مناسک کمک COVID-19 خود سواب تست سایت باز چهارشنبه در دشت

Category: تایمزلیدر No commentsدشت TWP. — Rite Aid در رودخانه جاده آغاز خواهد شد تست برای COVID-19 روز چهارشنبه این شرکت اعلام کرد.

با توجه به انتشار اخبار از مناسک کمک این شرکت است که در ادامه به گسترش COVID-19 تست سایت با 11 مکان های جدید باز یکشنبه, مارس 22 در دلاور, آیداهو, میشیگان, New York, New Jersey, اوهایو و پنسیلوانیا و ویرجینیا از طریق آن و با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS).

مراسم کمک های واقع در 20 جنوبی رودخانه سنت در دشت های شهرستان.

در حال حاضر پوشا هشت متحده و 24 مکان های فروشگاه همه مناسک کمک خود-تست سایت باز خواهد شد از ساعت 9 صبح-5 بعد از ظهر در هفت روز هفته و انتظار می رود قادر به انجام حدود 200 تست در هر روز از طریق قرار ملاقات آنلاین. در مجموع مناسک کمک خواهد شد که ظرفیت برای انجام نزدیک به 5000 آزمایش روزانه در تمام نقاط.

“من ستایش Rite Aid Pharmacy برای پیشبرد رایگان سریع COVID-19 تست سایت در دشت شهرستان خواهد شد که امن و قابل دسترس و کارآمد راه برای گسترش فرصت تست در شمال شرقی پنسیلوانیا گفت:” دولت آمریکا به مردم ایران ، جان Yudichak من-Swoyersville.

“شرکت های خصوصی مانند Rite Aid, پله تا به همکاری با بخش دولتی به منظور بهبود تست برای رمان coronavirus خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند و اجازه می دهد پنسیلوانیا به تمرکز منابع عمومی در کمک به ما در دراز مدت مراقبت از امکاناتی که حساب برای بیش از 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در Luzerne County و بیش از 50 درصد از مرگ و میر در سطح ایالت.”

Yudichak افزود: “COVID-19 تست ضروری است برای جمع آوری اطلاعات دقیق برای کمک به ما در مبارزه با این بیماری و برنامه ریزی یک مسیر رو به جلو برای اقتصاد ما.”

تمام مناسک کمک درایو-تا COVID-19 تست مکان را با استفاده از خود سواب بینی آزمون نظارت مناسک کمک داروسازان. تست واجد شرایط بودن بر اساس دستورالعمل تاسیس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

این تست را در هر فروشگاه پارکینگ. به عنوان بخشی از فرایند آزمایش مردم باقی می ماند و باید در وسایل نقلیه خود را از زمان آنها می رسند و تا زمانی که آنها را ترک.

آزمایش در دسترس خواهد بود بدون هیچ هزینه به افراد واجد شرایط که با معیارهای ایجاد شده توسط CDC. بیماران ملزم به ارائه دولت صادر شده شناسایی حداقل 18 سال, پیر و نیاز به پیش ثبت نام آنلاین در www.riteaid.com به منظور برنامه یک شکاف زمان برای تست.

مناسک کمک های اولیه با همکاری همانا و استفاده از آن پایه COVID-19 برنامه به ارائه غربالگری برنامه ریزی و بازگشت از نتایج به شرکت کنندگان در مراسم کمک تست سایت.

Rite Aid نیز انتخاب شده BioReference آزمایشگاه برای ارائه COVID-19 تست آزمایشگاهی برای همه درایو مکان با هدف مسطح منحنی از طریق در دسترس تست تشخیصی.

بالینی نظارت برای COVID-19 تست برنامه های ارائه شده توسط PWNHealth ملی پزشک شبکه را قادر می سازد که دسترسی امن و آسان به تست تشخیصی.

مناسک کمک ادامه خواهد داد به ارائه به روز رسانی منظم در پیشرفت این شرکت با COVID-19 تست.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>