلید رو به جلو چارلی دیکسون گیر کرده بود روی نیمکت در پایان مسابقه پس از رفتن تحت خون قاعده است.

در حال بارگذاری

اما یک علامت نیمی از ترنت مکنزی در دقیقه آخر به قدرت یکی از آخرین فرصت است.

آنها جلو رفت و با ناامیدی و توپ آمد به خاکستری که در زمان حیاتی علامت در سمت راست خط مرزی در سمت راست به جلو با جیب ثانیه به سمت چپ.

به عنوان او به انتظارنشسته بودند تا چیز آژیر رفت و مقدار زیادی از بلوز طرفداران در Gabba اجازه خاکستری در مورد آن می دانیم. اما Port Adelaide شماره نه خود را برگزار عصب و لگد آن راست و درست است.

این سفر از طریق جرقه شادی جشن به عنوان هم تیمی های خود به او زد و کادر مربیگری پانچ هوا در حالی که کارلتون بازیکنان غرق به چمن.

در نتیجه در آمد در هزینه به عنوان Ryan برتون (چهار سر ران) و دانیل Motlop (مچ پا) موفق به دیدن این مسابقه به دلیل آسیب دیدگی رنج می برد در اوایل سه ماهه گذشته است.

به جلو دیکسون به کارلتون مدافع لیام جونز مشکل تمام روز را به عنوان بندر اصلی هدف در حمله بود اما بی فایده در لگد زدن 3.4 برای مطابقت با.

تراویس Boak و دارسی بایرن-جونز ستاره دار از طریق وسط و sp پیتر Ladhams مشغول بود در اطراف زمین در یک جنگ رقابتی با مارک Pittonet.

کارلتون جانباز ادی بتی شد سومین بازیکن در AFL/VFL تاریخ برای ضربه 300 اهداف در دو باشگاه به تونی Lockett و لنس فرانکلین در دستیابی به feat.

اما او تنها هدف از این بازی در طول سه ماهه دوم به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به بلوز به یک برنده است که باید برداشته آنها را به بالای هشت.

در حال بارگذاری

هری مک کی لگد سه گل برای دومین هفته در یکی دیگر از قوی نشان برای کارلتون و یعقوب Weitering یک سنگ بود در دفاع.

جوان تفنگ سام والش نیز تحت تاثیر قرار با 16 disposals و دو گل به عنوان به خوبی به عنوان در نظر گرفتن یک شجاع خوانده شده را علامت برگشت با پرواز در دفاع.

پورت لگد سه گل از چهار به جلو ورودی در یک scintillating زود پشت سر هم قبل از بتی’ بسته بزرگ علامت گذاری به عنوان کمک آتش بلوز که لگد آینده چهار رشته از چهار ورودی برای ضربه زدن به جبهه.

کارلتون بود که در آن خطرناک ترین در واکنش هنگامی بلوز قادر به حرکت توپ در سرعت.

این یک نبرد نزدیک از آن پس و هر دو طرف تا به حال شانس برای برنده شدن تا خاکستری را لحظه ای از سحر و جادو حل و فصل مسابقه.

پیروزی برگ Port Adelaide یک بازی به علاوه در صد روشن در بالای نردبان: با شش برد از هفت بازی قدرت به احتمال زیاد نیاز دارد فقط سه برد از 10 بازی باقی مانده خود به پرچ یک نقطه نهایی.

در حال بارگذاری

شیاطین مراقبت از شاهین در سیدنی

A group of AFL footballers crowd around a goalscorer in celebration.
ملبورن نگه داشته و در بالا هشت با راحت برنده بیش از زالزالک در سیدنی.(AAP: Brendon ترون)

مسیحی Petracca و حداکثر Gawn باید ستاره دار به عنوان ملبورن را بریده برد پی در پی برای اولین بار در بیش از یک سال و افزایش زالزالک گلایه با 43-نقطه برنده شدن بیش از شاهین.

زالزالک لگد هدف اول از روز یکشنبه بازی در غول ورزشگاه اما Dees چاک دار 12 بعدی 15 در راه خود را به یک قانع کننده 14.7 (91) به 7.6 (48) پیروزی.

این Dees در حال حاضر برنده بازی پی در پی در غول ورزشگاه پس از غلبه بر خورشید آخر هفته گذشته و لگد خود بالاترین امتیاز فصل برای دومین هفتۀ متوالی.

سام Weidman لگد سه گل و دو وجود دارد هر یک از Kysaiah Pickett, Mitch Hannan و Bayley Fritsch.

پیروزی آسانسور ملبورن به 11th محل با 3-3 در حالی که شاهین قطره به 3-4.

در مراحل اولیه زالزالک نشان داد تمایل و قصد توپ را به حرکت سریعتر و بیشتر به طور مستقیم از خود گذشته دو بازی اما کوتاه بود.

ملبورن فشار مجبور هاوکز به خطاها و آنها یافت می شود آن را دشوار برای رفتن به جلو tallying فقط 11 داخل-50s نیمه وقت.

هاوکز در آغاز نیمه دوم با شدت بیشتری هدف و اعدام لگد زدن دو گل.

اما آن را به اثبات نادرست سحر به عنوان ملبورن با سرعت ثابت خود لگد گذشته چهار گل از سه ماهه به سرب توسط 42 در آخر تغییر دهید.

آنها به پایان رسید و با 26 بیشتر بحث اموال.

Petracca بود در قلب ملبورن حمله racking تا 29 لمس 16 رقابت اموال پنج نمره کمک و چهار گواهی عدم سوء پیشینه.

Gawn شمارش 22 اموال 16 از آنها اعتراض و همچنین 27 hitouts و شش رقابت علائم.

جک Viney و کلیتون الیور نیز به Dees مقدار زیادی از درایو.

زالزالک که به ثمر رساند کمتر از 50 امتیاز برای سومین مستقیم بازی از دست داد مهاجم تیم اوبراین با آسیب مچ پا در سه ماهه اول.

جک Gunston لگد سه گل برای شاهین و چاد Wingard دو.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im