ریچموند outclasses غربی Bulldogs به پا زدن کردن AFL را 20 روز جشنواره پایی

ریچموند صدا شوم هشدار به رقبای خود را تخریب غربی Bulldogs با 41 امتیاز در کارارا به عنوان AFL وارد یک دوره 33 مسابقات فقط در 20 روز.

ببر که با نخست وزیری بازیکنان دانیل Rioli و جک گراهام و یا مجروح نیک Vlastuin منفجر the Bulldogs دور در غالب باز نیم قبل از رفتن به مهر یک 13.12 (90) به 7.7 (49) پیروزی.

ببر’ پنجم برنده 2020 آسانسور آنها را به شخص ثالث در نردبان به عنوان AFL عازم چه شده است با عنوان “جشنواره پایی” در تلاش از جان گذشته برای دریافت فصل به پایان رسید.

و همچنین به عنوان چهار رقابت امتیاز ببر مربی دامین هردویکک خواهد بود خوشحال با غالب نمایش توسط سوپراستار هافبک داستین مارتین.

دو هنجار اسمیت مدال شد در بهترین حالت خود, لگد زدن سه گل و چیدن 26 disposals در غالب عملکرد.

در حال بارگذاری

قد بلند رو به جلو تام لینچ نیز تکان داد و برخی از های اخیر خود را در خواب لگد زدن دو گل برای ببر.

ببر راه اندازی خود را به پیروزی با 10 گل به سه نیمه وقت, با جیک Aarts لگد زدن سه گل و جیسون Castagna چیدن دو رشته و هفت علامت.

میچ والیس ادامه فرم خوب خود را در مقابل هدف برای Bulldogs با سه گل در حالی که Laitham Vandermeer تا به حال دو برای شب.

بازی در 150 بازی بولداگ جکسون ماکرا مشغول خوبی مورد ضرب و شتم تیم های پیشرو در این مسابقه با 37 disposals.

اضافه کردن به Bulldogs’ درد آنها از دست مت ماهه در افتتاح مدت به یک مصدومیت همسترینگ ایجاد سردرد انتخاب جلوتر از روز دوشنبه دیدار مقابل نردبان پیشرو Port Adelaide.

ببر خواهد بود به ساخت بر روی عملکرد خود را در روز سه شنبه زمانی که آنها بازی دوم قرار بریزبن در کارارا در سوم از چهار بازی در 16 روز برای حاکم premiers.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im